Zamykanie forum

Lotnik_94
Kontakt:

Zamykanie forum

Post autor: Lotnik_94 » śr wrz 22, 2010 8:17 pm

Witam otóż od pewnego czasu irytuje mnie ciągłe zamykanie forum, a to na dwa dni a to na trzy. Czy normalny użytkownik, który grzecznie przegląda sobie forum, z czasu do czasu coś napisze musi cierpieć za czyjeś winy. Ale powiem więcej myślę że wina nie leży tylko po stronie użytkowników "nerwowych", którym czasem nerwy puszczą i powstaje "zadyma". Wina leży także po stronie moderatora który powinien na czas zapanować nad emocjami użytkowników, na czas skasować posty które nie wnoszą nic do tematu a wręcz podjudzają do ataków. Wiem, że praca moderatora nie jest łatwa, trzeba poświęcić dużo czasu, ale coś za coś jak się czegoś podejmuje to trzeba to wykonywać nawet jakby się "waliło i paliło".

Pozdrawiam
Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

orzech
Kontakt:

Re: Zamykanie forum

Post autor: orzech » śr wrz 22, 2010 9:31 pm

Witam.Też mi się nie podoba zamykanie forum ale moim zdaniem nie jest winny moderator.Wydaje mi się ,że pracuje społecznie (mogę się mylić) i nie jest w stanie 24 godz. na dobę kontrolować forum.Czasami wystarczy kilkanaście minut,aby dyskusja przerodziła się pyskówkę ,a Moderator w tym czasie może być w pracy, szkole lub na zakupach i nie jest w stanie w odpowiedniej chwili zareagować.Moim zdaniem to nasza kultura dyskusji może utrzymać to Forum.Jeżeli co 3 dni Moderator a co za tym idzie Pan Jurek Bogacz zamyka Forum aby ostudzić emocje to za chwilę moje ulubione Forum może być całkowicie zamknięte.Proponuję merytoryczną dyskusję bez obrażania się i obrażania innych.Pozdrawiam Adam Orzechowski.

orzech
Kontakt:

Post autor: orzech » śr wrz 22, 2010 9:50 pm

Witam.Miras pisałem w tym samym czasie co Ty.Nie wiem jak często wchodzisz na forum(chodzi mi o to,że może nie widzisz wszystkich postów bo temat jest już zamknięty i część postów jest już usunięta przez moderatora i chwała mu za to że to zrobił.Ja wchodzę kilka razy dziennie i czasami aż nie wierzyłem co hodowcy gołębi mają do powiedzenia na swój i "kolegów"temat .Moim zdaniem powinniśmy rozmawiać przede wszystkim o gołębiach i z szacunkiem do siebie.Pozdrawiam wszystkich hodowców gołębi.

Pogromca40

Post autor: Pogromca40 » ndz wrz 26, 2010 8:52 pm

Witam Orzech przyznam szczerze że jestem zaskoczony twoja wypowiedzią oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.Jak by wszyscy w zieli sobie twoje słowa do serca to pewnie nikt by forum nie zamykał,postawa godna naśladowania.Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ