ile pocztowych

bunny_rabbit

ile pocztowych

Post autor: bunny_rabbit » wt wrz 12, 2006 11:27 am

tak jak w temacie
140x130x100 dl x szer x wys

Awatar użytkownika
bankes
Kontakt:

Post autor: bankes » wt wrz 12, 2006 8:59 pm

troche nie rozumiem :?

bunny_rabbit

Post autor: bunny_rabbit » wt wrz 12, 2006 9:09 pm

no ile golebi pocztowych wejdzie do takiego mini golebnika?

Awatar użytkownika
amcane
Kontakt:

Post autor: amcane » śr wrz 13, 2006 5:22 am

3 pary , nie wiecej :wink:
POZDRAWIAM amcane

stanley
Kontakt:

Post autor: stanley » śr wrz 13, 2006 7:14 am

1 m2 na jedna pare tak fachowcy radza , lecz nikt tego nie stosuje ja tez nie i blad :wink:

Awatar użytkownika
@Robert
Kontakt:

Post autor: @Robert » pt wrz 29, 2006 5:27 pm

Moim zdaniem powiniennes odrazu wybudowac wiekszy Golebnik, poniewaz zapewne jak kupisz sobie do takiego male trzy parki Pocztowych spodobaja Ci sie i bedzie chcial Ich wiecej a One beda sie rozmnazac chyba ze Im na To nie pozwolisz. I wtedy nie beda One mialy stresu ze przenosisz Je do wiekszego Golebnika jak bys budowal i Ty wiekszych problemow. Pozdrawiam i przewaz ta sytuacje, bo Hodowla Golebi musi byc przemyslana, i musza One miec odpowiednie warunki do zycia, najlepiej takie aby byly szczesliwe, i z Ciebie i z Golebnika. Pozdrawiam :wink: :?:

Emil

Post autor: Emil » śr maja 09, 2007 10:12 pm

kolego ja tez mam niewiele wienkrzy golembnik i narazie mam 4 golembie ale wkrutce bende mial znow nowe 4 ;d;d pozdro emil zdecydowanie powienksz golembnik jak chcesz miec wiencej golembie a do tego zmiesci ci sie conajmniej 10 szt.

Awatar użytkownika
gumis9107
Kontakt:

Post autor: gumis9107 » czw maja 10, 2007 3:26 pm

Emil korzystaj ze slownika..

Awatar użytkownika
@Robert
Kontakt:

Post autor: @Robert » pt maja 11, 2007 4:13 pm

Emil tak:

1. Patrz po ilu miesiacach odbudowujesz Temat :roll: :twisted:
2. Skad niby mozesz wiedziec ile Golebi w co wejdzie jak zaczynasz Hodowle czy co tam robisz, pozatym zapewne nawet nie wiesz ile Parka Golebi potrzebuje miejsca
3. Zwracaj uwage na pisownie albo jesli chcesz aby Cie normalnie traktowano uzywaj juz wbudowanego w System Operacyjny WINDOWS "Worda"

Pozdrawiam :wink: .

matisliwa
Kontakt:

Post autor: matisliwa » pt maja 11, 2007 11:26 pm

Ja was nie rozumie. Dlaczego czepiacie sie tych, ktorzy nie pisza poprawnie. Mowie to do wszystkich. Was to powinno gow.... interesowac. Nie wszyscy urodzili sie tak zdolni jak wy. Pamietajcie takze, ze znajduje sie w srod nas wielu mlodych hodowcow. Takimi glupimi komentarzami jak np.: uzywaj WORDA itp. zniechecacie ich do pisania na tym forum. Nie bronie takze tych co owe bledy popelniaja. Czasami powinni pomyslec nad tym co pisza. Mam brata, ktory ma te sama przypadlosc. Pisanie na gg i podobnych forach nauczylo go wkoĂącu prawidlowo pisac. Prosze was, nie nasmiewajcie sie wiecej z takich ktorzy sa w czyms troszke gorsi od was. :(

Awatar użytkownika
Widyn
Kontakt:

Post autor: Widyn » pt maja 11, 2007 11:59 pm

Nie jest to forma wysmiewania sie.
Chlopak robi takie bledy, ze glowa mala i trudno w nie uwierzyc.
Jesli rzeczywiscie ma z tym problem to probujemy mu na to zwrocic uwage i radzimy zeby np. zainstalowal sobie ten program. Wtedy bedzie wiedzial jakie bledy popelnia. Dla mnie przypadlosci takie jak rozne "dys-" nie sa wymowka. Jest to chodzenie na latwizne. Wystarczy nad tym popracowac.
I nie jest to atak na Ciebie Emil, ale naprawde chec pomocy. Bo im wczesniej sie za to wezniesz to poÂźniej bedzie Ci latwiej.

Awatar użytkownika
adam191
Kontakt:

Post autor: adam191 » sob maja 12, 2007 12:01 am

kolego Matisliwa. studiuje pedagogike i wiem co to sa dysfunkcje. modne slowo ostatnio wsrod gimnazjalistow. i wiem tez ze wygodniej jest zwalic wine na ktoras z dys... niz uczyc sie zasad ortografii. spojrz na posty mlodych hodowcow. jakies 90 procent z nich wali takie byki, ze az trudno je odczytac. I jakos nagle wszyscy zaczeli tlumaczyc je dysleksja(choc za bledy odpowiada dysortografia).wiec zastanow sie co jest nia naprawde(wymagane jest orzeczenie lekarskie) a co jest lenistwem i olewactwem. Bo w wiekszosci problemy z dysfunkcjami moga byc niwelowane poprzez trening i prace. A jak widac koledzy nie chca nawet z korekty korzystac. pozdrawiam.

ODPOWIEDZ