Zamknięcie tematu Allegro

Dispar
Kontakt:

Zamknięcie tematu Allegro

Post autor: Dispar » wt sie 24, 2010 10:55 pm

Jak to jest, że przez jedną osobę która wywołuje wiecznie konflikty zamykane są tematy dość popularne na forum???
Nasz forumowy pajac Sławuś wiecznie z kimś prowadzi wojnę, obraża innych forumowiczów swoimi bezsensowymi głupawymi wypowiedziami i nadal pozostaje na forum. Jak już napisałem wcześniej odreagowywanie przykrego dzieciństwa w tym wieku nie jest oznaką dobrego zdrowia psychicznego i w związku z tym proszę moderatora o wprowadzenie formy psychitrycznych zaświadczeń lekarskich dla takich użytkowników jak On. Posługując się starym ludowym przysłowiem "napluj świni w oczy to powie, że deszcz pada" - to Sławusiowi ten deszcz pada zawsze i wszelkie argumentacje spływaja po nim jak deszcz po kaczce bo durniowi jak nie ma racji to wydaje się, że i tak ją ma. Jak z małym kundlem który nie ugryzie a naszczeka się co niemiara.
Od dłuższego czasu nie mogłem już znieść tego jego ciągłego marudzenia i wypisywania głupot na forum - hodowcy zamojskich już dawno przestali z nim dyskutować dlaczego teraz my musimy się z nim męczyć??
P. S.
Czekam teraz na małe hauhau Sławusia :D .

Awatar użytkownika
MiRasM
Kontakt:

Re: Zamknięcie tematu Allegro

Post autor: MiRasM » wt sie 24, 2010 11:41 pm

Przecież ty facet świadomie go prowokujesz...popisujesz się swoją elokwencją, a tak naprawdę ukazujesz ty swoje chamstwo i to delikatnie mówiąc. Przeczytaj uważnie jeszcze ras swoje wypociny i najlepiej sam się zagryź nie czekając na odgryzanie się Sławka.

Slawek

Post autor: Slawek » śr sie 25, 2010 8:58 am

Skrajne postawy wynikają z biedy zacofania i niedostatku
Zjak proszę podjąć stosowne kroki

Mirek szkoda zdrówka.. Powodzenia

arbiter
Kontakt:

Post autor: arbiter » śr sie 25, 2010 9:56 am

To w Hrubieszowie jest chyba kumulacja biedy, zacofania i niedostatku.

Awatar użytkownika
Garłaczek
Kontakt:

Post autor: Garłaczek » śr sie 25, 2010 10:35 am

Panie Arbiter, przecież w Hrubieszowie totolotka wymyślili, a że ktoś dawał więcej kasy do wygrania to nowy dział wymyślili. Ale dobrze pomyśleli, bo gdzie indziej ta kumulacja by była jak nie w Hrubieszowie:) Wąchock też kandydował do zrobienia takiej imprezy lecz za mały kumulacja by była:)
Gołębie=Przyjaciele

arbiter
Kontakt:

Post autor: arbiter » śr sie 25, 2010 10:40 am

Wiesz jak to mówią Totolotek ciągle buja Ty mu dychę on Ci ..... :lol:

Slawek

Post autor: Slawek » śr sie 25, 2010 11:07 am

Poziomem intelektu dorównujesz swojej budowli.

Wręcz uwielbiam oglądać frajerów w galopie,a może być coraz szybciej i coraz wyżej.
Stara gwardia ma ubaw po pachy...
Ps.. Hrubieszów to najbogatszy region rolniczy w Polsce .
ludzie pracowitością i zamożnością dorównują poznaniakom.
prawie 100% dachów jest wymienionych. jakby ktoś potrzebował eternit jest do wzięcia za darmoche

arbiter
Kontakt:

Post autor: arbiter » śr sie 25, 2010 11:10 am

Slaweczku podobno normą jest ogół a nie margines ....

krzysiek
Kontakt:

Post autor: krzysiek » śr sie 25, 2010 11:33 am

Mam propozycję. Kosz. Widoczny, ale automatycznie czyszczony, na przykład co 3 dni. Technicznie jest to wykonalne.Rzeczywiście szkoda tematu. Ciekawy, wciągający. Dyskusja, nieraz gorąca czasami schodziła na inne tory ale szkoda to nagle urywać. Racja, że porządek być musi, ale przecież można niechciane wątki wywalić do kosza a osobie , która 'pojechała" za bardzo wyjaśnić dlaczego.W takim układzie temat zostaje, tylko wyczyszczony, co przyniesie jedynie korzyść. A że się ktoś obrazi. To wolny kraj. zawsze może wziąć swoje zabawki i iść do domu ( albo na inne forum). Przymusu żadnego nie ma. A dyscyplina w rozsądnej dawce oczywiście jeszcze nikomu nie zaszkodziła.Zwłaszcza młodym nie zaszkodzi. Nie ma już musowej armii, rodzice zapracowani a jakoś ich prostować trzeba. No i starszym ( niektórym ) też się przyda, jak widać na załączonym obrazku ( mam na myśli zamknięty temat). Co do Sławka. Dajcie mu spokój. Nie zaczepiany nie ugryzie. A na serio, w wielu kwestiach się z nim nie zgadzam, ale po mnie nie pojechał, jak po innych. To kwestia szacunku. Można się nie zgadzać, ale jeśli się okazuje innym szacunek, przeważnie odpłacą tym samym.Wielu twierdzi, że posty Slawka ( oczywiście pomijam te "zaczepno -obronne") są nierzeczowe. Może. Facet ma wiedzę. A że z sobie znanych powodów nie potrafi( może nie chce)jej przekazać, to akurat szkoda. Ja czytam jego posty z zainteresowaniem, bo a nuż uda mi się coś ciekawego wyłapać. A że czytając zadaję sobie mimowolnie bardzo niepopularne pytanie , którym katowali mnie w szkole poloniści (" co pisząc to autor miał na myśli") no to trudno.Zawsze lepiej starać się kogoś zrozumieć, niż go zaczepiać. Sławek, dajesz się za łatwo sprowokować. Odpuść, nie warto.Inni to wykorzystują dla nakręcenia zadymy na forum, a po d.... dostaniesz Ty. Nie warto.

Zjak
Kontakt:

Post autor: Zjak » śr sie 25, 2010 11:44 am

Panowie! żarty się skończyły. Ani prośby, ani groźby nie odnoszą skutku. Spirala agresji nie może być nakręcana. Kol. Slawek zostaje czasowo zbanowany.

Temat Allegro miał być otworzony, ale w takiej sytuacji nie będzie. Jeśli ktoś ma pilną potrzebę
odnośnie Allegro to może otworzyć nowy wątek.
Pozdrawiam

Moderator
golebie.wombat.fc.pl

Zablokowany