ZAMYKANIE TEMATOW

adammo87
Kontakt:

ZAMYKANIE TEMATOW

Post autor: adammo87 » pt lis 16, 2012 8:31 pm

Kolejny temat zostal zamkniety przez moderatora ZJAK. Najpierw o Grzywaczach, teraz o Zamojskich. Oba tematy zawieraly sporo dobrych informacji na temat tych ras dopoki pewni delikwenci zaczeli robic personalny dym... pisalem na PW do moderatora ZJAK gdy zamknal temat grzywacza lecz moje wiadomosci tylko przeczytal (w folderze o OCZEKUJACE NA ODBIOR widzialem ze przeczytal) i zignorowal...

Wiem ze pewni czlonkowie forum byli zbanowani gdy temat grzywacza byl zamkniety lecz powrocili a temat jak byl tak jest zamkniety. Moja prosba do moderatora ZJAK

moze karac tych co robia zamieszanie, kasowac ich niepotrzebne posty a temat niech dalej istnieje?
dzieki

ps. widze ze temat grzywacza wrocil

Falkos17
Kontakt:

Re: ZAMYKANIE TEMATOW

Post autor: Falkos17 » sob lis 17, 2012 10:16 am

A ja bym zaproponowal zrobienie czegoś w stylu ostrzeżenia . Jak jest na niekturych forach ze przy użytkowniku jest cos takiego ze widac ile ma ostrzeżeń i np 3 ostrzeżenia i blokada na stałe to by rozwiązało wiele problemów.

Awatar użytkownika
gołąbek
Kontakt:

Post autor: gołąbek » sob lis 17, 2012 10:21 am

Falkos mądrze pisze .To by było dobre rozwiązanie :)
Pozdrawiam Damian :)

Pogromca40

Post autor: Pogromca40 » sob lis 17, 2012 8:00 pm

Mądre o ile moderator będzie czytał wszystkie posty od początku i trafnie oceniał sytuację(winę danego osobnika),a nie blokował ryczałtem jak to widać do tej pory.Odpowiedzialność zbiorowa powinna umrzeć razem z byłym ustrojem,a mam wrażenie że nie wszyscy zaskoczyli iż zmienił się ustrój jakieś 23 lata temu.Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Happek
Kontakt:

Post autor: Happek » sob lis 17, 2012 9:50 pm

Myślę że ustrój się zmienił ale bydło jest jednakowe...rogate i ślepe i jest go pełno wszędzie mimo obiegowej opinii że krowy schodzą do muzeum.

emir
Kontakt:

Post autor: emir » sob lis 17, 2012 9:58 pm

Happek na swoim forum pewńie byś sie bardżiej hamował !.

Awatar użytkownika
Happek
Kontakt:

Post autor: Happek » sob lis 17, 2012 10:32 pm

Nie czuje się właścicielem tego forum to raz, po drugie jako "człowiek władzy" tam nie musiałbym się hamować tym bardziej, po trzecie zawsze mogę tutaj dostać bana i nie będę NARZEKAŁ że ktoś mnie ukarał chodź zasłużyłem, po czwarte czy nie powiedziałem prawdy? Powiedziałem. O ustroju i innych cudach pitoli tutaj jeden z dwóch największych pieniaczy tego forum, więc sorry.
Z resztą nie rozumiem Twojego bulwersu, jakbym naprawdę pił do Ciebie.

Tak apropo wielu pieniaczy z tego swojego forum USUNĄŁEM poprzez USUŃ KONTO, jeśli to nazywasz hamowaniem...

A jeśli to co się wyczynia nie raz tutaj albo to co przeżywam tam czyli 13 latkowie rzucający epitetami których tutaj nie wymienię nawet z użyciem kropek i innych "zasłaniaczy" to nie BYDŁO i to na dodatek naprawdę ŚLEPE i ROGATE z głupoty to mamy inny światopogląd.

Pogromca40

Post autor: Pogromca40 » ndz lis 18, 2012 8:40 am

Happek pisze:Nie czuje się właścicielem tego forum to raz, po drugie jako "człowiek władzy" tam nie musiałbym się hamować tym bardziej, po trzecie zawsze mogę tutaj dostać bana i nie będę NARZEKAŁ że ktoś mnie ukarał chodź zasłużyłem, po czwarte czy nie powiedziałem prawdy? Powiedziałem. O ustroju i innych cudach pitoli tutaj jeden z dwóch największych pieniaczy tego forum, więc sorry.
Z resztą nie rozumiem Twojego bulwersu, jakbym naprawdę pił do Ciebie.

Tak apropo wielu pieniaczy z tego swojego forum USUNĄŁEM poprzez USUŃ KONTO, jeśli to nazywasz hamowaniem...

A jeśli to co się wyczynia nie raz tutaj albo to co przeżywam tam czyli 13 latkowie rzucający epitetami których tutaj nie wymienię nawet z użyciem kropek i innych "zasłaniaczy" to nie BYDŁO i to na dodatek naprawdę ŚLEPE i ROGATE z głupoty to mamy inny światopogląd.
Pijesz do mnie po pierwsze nie narzekam tylko proszę o uczciwy obiektywizm,jeden czy dwa posty wyrwane z kontekstu można interpretować jak się chce lecz czytając całą treść dyskusji można dojść do prawdy tylko trzeba chcieć.Po drugie pisząc że pitolę sam zachowałeś się jak bydło,nie wnikam czy rogate czy też nie to już sprawa twoja i twojej kobiety nie moja.Twierdzisz że jestem pieniaczem? ja to widzę trochę inaczej ja po prostu nie pozwalam na takie posty jak twój pod moim adresem czy się to komuś podoba czy tak jak tobie nie.Jeżeli ktoś tu narzeka to ty na niesfornych 13-sto latków.I teraz co? ty jeszcze bardziej po chamsku odpiszesz na mój post,ja zrobię to samo i awantura gotowa,i znowu Pogromca będzie pieniaczem,awanturnikiem itd,a wystarczyło napisać jestem innego zdania na temat Pogromcy i tego co pisze,i wolno tobie żyjemy w wolnym kraju.Światopogląd mamy zupełnie inny.

Awatar użytkownika
Happek
Kontakt:

Post autor: Happek » ndz lis 18, 2012 9:22 am

Mamy inny i bardzo dobrze. I zebyscie nie przepychali sie z Blue...czy jak mu tam i odwrotnie regularnie od jakiegos czasu bylo by jeszcze lepiej, mnie szlag trafia jak sie patrze na to i staralem sie nie wtracac a jak macie prywatne zatargi to przeniescie je na PW i nie bedzie problemu ze Zjak kogos banuje niesprawiedliwie, kazdy kij ma dwa konce podobno, nie dziwie sie moderatorowi ze nie bawi sie w sad.
Na tym koniec mojej dyskusji zeby nie bylo jak napisales kolejnej awantury. Czesc.

Blusmen

Post autor: Blusmen » ndz lis 18, 2012 8:49 pm

Forum możne założyć każdy ,przykład kolesia piszącego powyżej :lol:
I co z tego :!: :?: I Nic- bryndza .
od Pana Blusmena się od--, nie szukaj wrażeń a gorzkie żale swojej starej..

Rozumiem można wyrażać swoje opinie , ale żeby ludzi od bydła jak ostatni kiep i cham.
o awatarze nie wspomnę bo działa mi to destrukcyjnie na układ nerwowy :mrgreen:

Awatar użytkownika
maniek86
Kontakt:

Post autor: maniek86 » ndz lis 18, 2012 11:35 pm

Witam.Temat zamojskich wciaz zamkniety...czy to sie zmieni?

Awatar użytkownika
Happek
Kontakt:

Post autor: Happek » pn lis 19, 2012 6:49 am

Jak ostatni kiep i cham zamian pisac bys popatrzyl ze ja forum nie zakladalem:)
A tak jak ja mam sie odp od Ciebie tak Ty od mojego avatara wiec nara.

Awatar użytkownika
dred
Kontakt:

Post autor: dred » pn lis 19, 2012 7:59 am

Moderowanie to nie taka prosta sprawa. Admin lub moderator powinien być cały czas(w miare czasowi ) na forum powinni czytać kazdy post. Chyba każdy kto chowa golebie i siedzi w internecie wie, że portla gołebnik jest największym portalem tego typu i forum hodowców gołębi ozdobnych, tak że nie rozumie dla czego tylko jeden moderator na tym forum. Zjak do ciebie nic nie mam ale pasowalo by być cześcięj i nie tylko zamykac tematy okresowo tylko, kilku panów usuwać na amen. Blokowanie userów nie powinno sie robić na Ip tylko na adres e-mail, zrobisz to raz dwa lub 5 i wreście jednemu z drugim znudzi sie zakładanie kont pocztowych i da sobie spokój. Wykrycie takie delikwenta to tylko kwestia czasu do napisania posta i porównania IP postów użytkowników zablokowanych , każde najprostsze forum ma taki skrypt i to forum także ma taki. Ja jednego Pana usunolem z naszego forum dostał bana dożywotnio, jestem świadomy że może i założył sobie konto kolejne, ale nic jeszcze nie napisał czytać sobie może, ale do czasu jak napisze post. Kolejna kwestia zmienność IP np przy Neostradzie lub ruterach z dynamicznym IP, te skrypty forum sa tak zbudowane że pozwiązują takie Ip.To forum PAnowie jest na prawdę nie duże jestem zalogowany na kilku forach co muszą obsługiwać kilku Adminów i pomocnych Moderatorów gdzie dziennie jest pisanych nawet do 50 postów i jakoś TROLLE sa wyłapywanie jak w ten sam dzień to w drugi już ich nie ma. Szanse można dać każdemu na poprawę ale tak na prawdę ile razy......
Blusmen zakładaj forum nikt, a nic nie stoi na przeszkodzie żebyś to zrobił, ale no właśnie gołebie to nie wszystko ....... Pozdrawiam Paweł Z.

Blusmen

Post autor: Blusmen » pn lis 19, 2012 9:13 pm

maniek86 pisze:Temat zamojskich wciaz zamkniety...czy to sie zmieni?[/quote

Wątek zamojskich został zamknięty słusznie powinien być usunięty , uważam ,ze celowo i z rozmysłem wprowadzał ludzi w błąd..
dred pisze:Blusmen zakładaj forum nikt, a nic nie stoi na przeszkodzie żebyś to zrobił, ale no właśnie gołebie to nie wszystko .
dred u ciebie na forum można spokojnie zdjąć spodnie i nas-- , nawet nikt by się nie gapnoł ,że nastąpiła jakaś zmiana.
Piszecie nędzne wypociny do admina ,żeby blokował Blusmena a sami jak smród za wojskiem podążacie jego publikacjami - trole
dred pokaż mi forum... do przeczytania którego potrzebna jest rejestracja, czego się boisz. :?:
Ludzie kopiowali te bzdury ,robili z was jaja wiec wprowadziłeś obowiązek rejestracji..

dredowi marzy się naczelny admin na forum Gołębnika , pamiętasz jak miąłeś moda na czacie .. z hukiem cie wyj .

Pozdrawiam prawdziwych hodowców ludzi honoru :idea: :!:

Awatar użytkownika
dred
Kontakt:

Post autor: dred » pn lis 19, 2012 10:44 pm

Blusmen pisze: dred u ciebie na forum można spokojnie zdjąć spodnie i nas-- , nawet nikt by się nie gapnoł ,że nastąpiła jakaś zmiana.
Piszecie nędzne wypociny do admina ,żeby blokował Blusmena a sami jak smród za wojskiem podążacie jego publikacjami - trole
dred pokaż mi forum... do przeczytania którego potrzebna jest rejestracja, czego się boisz. :?:
Ludzie kopiowali te bzdury ,robili z was jaja wiec wprowadziłeś obowiązek rejestracji..

dredowi marzy się naczelny admin na forum Gołębnika , pamiętasz jak miąłeś moda na czacie .. z hukiem cie wyj .

Pozdrawiam prawdziwych hodowców ludzi honoru :idea: :!:
To jest odpowiedz na twoje wypociny :lol: a i jeszcze jedna mała uwaga nie używaj słowa honor, bo się ośmieszasz, ale to nic nowego :D

Awatar użytkownika
no53k
Kontakt:

Post autor: no53k » śr lis 21, 2012 6:55 pm

za cicho w temacie.
wniosek:

blusmena zablokowali

Awatar użytkownika
Lotny22
Kontakt:

Post autor: Lotny22 » śr lis 21, 2012 6:59 pm

myśle że pan zjak by o tym poinformował, przynajmiej wcześniej tak robił.

felix8024
Kontakt:

Post autor: felix8024 » śr lis 21, 2012 8:40 pm

Ja temat założyłem i po moim ostatnim poście temat został zamknięty.
Po pierwszym zamknięciu tematu postanowiłem sie nie wypowiadać tylko uzupełnić w pierwszym poście brakujące elementy, jednak w którymś momencie już nie wytrzymałem bo Blusmen zaczął sie zagalopowywać. To dostałem ostrzeżenie za przekleństwa (należało mi się) i temat został zamknięty.
Ostatnio sprzedałem sporo zamojskich na zachód polski, miałem dużo telefonów od ludzi opowiadali ze zamojskie im sie bardzo podobają, ze u nich tych gołębi w ogóle nie ma. Co za tym idzie wiedza na temat tych gołąbków jest bardzo słaba. Do takiego stopnia że niektórzy myślą ze te gołębie sie lotuje jak pocztowe. Temat o zamojskich jaki założyłem powinien być potraktowany jako początek i powienien być rozwijany. I powinny tam być opinie i wiedza o szerokim spektrum i o gołebiach długich i krótkich, o krótkodziobach jak i gołebiach nie za urodziwych. Jedynie znajdując miejsce w kompendium dla zamojskich różnego "typu", może nie bedzie obrzucania sie błotem.

ODPOWIEDZ