Czy można zbudować gołębnik nad spichlerzem??

Awatar użytkownika
Palonek
Kontakt:

Czy można zbudować gołębnik nad spichlerzem??

Post autor: Palonek » czw paź 09, 2008 4:08 pm

Tak jak wyżej. Mam spichlerz w którym trzymam zboże i pytanie jest takie. czy są jakieś przeciwnsci aby był nad nim gołębnik na strychu? za odp z góry dziękuje.

Awatar użytkownika
mkDragon
Kontakt:

Post autor: mkDragon » czw paź 09, 2008 6:53 pm

hmm a jak zborze tam jest przetrzymywane luzem czy w workach jak luzem to nie radzę bo zjedzą

Kamilstrzel
Kontakt:

Post autor: Kamilstrzel » czw paź 09, 2008 7:05 pm

witam! moim zdaniem można zrobić tam gołębnik ale czy nie lepiej kupić parę desek i zrobić gołębnik wolno stojący? ułatwi to panu sprzątanie, i wiele innych rzeczy związanych z hodowlą gołębi a tak to trzeba będzie po drabince wchodzić. takie jest moje zdanie. pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Palonek
Kontakt:

Post autor: Palonek » pt paź 10, 2008 8:16 am

mkDragon pisze:hmm a jak zborze tam jest przetrzymywane luzem czy w workach jak luzem to nie radzę bo zjedzą
He he bardzo śmieszne. Kol. mkDragon niech sie pan lepiej więcej nie wypowiada i DOKŁADNIE czyta posty. dziękuje kol. Kamilstrzel za odp ale nie do końca o to mi chodziło. Pytam czy ktoś ma taki gołębnik i czy mu nic ze zbożem sie nie dzieje. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Bodzio
Kontakt:

Post autor: Bodzio » pt paź 10, 2008 2:37 pm

Witam.Mysle ,że najważniejszą sprawą jest strop pomiędzy spichlerzem,a gołębnikiem.Jeśli betonowy to myśle,że można,przy drewnianym zawsze jakies nieczystośći mogą się przedostać i może być w spichlerzu zapach gołębich odchodów.

Awatar użytkownika
sub_zero
Kontakt:

Post autor: sub_zero » pt paź 10, 2008 7:12 pm

No i masa piór w zbożu bo zawsze coś się z gołębnika wydostanie.

ODPOWIEDZ