Link ze zgłaszaniem znalezionych gołębi

Krystyna
Kontakt:

Link ze zgłaszaniem znalezionych gołębi

Post autor: Krystyna » śr lis 23, 2011 9:18 am

Mam propozycję, aby na tym portalu znalazł się link ze znalezionymi gołębiami. Ostatnio miałam taki przypadek, że przybłąkał się do mnie piękny biały z beżowymi skrzydłami gołąb. Był chyba chory, ponieważ nie jadł i nie pił. Wykonałam chyba z 10 telefonów do hodowców gołębi w moim miejscu zamieszkania, bez odzewu i zainteresowania podawano mi telefony do hodowców gołębi ozdobnych, bo ich to nie interesuje. Prezes hodowców gołębi ozdobnych podał mi numer telefonu następny i następny i NIKT nie był w stanie mi pomóc, a ja przez 3 dni obserwowałam jak gołąb oczekuje ode mnie pomocy a ja kompletnie się na tym nie znam. Po 3 dniach gołąbek zdechł i musiałam go zakopać z bólem serca. Co za znieczulica!!! Czy to ja trafiałam na takich ludzi? Wysyłałam tym hodowcom mms ze zdjęciem, prosiłam i błagałam żeby ktoś mi pomógł. Hodowcy są nastawieni na kasę a nie na miłość do zwierząt. To okrutne!!!

Seba_1
Kontakt:

Re: Link ze zgłaszaniem znalezionych gołębi

Post autor: Seba_1 » śr lis 23, 2011 2:29 pm

To prawda , POZDRAWIAM

Zjak
Kontakt:

Re: Link ze zgłaszaniem znalezionych gołębi

Post autor: Zjak » śr lis 23, 2011 7:12 pm

Informację o gołębiach znalezionych bądź przybłąkanych można zamieszczać w dziale Pozostałe.
Wskazane jest zamieszczenie fotki gołębia celem jego identyfikacji rasowej i podanie numeru obrączki jeśli taką posiada. Jeśli był to gołąb rasowy to hodowcy gołębi pocztowych nie są takim zainteresowani, a już na pewno nie, jeśli był chory.

Na portalach hodowców gołębi pocztowych są utworzone specjalnie działy gołębi zaginionych/przybłąkanych, gdzie hodowcy wzajemnie informują się o takich gołębiach. W przypadku gołębi rasowych, zjawiska zaginięcia gołębi nie występują masowo.

Pozdrawiam
Moderator
golebie.wombat.fc.pl

ODPOWIEDZ