Zamykanie tematów.

opal
Kontakt:

Re: Zamykanie tematów.

Post autor: opal » pn sty 17, 2011 11:05 am

Witam.Z tych był tylko jeden.Ten z czapką na głowię.Miał być jeszcze drugi ksywka Mały(łysy drab,120 kg wagi i ani grama tłuszczu).Aby pokazać ich podejście do tematu ,to kiedy Mały złapał złodzieja.Zaje..ł mu w kły a potem kopał leżącego czekając na przyjazd radiowozu.Pytam Mały dlaczego go kopałeś ? A on na to" panie Krzysiu bo bardzo zmarzły mi nogi."Pracował u mnie kilka lat i dokonywał cudów jednak ostatnio coraz częściej miał wpadki.Niestety alkohol to straszna rzecz(wiem coś o tym,jestem nie pijącym od 15 lat alkoholikiem).Dawałem mu kilka razy szansę w końcu miarka się przebrała.Jeżeli chodzi o tego w czapce(ten najwyższy) to niestety też nie dotrzymał do końca,wyrzuciłem go 3 godziny przed końcem roboty.Zaczął bumelować a nawet złapałem go śpiącego w kiblu na końcu hali gdzie była giełda.Natomiast było dwóch młodych chłopców,o zatrudnienie ich poprosił mnie kolega.Miałem obawy czy się sprawdzą.Jednak dzieciaki pokazały klasę i wytrzymały do końca.Zauważył to nawet Andrzej Glinka i prosił mi bym tym dzieciakom dał na koniec premię.Ogólnie jestem z moich ludzi zadowolony.A ja rzadko chwalę pracowników bo mnie nauczono,że dobra robota to obowiązek.Jednak wszystko zrobili na długo przed wyznaczonym terminem,w stosunku do gości byli rzeczowi i uprzejmi ,starali się pomagać i sprawnie rozładowywać kolejki,i tu bardzo chciałbym im podziękować.Mam natomiast żal do hodowców.Nie ułatwiali nam pracy.Kazałem przymykać oczy na dyskretne picie alkoholu,jednak kazałem zawsze zdecydowanie interweniować w przypadku palenia papierosów.Nieraz gość(zwłaszcza podpity) nie chciał tego zrozumieć.Pewnie będę pracował przy następnej wystawie.A Mały obiecał mi,że się zaszyje.Więc Panowie palacze uważajcie na takiego łysego bo jemu często marzną nogi. :lol: :lol: Pozdrawiam.

opal
Kontakt:

Post autor: opal » pn sty 17, 2011 12:22 pm

Witam.Krzychu ja nie mam pojęcia czy się dogadałem z Wściekłym.Ja tak odebrałem nasze spotkanie.Jak odebrał je Wściekły to wie tylko on.Nie opracowaliśmy wspólnie uzgodnionego komunikatu.Nad tym pracują w dalszym ciągu nasi rzecznicy prasowi. :lol: :lol: .Najbardziej zabolał mnie atak Zbyszka.Znam go od wielu lat,spotkaliśmy się osobiście.On gołębiarz i wędkarz ja tak samo.Myślałem ,ze nadajemy na wspólnych falach.Jednak się myliłem.Przyszła mi do głowy myśl.Jeżeli tak odbierają Cię osoby,które darzysz szacunkiem to pier...nij to wszystko.Byłem o włos od podjęcia decyzji by nie napisać już na tym forum ani jednego słowa.Dlaczego zdecydowałem inaczej.Spowodowała to lawina postów na PW.Postów z serdecznymi podziękowaniami i prośbami o dalsze pisanie.To zdecydowało za mnie.Kochani ja mam z kim gadać o ptakach.Mam grono serdecznych przyjaciół ogarniętych tą pasją.Przyjaciół,którzy mnie lubią,cenią i szanują.Którzy mnie znają i nigdy nie zarzucili mi kłamstwa.Wystarczy zadzwonić i mogę gadać do woli.A,że jestem gadułą i o ptakach mogę nawijać bez przerwy,zauważył chyba nawet Wściekły.Jednak jestem matołem komputerowym i pisanie i obsługa komputera wymaga ode mnie dużego wysiłku."Klupię" jednym palcem,pilnuję się by nie popełniać błędów.O ile prostsza i przyjemniejsza jest rozmowa przez telefon.Jednak męczę się i piszę a teraz mam wątpliwości po jaką cholerę ja to robię.Pozdrawiam.

arbiter
Kontakt:

Post autor: arbiter » pn sty 17, 2011 12:33 pm

tak mnie zastanawiaj jak Ty piszesz "ź,ć,ó,ż" jednym palcem ;)

opal
Kontakt:

Post autor: opal » pn sty 17, 2011 12:47 pm

Witam.Pomagam sobie nosem :lol: :lol:

arbiter
Kontakt:

Post autor: arbiter » pn sty 17, 2011 12:48 pm

No tak widziałem na wystawie masz go dość długiego... mówię o nosie.

Awatar użytkownika
zbiter
Kontakt:

Post autor: zbiter » pn sty 17, 2011 5:43 pm

Opal przypomnij mi gdzie spotkaliśmy się osobiście bo mam amnezje po spirycie i nie pamiętam żeby do takiego spotkania doszło i szkoda ,może i przesadziłem ale niestety ja czasami muszę odreagować ,jak widzę więcej niż 3 linijki tekstu to muszę wyciągać okulary ,co do nadawania na jednych falach to to się nie myliłeś ale w końcu nie wytrzymałem a ja jestem Niezwykle Spokojny Człowiek proszę wysokiego sądu
Szukaj a znajdziesz

opal
Kontakt:

Post autor: opal » pn sty 17, 2011 6:12 pm

Witam.Na spotkaniu forumowiczów w Poznaniu jest nawet nasze zdjęcie tu gdzieś na forum.Faktycznie skleroza nie boli.Ja mam to samo,wiecznie czegoś szukam.Pozdrawiam.

krzysiek
Kontakt:

Post autor: krzysiek » pn sty 17, 2011 6:34 pm

Krzychu,pomimo tego,że bywasz zaczepny i upierdliwy i często Twoja racja musi być bardziej "Twojsza" niż racja innych,to bardzo Cię cenię,wiele się z Twoich postów nauczyłem,a zamieszanie,jakie wywołałeś w światku 'karierowiczów" to było mistrzostwo świata. Sporo chodziłem po wystawie,z ciekawości pooglądałem i kariery.Spotykałem grupki po 2-3 hodowców oglądających i komentujących oceny.Głównym tematem wystawy było oczywiście "gdzie jest Opal?".Z urywków rozmów osób oglądających kariery co chwila można było uchwycić "widziałeś ile BO,to robota Opala,tak wystraszył sędziów,że bali się kariery oceniać."Oglądając karty ocen komentarze zaczynali od słów "A Opal napisał,"Opal na to kazał zwracać uwagę" i cały czas zastanawiali się,jak Opal by tego ptaka ocenił.Czapki z głów,Panowie.Nieczęsto się zdarza,by jedna osoba miała taki wpływ na myślenie tylu osób.Byłem wstrząśnięty,a nawet zmieszany jak ulubiony napój niejakiego Bonda.

opal
Kontakt:

Post autor: opal » pn sty 17, 2011 6:47 pm

Witam.Dla takich postów warto pisać nawet jednym palcem.Dziękuję Krzysiu.

Awatar użytkownika
wscekly4405
Kontakt:

Post autor: wscekly4405 » pn sty 17, 2011 10:56 pm

opal pisze:.O tym rozmawialiśmy przez długi czas(jak dla mnie o wiele za krótko, ale naprawdę nie miałem wiele czasu) z Andrzejem Sokołowskim -Wściekłym i mimo,że widać w nim było z początku napięcie to okazało się ,że na wiele spraw mamy podobne spojrzenie a nasze konflikty wynikały z niezrozumienia tego co drugi chce przekazać.A prywatnie okazał się bardzo sympatycznym ,miłym człowiekiem.I bardzo się cieszę,że miałem okazje go poznać.Nie piszę tego Andrzejku by Ci kadzić,naprawdę rozmowa z Tobą sprawiła mi wielką przyjemność.Szkoda,że trwała tak krótko.
mi też miło było poznać i mam nadzieję iż rozmowa choć krótka to na tyle była długa aby zakończyć konflikt i niepotrzebne sprzeczki pozdrawiam
golebie-akrobatyczne

opal
Kontakt:

Post autor: opal » pn sty 17, 2011 11:00 pm

Witam.I ja Cię pozdrawiam.

Awatar użytkownika
wscekly4405
Kontakt:

Post autor: wscekly4405 » pn sty 17, 2011 11:07 pm

krzysiek pisze:Opal,wygląda na to,że się dogadałeś ze Wściekłym?Cieszy mnie to,bo przez niepotrzebne sprzeczki waliły się dobre i ciekawe tematy.Szkoda,że nie mieliśmy okazji pogadać osobiście.Byłem bardzo zabiegany, bo i fotki robiłem i sporo zamówień na ptaki zrobili u mnie koledzy,więc i na giełdzie dużo czasu mi zeszło.Jeszcze przed wejściem na giełdę udało mi się kupić grzywacza polskiego.Co prawda bez siodełka (fartuszka),ale budowa obiecująca.Poznałem osobiście Andrzeja (Wściekłego),jednak nie bardzo mieliśmy czas pogadać.Miałem też sposobność pogadać z Karolem (Lotnik 94)Karol,przy okazji dzięki za pożyczenie baterii do aparatu.
ja też Krzysiek miałem nadzieję porozmawiać z tobą i kilkoma kolegami jeszcze z forum i klubu gołębi akrobatycznych jednak jak mówisz mało czasu było nawet nie widziałem gołębi na wystawie poza kilkoma w okolicach wolier klubowych
poz
golebie-akrobatyczne

opal
Kontakt:

Post autor: opal » wt sty 18, 2011 7:59 am

Witam.Zjak mam do Ciebie prośbę.Ponieważ zamknąłeś kilka ciekawych tematów,które interesowały wiele osób proszę byś je ponownie otworzył.Jednocześnie proszę byś skasował wszystkie moje głupie nie związane z tematami posty.Jest mi za nie wstyd i wolałbym ich nie oglądać.Jednocześnie upoważniam Cię na przyszłość ,byś bez wahania kasował te moje posty w których zapomnę o dobrym wychowaniu (a znając mój szybki jęzor to jeszcze nieraz coś głupiego palnę).Jednak nie zamykaj tematów bo krzywdzisz innych,którzy nic nie zawinili.Serdecznie Ciebie i Pana Jurka przepraszam,za moje zachowanie i te żenujące posty.Przepraszam zwłaszcza Ciebie bo nieraz byłem w stosunku do Ciebie niesprawiedliwy.Czekam z utęsknieniem na powrót Twoich fotorelacji z wystaw.Nam wszystkim bardzo ich na forum brakuje,Pozdrawiam.

arbiter
Kontakt:

Post autor: arbiter » wt sty 18, 2011 8:22 am

I się znowu słodko zrobiło bleeeeee
Ale wróćmy do tematu genetyki jak odblokują, jeśli odblokują lub założymy nowy :twisted:

Awatar użytkownika
dred
Kontakt:

Post autor: dred » wt sty 18, 2011 8:27 am

Witam dla mnie ogólnie wystawa udana, także poznałem kilku hodowców z tego forum z Opalem nawet dotlenialiśmy się przez chwilkę na zewnątrz przy papierosku. Krzychu widzisz nie było nam się poznać ale pewnie pamiętasz ze jak kupowałeś tego grzywacza to ja stałem obok kupiłeś tego grzywacza na samym początku od mojego znajomego chyba jak dobrze pamiętam. Pozdrawiam wszystkich i do następnego spotkania oraz zapraszam wszystkich chętnych na Nasz pokaz w Nowej Sarzynie oczywiście tych których interesują gołębie wysokolotne :)

krzysiek
Kontakt:

Post autor: krzysiek » wt sty 18, 2011 9:15 am

Grzywacza kupowałem przy kasie biletowej.Jego właściciel kupował bilety,gdy go oglądałem. No to teraz kojarzę jak wyglądasz na żywo.Szkoda,że nie było okazji pogadać.Podrawiam.

Zjak
Kontakt:

Post autor: Zjak » wt sty 18, 2011 10:22 pm

opal pisze:Witam.Zjak mam do Ciebie prośbę.Ponieważ zamknąłeś kilka ciekawych tematów,które interesowały wiele osób proszę byś je ponownie otworzył.Jednocześnie proszę byś skasował wszystkie moje głupie nie związane z tematami posty.Jest mi za nie wstyd i wolałbym ich nie oglądać.Jednocześnie upoważniam Cię na przyszłość ,byś bez wahania kasował te moje posty w których zapomnę o dobrym wychowaniu (a znając mój szybki jęzor to jeszcze nieraz coś głupiego palnę).Jednak nie zamykaj tematów bo krzywdzisz innych,którzy nic nie zawinili.Serdecznie Ciebie i Pana Jurka przepraszam,za moje zachowanie i te żenujące posty.Przepraszam zwłaszcza Ciebie bo nieraz byłem w stosunku do Ciebie niesprawiedliwy.Czekam z utęsknieniem na powrót Twoich fotorelacji z wystaw.Nam wszystkim bardzo ich na forum brakuje,Pozdrawiam.
Kol.opal - co się z Tobą stało! nie wygłupiaj się!. Na "krajówce" nie było chyba rekolekcji dla wtajemniczonych, ani pokropku. Czyżbyś tak nagle zatracił kreatywność, odruchy warunkowe i bezwarunkowe. I taka samokrytyka! Jak to czytałem to własnym oczom nie dowierzałem, a ponieważ jestem starszy od Ciebie to już wzrok nie ten, sam pewnie wiesz jak to jest. Z tego wzruszenia myślałem, że się "pochlastam", ale całe szczęście, że nie miałem nic pod ręką, ostrego.

Przechodząc do meritum sprawy to strategia działania jest omawiana czasami wieczorem, może zbyt długo, z p.Bogaczem. Ponieważ jestem próżniaczym człowiekiem to nie chce mi się wieczorami czytać za dużo, bo oczy już nie te, ale nie ma złego co by na dobre nie wyszło.
Tematyka wątków rozwija się o nowe myśli wyrażane czasem zbyt emocjonalnie, a ja zwlekam co będzie dalej, jak w dobrym kryminale, a tu nagle patrzę - temat zamknięty.
Wtedy wieczorem dzwonię do p.Bogacza z podziękowaniem za dobrze wykonaną za mnie robotę, dzięki, której mam uznanie przez niektórych użytkowników forum.

Oczywiście, że niektóre tematy są ciekawe i potrzebne, ale cóż.........jak napisał zbiter w jednym z postów /15.01.- ma u mnie flaszkę/, że sam zaczynasz temat, później prowadzisz do jego unicestwienia i jego użytkowników.
Tak jak dotąd, tematy będą zamykane jeśli będzie wymagała tego racja stanu.
I na koniec, każdy użytkownik może własne tematy usuwać kiedy chce lub je poprawiać.
O zdjęciach napiszę w innym czasie.

Pozdr.
golebie.wombat.fc.pl

opal
Kontakt:

Post autor: opal » wt sty 18, 2011 10:33 pm

Witam.Takim Cię nie znałem.Powinieneś więcej pisać bo masz fajne kąśliwe pióro.A ja to bardzo lubię.Czekam z niecierpliwością na zdjęcia.Pozdrawiam.

arbiter
Kontakt:

Post autor: arbiter » śr sty 19, 2011 8:03 am

Może niech Pan Bogacz podpisze się w ostatnim poście danego wątku jak go zamyka .... nie będzie wtedy niedomówień.

Pogromca40

Post autor: Pogromca40 » śr sty 19, 2011 8:44 pm

Było by miło i przejrzyście.

ODPOWIEDZ