SKANDAL !!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
donatello
Kontakt:

SKANDAL !!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: donatello » sob lip 24, 2010 12:06 am

Cytuje kolege, pseudo -milosnika golebi, nick to " STASIEK" uzytkownika tej strony, strony ktora zrzesza prawdziwych pasjonatow zwierzat, ludzi ktorzy kochaja ptaki, ktorzy dbaja na codzien o ich zdrowie i kondycje, kupuja vitaminy, leki i szczepionki.

-Ja mam 2gołębniki w jednym są gołębie do ganiania i scinkowania jak cos usiadzie i złapie to łeb urywam, w mojch stronach nie ma odawania takich gołębi ze ściny ,a z drugiego są wypuszczane gołebie juz po ganianiu ,mnie tez giną gołebie ale nie pójde po niego żeby nie wiem jak był drogi i ładny i wtedy tez choroby nie wpuszczam do gołębnika

Komentarz pozostawiam teraz uzytkownikom i moderatorom...

Awatar użytkownika
zbiter
Kontakt:

Re: SKANDAL !!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: zbiter » sob lip 24, 2010 7:08 am

To wszystko jest w temacie krata ,więc po co zaczynasz nowy wątek?
Szukaj a znajdziesz

Simon32
Kontakt:

Post autor: Simon32 » sob lip 24, 2010 8:10 am

jak coś nie ma wyglądu i rasowości to może i urywa...ale jak złapałby jakiś okaz to wątpię żeby to praktykował. Do mnie gdy coś przyleci i wiem że na pewno nie pochodzi z najbliższej okolicy to z reguły wypuszczam najedzonego niech leci dalej albo do właściciela ale gdy przyleci coś dla mnie wartościowego raczej bym sobie zostawił.-i wiem że większość znaczna zrobiłaby podobnie.-pomijam temat chorób bo wiadomo że takiego gołębia 3eba odizolować od stada na pewien czas i obserwować.

Awatar użytkownika
wscekly4405
Kontakt:

Post autor: wscekly4405 » sob lip 24, 2010 11:50 am

mam nadzieję że większość nie przywłaszcza sobie cudzej własności do mnie może wejść gołąb warty kilka tysięcy i sobie go nie zostawię poza tym wejść może tylko przy mojej nieobecności bo inaczej nawet nie siądzie na dach bądz gołębnik pozdrawiam
golebie-akrobatyczne

Awatar użytkownika
wscekly4405
Kontakt:

Post autor: wscekly4405 » sob lip 24, 2010 12:06 pm

donatello pisze:Cytuje kolege, pseudo -milosnika golebi, nick to " STASIEK" uzytkownika tej strony, strony ktora zrzesza prawdziwych pasjonatow zwierzat, ludzi ktorzy kochaja ptaki, ktorzy dbaja na codzien o ich zdrowie i kondycje, kupuja vitaminy, leki i szczepionki.

-Ja mam 2gołębniki w jednym są gołębie do ganiania i scinkowania jak cos usiadzie i złapie to łeb urywam, w mojch stronach nie ma odawania takich gołębi ze ściny ,a z drugiego są wypuszczane gołebie juz po ganianiu ,mnie tez giną gołebie ale nie pójde po niego żeby nie wiem jak był drogi i ładny i wtedy tez choroby nie wpuszczam do gołębnika

Komentarz pozostawiam teraz uzytkownikom i moderatorom...
co do łapania to jestem przeciwny takiemu postępowaniu a samo rwanie łba w celu na przykład selekcji własnego stada jestem za to że stasiek urywa łeb gołębiom sąsiadów to jest odwet za to iż oni łapią jego gołębie[tak myślę jeśli się mylę to przepraszam] czyli ''sport'' przemienia się w nienawiść oraz wrogość nie lepiej wypić piwo i razem z sąsiadem i pogadać o ptakach niż cały dzień czatować na jego ptaki pozdrawiam
golebie-akrobatyczne

ODPOWIEDZ