Witam

Srebnik
Kontakt:

Witam

Post autor: Srebnik » sob lis 03, 2012 1:30 am

Witam serdecznie jeżeli ktoś posiada gołębie ozdobne lotne itp i chce zlikwidować hodowle...bądź nie ma gdzie ich podziać chętnie przyjmę każda ilość gołębie nie ważne jaki gatunek,wiek. Jestem pasjonatem gołębi i chętnie przygarnę każdą ilość. Gołąbki będą u mnie miały zapewnione wszystko co im jest niezbędne do życia.!!A przede wszystkim nie będą one zabijane!! Jeżeli się ktoś zdecyduje to prosiłbym o adres gdzie bym mógł po nie przyjechać ,oraz godzine i date kiedy do odbioru. Oraz proszę o pozostawienie Kontaktu Odbieram osobiście w godzinach dogodnych oraz wyznaczonych. **Wszystko niezbędne do transportu zapewniam. ***Zapewniam Humanitarny transport. ***Sam mogę złapać gołębie. ***W zamian mogę pomóc w likwidacji gołębnika.(Po Sprzątać itp) ***Oczywiście mogę udostępnić właścicielowi aby sobie doglądał gołąbki. ***Na życzenie mogę pokazać w jakich warunkach gołębie będą trzymane. ***** **** Mogę je odebrać osobiście w okolicach : Woj : Mazowieckiego ( Warszawa Łomianki itp.. )Prosiłbym również o przekazanie takich informacji znajomym którzy nie widzą co z gołębiami zrobić. Serdecznie Dziękuje Za Uwagę

Srebnik
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Srebnik » pn lis 05, 2012 4:55 pm

Ehh chyba nikt nie ma więc proszę o skasowanie postu

ODPOWIEDZ