Obrączki

mlody
Kontakt:

Obrączki

Post autor: mlody » śr mar 06, 2013 9:20 pm

Witam kolegów.

Chetnie kupie obrączki związkowe EE w rozmiarze 10 na obecny rok 2013.
Proszę nie pisać tylko za chwile odpowiedzi po co Ci mlody lub podobnych wypowiedzi. :P

Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich

KamilPawik
Kontakt:

Re: Obrączki

Post autor: KamilPawik » śr mar 06, 2013 11:21 pm

Rozumiem ,że nie należysz do związku a chciałbyś zaobrączkować młode takimi obrączkami. Tylko jaki w tym sens jeśli i tak nie możesz wystawić na tych obrączkach ptaków na wystawie bo nie należą do ciebie. Chyba że masz zaprzyjażnionego hodowce ,który je wystawi na siebie. Kup europejskie obrączki różniące się od związkowych z daleka niczym z bliska numerem i nie są EE a EU. lub zapisz sie do pobliskiego zwiazku nie zbiedniejesz od skłądki wpisowe max 90zł i nie kombinuj :) to tylko moja rada ,może ktoś ci odsprzeda nie kwestionuje i nie mam nic przeciwko,wyraziłem tylko swoja opinie. Pozdrawiam

krzysiekR
Kontakt:

Post autor: krzysiekR » czw mar 07, 2013 9:29 am

mlody pisze:Witam kolegów.

Chetnie kupie obrączki związkowe EE w rozmiarze 10 na obecny rok 2013.
Proszę nie pisać tylko za chwile odpowiedzi po co Ci mlody lub podobnych wypowiedzi. :P

Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich
KamilPawik dobrze radzi jak zrobić ja tylko dodam do postu Młodego ze każdy ma swojego osła co go pcha ale nie wiadomo czy dobrze

Zjak
Kontakt:

Post autor: Zjak » czw mar 07, 2013 10:05 pm

Czy każdy musi zaczynać nowy wątek o obrączkach? czy nie można kontynuować poprzednich wątków, których na stronie jest chyba cztery lub więcej. Każdy następny wątek będzie usuwany.
Moderator
golebie.wombat.fc.pl

ODPOWIEDZ