(krótki) materiał do mocowania na ścianie

Awatar użytkownika
mkDragon
Kontakt:

(krótki) materiał do mocowania na ścianie

Post autor: mkDragon » ndz paź 12, 2008 1:44 pm

to będzie krótkie ale czym mocować gniazda dla gołębi morze jakiś specjalny haczyk kupić?

Awatar użytkownika
zbiter
Kontakt:

Post autor: zbiter » ndz paź 12, 2008 7:34 pm

Sam sobie na to odpowiedz ,poprostu rób jak Ci bedzie wygodnie
Szukaj a znajdziesz

Dispar
Kontakt:

Post autor: Dispar » ndz paź 12, 2008 7:37 pm

Nie wiem jak Wy to wszystko odbieracie ale ja mam serdecznie dość tego gościa na forum i ręce mi opadają jak czytam jego posty. O co mu chodzi to wie tylko on sam jeden :shock: .
Zależy mi żeby to forum miało coraz wyższy poziom bo będzie to służyło naszym gołębiom ale jeśli tacy debile będą pisali takie głupoty to nikt na to forum już niedługo nawet nie zajrzy.
I tu na konioec mam prośbę do mkDragona - możesz kolego przedstawić zaświadczenie o stanie zdrowia psychicznego???

Awatar użytkownika
Lukezi
Kontakt:

Post autor: Lukezi » ndz paź 12, 2008 8:16 pm

Dispar widze że nerwy nie wytrzymały. Popieram Cię ale troszke rozumie kolege bo miałem podobny okres w swoim forumowym życiu. Kolega poprostu na łatwizne i pyta o takie rzeczy które tyle razy były wertowane na forum że już się tym wszystkim żygać chce. Kolego mkDragon spasuj troche i naucz sie czytać i przedewszystkim szukać. pozdrawiam

Awatar użytkownika
mkDragon
Kontakt:

Post autor: mkDragon » ndz paź 12, 2008 8:40 pm

to już był ostatni mój post bo już będę brać się za robienie gniazd i kupowaniem poideł, karmników albo przerobie te co mam u siebie
więc dla Dispar będzie spokój na jakiś czas dopiero coś się pojawi jak będę już mieć gołębie czyli gdzieś tak do wiosny was żegnam

Awatar użytkownika
sub_zero
Kontakt:

Post autor: sub_zero » ndz paź 12, 2008 10:24 pm

ad. Dispar
Masz dużo racji ALE...
Jesteś dorosłym facetem i powinieneś choć trochę nad sobą panować. Na niektórych innych forach za takiego posta dostałbyś ostrzeżenie lub twoje konto zostało by zawieszone.
Zauważ w jaki sposób odpowiedział ci mkDragon. Żadnych inwektyw pod twoim adresem i szczerze mówiąc za to w moich oczach zyskał kilka punktów. To forum nigdy nie będzie stało na wyższym poziomie jeśli będziemy sobie na wzajem ublizali!!!

mkDragon pisz tak aby inni mogli zrozumieć o co ci chodzi i tylko wtedy gdy masz coś sensownego do powiedzenia. Nim zadasz pytanie poszukaj odpowiedzi!!!!

Dispar
Kontakt:

Post autor: Dispar » ndz paź 12, 2008 10:42 pm

Wiem, że nie powinienem napisać takiego postu i wiem też jakie mogą być tego konsekwencje. Poniosły mnie nerwy ale nie żałuję tego co zrobiłem. Przepraszam wszystkich którzy poczyli się urażeni.

Awatar użytkownika
golebiewski
Kontakt:

Post autor: golebiewski » pn paź 13, 2008 11:02 am

Chłopak ma 13 lat i widocznie nikogo, kto mógłby mu pomóc i wiele rzeczy wyjaśnić. Pyta się o sprawy, kóre dla ,,wyjadaczy" wydają się oczywistymi. Przymknijcie koledzy oko i na ile cierpliwości wam wystarczy udzielajcie ,,młodemu" pomocy.
golebiewski

Awatar użytkownika
Palonek
Kontakt:

Post autor: Palonek » pn paź 13, 2008 8:12 pm

Oczywiście ale...ile można? Jest kupa młodych hodowców (m.in ja) i jakoś nie zaśmiecaliśmy całego forum. Z całym szacunkiem popieram w 100% kol. Dispara. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ