Koledzy...Brodawczaka polskiego

bielmichal6
Kontakt:

Koledzy...Brodawczaka polskiego

Post autor: bielmichal6 » śr paź 10, 2012 6:45 pm

Witam wszystkich użytkowników tego portalu,a w szczególności hodowców brodawczaka polskiego.Hoduję tą rasę od kilku wiosen,mam kilka eksponatów rasy.Piszę na forum,głównie z prośba do hodowców tej rasy,nie ukrywam że inni mi mogą też pomóc,a mianowicie czy ma ktoś z kolegów nr telefonu do hodowców tej rasy takich jak,Roman Lach lub Krzysztofa Wernera.Potrzebuje koledzy dokupić kilka sztuk ptaków w kolorze niebieskim i czarnym.Nie znam nikogo kto miałby kontakt z nimi więc piszę na forum z prośbą do was,no chyba że ma ktoś z was ma ptaki takie które mnie by interesowały.Z góry dzięki i pozdrawiam.Ps gdyby ktoś chciał się wymienić jakimś poglądem zdań na temat hodowli tej rasy,to podam swój nr 608536784...

Namor
Kontakt:

Re: Koledzy...Brodawczaka polskiego

Post autor: Namor » śr paź 10, 2012 9:01 pm

Na pierwszej stronie portalu gołębnik kliknij hodowcy wg ras, następnie na grupę brodawczaki i tam znajdziesz mnóstwo hodowców brodawczaka polskiego. Ta lista może być trochę nieaktualna, ale na pewno tam znajdziesz coś interesującego. Powodzenia w poszukiwaniu interesujących Ciebie gołębi.

bielmichal6
Kontakt:

Re: Koledzy...Brodawczaka polskiego

Post autor: bielmichal6 » czw paź 11, 2012 4:58 pm

Dzięki kolego za podpowiedz.Ale do tych hodowców o których mi chodziło to numery są nie aktualne na stronie adresów według ras.Pozdrawiam

ODPOWIEDZ