Odkurzacz do sprzątania w gołębniku - warto?

sebzal
Kontakt:

Odkurzacz do sprzątania w gołębniku - warto?

Post autor: sebzal » ndz lis 20, 2011 12:46 pm

http://allegro.pl/odkurzacz-dmuchawa-do ... 35447.html znalazłem coś takiego na allegro, jak myślicie sprawdzi się w sprzątaniu gołębnika? Postawiłem dwa nowe gołębniki o powierzchni 60m2(dwa po 30m2), jeden na młode drugi na rozpłód. Będą tam gołębie do lotu, na razie myślę nad rasą ale raczej skupię się na zamojskich albo orlikach. Myślę, że na pewno podczas pierzenia łatwo było by się pozbyć piór latających po gołębniku tym odkurzaczem.

WojtekZF
Kontakt:

Re: Odkurzacz do sprzątania w gołębniku - warto?

Post autor: WojtekZF » ndz lis 20, 2011 5:41 pm

A na ciul Ci takie wielkie gołębniki? Ile gołębi chcesz w nich trzymać?

Najlepszy sprzęt do sprzątania gołebnika:
http://allegro.pl/szpachelka-skrobaczka ... 86204.html
gg: 20619770

griszaa-1975v
Kontakt:

Post autor: griszaa-1975v » czw gru 08, 2011 9:47 pm

Witam.Pewnie że warto mieć taki odkurzacz do gołebi,ja mam tylko że Sthila i mi się przydaje szczególnie do kurzu i puchu,piór.pewnie że mokrych gówienek nie wciągnie ale co drobne i suche to bierze.a szpachelka i szczotka też musi być w gołebniku jak się sprząta z tym się zgadzam. Powiem tak za 350-400zł.warto to mieć.

edmund
Kontakt:

Post autor: edmund » pn sty 02, 2012 9:15 pm

WojtekZF pisze:A na ciul Ci takie wielkie gołębniki? Ile gołębi chcesz w nich trzymać?

Najlepszy sprzęt do sprzątania gołebnika:
http://allegro.pl/szpachelka-skrobaczka ... 86204.html
Czlowiek sie grzecznie pyta fachowcow czy warto uzywac odkurzacza, a ci fachowcy zamiast poradzic, bo po to jest forum, to krytykuja wielkosc jego golebnikow.
Co to ma wogole za znaczenie, wielki czy maly. Odpowiedz jest wogole nie na temat. Kazdy ma przeciez taki jaki chce. Kiedy zapyta sie, jaka wielkosc golebnika jest najlepsza ,to wtedy mu doradzisz. :roll: Pozdrawiam.

WojtekZF
Kontakt:

Post autor: WojtekZF » pn sty 02, 2012 9:41 pm

Oj, ślepy się już całkiem zrobiłem, bo za nic nie widze, zeby w tym temacie wypowiadali się jacyś fachowcy. :P :D
To już nawet z ciekawości nie można spytać o obsadę gołębnika?
gg: 20619770

Dispar
Kontakt:

Post autor: Dispar » pn sty 02, 2012 11:06 pm

Dwa gołebniki po 30m2 - jeden na młode a drugi na rozpłód :?: Pięć metrów szerokości i 6 długości czy może 2,5 metra szerokości i 12 metrów długi :?: Bo dwa takie to 24 metry długości i wtedy lepiej by zakupić do sprzątania jakiś mały spychacz :D .

edmund
Kontakt:

Post autor: edmund » wt sty 03, 2012 7:56 pm

WojtekZF pisze:Oj, ślepy się już całkiem zrobiłem, bo za nic nie widze, zeby w tym temacie wypowiadali się jacyś fachowcy. :P :D
To już nawet z ciekawości nie można spytać o obsadę gołębnika?
Tak! to prawda z tymi fachowcami, i to nie tylko w tym temacie. Ja juz wole raczej postarac sie o ksiazki, bo tam nikt jaj sobie nie robi. Oczywiscie na forum, mozna od czasu do czasu mimo wszystko znalesc ciekawe porady. A Ty sie panie Wojtek tak od razu nie wkurzaj, przeciez zapytales sie na poczatku,cytuje:( A na ciul ci taki wielki golebnik) itd. Jesli Cie moja wypowiedz urazila, to bardzo przepraszam i serdecznie pozdrawiam. :oops:

ODPOWIEDZ