Lot

Pogromca40

Re: Lot

Post autor: Pogromca40 » śr wrz 26, 2012 4:41 pm

To masz zaniki pamięci ( w tym wieku?)tytuł był zawarty w PW inaczej z kąd byś go znał???. MOŻE ZA 20 LAT JAK DOROŚNIESZ.

Falkos17
Kontakt:

Post autor: Falkos17 » śr wrz 26, 2012 5:56 pm

Weź przestań ile obecnie Pan (wolę napisac pan bo jeszcze bede mial nieprzyjemności ;) ) ma lat. Bo
Za 20 lat to Garłacze bedzie .Pana uczył a nie Pan go. Pozdro.

Garłacze :)
Kontakt:

Post autor: Garłacze :) » śr wrz 26, 2012 6:30 pm

Falkos nie ma co się irytować, tak już ma to nasze stare pokolenie. Nieodparta chęć nauki, chociaż człowiek uczy się przez całe życie to niektórzy myślą, że jeśli są już po 50-tce to wszystko wiedzą. Młodzi a młodzi to idioci, do których nic nie dociera, których nie da się niczego nauczyć, którzy są niereformowalni, pyskaci itd. Ach to młode pokolenie całe zło na tym świecie, gdyby nie było młodych to "starzy" mieliby się jak pączki w maśle :).
Panie Profesorze Pogromco młodzieży miało być samo "MOŻE ZA 20 LAT JAK DOROŚNIESZ." więc po co się Pan tak rozpisujesz i tak tego nie pojmę :).
PS. Skąd.
W.K

adammo87
Kontakt:

Post autor: adammo87 » śr wrz 26, 2012 6:41 pm

Garłacze :) pisze:Falkos nie ma co się irytować, tak już ma to nasze stare pokolenie. Nieodparta chęć nauki, chociaż człowiek uczy się przez całe życie to niektórzy myślą, że jeśli są już po 50-tce to wszystko wiedzą. Młodzi a młodzi to idioci, do których nic nie dociera, których nie da się niczego nauczyć, którzy są niereformowalni, pyskaci itd. Ach to młode pokolenie całe zło na tym świecie, gdyby nie było młodych to "starzy" mieliby się jak pączki w maśle :).
Panie Profesorze Pogromco młodzieży miało być samo "MOŻE ZA 20 LAT JAK DOROŚNIESZ." więc po co się Pan tak rozpisujesz i tak tego nie pojmę :).
PS. Skąd.
http://www.youtube.com/watch?v=faHwAc4N00U

przepraszam ale nie moglem sie powstrzymac :) 1min41s

Pogromca40

Post autor: Pogromca40 » śr wrz 26, 2012 7:28 pm

Garłacze :) pisze:Falkos nie ma co się irytować, tak już ma to nasze stare pokolenie. Nieodparta chęć nauki, chociaż człowiek uczy się przez całe życie to niektórzy myślą, że jeśli są już po 50-tce to wszystko wiedzą. Młodzi a młodzi to idioci, do których nic nie dociera, których nie da się niczego nauczyć, którzy są niereformowalni, pyskaci itd. Ach to młode pokolenie całe zło na tym świecie, gdyby nie było młodych to "starzy" mieliby się jak pączki w maśle :).
PS. Skąd.
MOŻE ZA 20 LAT JAK DOROŚNIESZ Ps Rozpisałem się bo piszesz nie prawdę i nie potrafisz się do tego przyznać!!!.

Garłacze :)
Kontakt:

Post autor: Garłacze :) » śr wrz 26, 2012 7:59 pm

Jaką nieprawdę. Nie zgadzamy się w zaledwie kilku sprawach a Ty robisz z tego nie wiadomo jaki problem zamiast to przemilczeć i uznać "ja mam rację, ale szkoda nerwów na taką pisaninę". To już się mówi dzieciom w przedszkolu żeby nie narzucać swoich poglądów innym ludziom siłą ! Jesteś niereformowalny, ja też mam swoje racje, jestem uparty, ale co Ty mi możesz zrobić ? Co najwyżej możesz mi napisać, że jestem głupi na forum ale co to zmieni ? Powiem Ci nic, bo to jest tylko forum... Osobiście znam może kilka osób z tego forum i jakoś nie bardzo chcę poznawać resztę po przeczytaniu wszystkich postów. Wymyśliłeś jakiś głupi tekst jak dzieciak, piszesz go za każdym razem ale co to zmienia ? Zachowujesz się jak dziecko, które jak czegoś nie może dostać/udowodnić to zaczyna skakać w miejscu zaciskać pięści i krzyczeć, ale i tak nie działa to na dorosłych... Nie rozumiem jak taka szanująca się osoba może się tak zachowywać. Rozumiem, że chciałeś mi może pomóc, ale takiej pomocy to ja nie potrzebuję, ponieważ nauczycieli od hodowli gołębi to ja mam na pęczki. Nie lubię jak ktoś chce mnie na siłę uszczęśliwić. Sam nie chcesz przyjąć do świadomości tego co mówię a oczekujesz, że ja zrozumiem Ciebie, coś jest chyba w tym nie tak...
W.K

Pogromca40

Post autor: Pogromca40 » śr wrz 26, 2012 8:12 pm

MOŻE ZA 20 LAT JAK DOROŚNIESZ

Zjak
Kontakt:

Post autor: Zjak » śr wrz 26, 2012 8:13 pm

I tym miłym akcentem zamykam temat. Po poprzednim zamknięciu tematu, niektórzy nie wyciągnęli żadnych wniosków i kontynuowali bez przedmiotową pisaninę.
Moderator
golebie.wombat.fc.pl

Zablokowany