Forum o gołębiach

Bartas16
Kontakt:

Forum o gołębiach

Post autor: Bartas16 » czw cze 03, 2010 2:41 pm

Witam zapraszam na moje forum o gołębiach, jest mało użytkowników i dlatego wszystkich zapraszam. Adres forum: http://www.e-golebie.com.pl

Awatar użytkownika
zbiter
Kontakt:

Re: Forum o gołębiach

Post autor: zbiter » czw cze 03, 2010 10:03 pm

Po kiego?
Szukaj a znajdziesz

wydmin
Kontakt:

Post autor: wydmin » pt cze 04, 2010 9:33 am

Witam.
Wyrażam oczywiście wyłącznie swoje zdanie, ale...wydaje mnie sie, że nie ma sensu zakładać więcej i innych forum o gołębiach, bo sądzę, że istniejące jest doskonałe, a pomnażanie i zwielokrotnianie doprowadza do obniżenia poziomu. Pozdrawiam.

Tomekprzasnysz
Kontakt:

Post autor: Tomekprzasnysz » pt cze 04, 2010 9:39 am

Tak doskonałe ciekawe z której strony? Ja od dwóch tygodni nie widziałem tu normalnego postu ! Ciągle tylko jakieś docinki i pajacowanie. Spotkali by się panowie wyjaśnili a jak nie to dali sobie po razie i koniec. Starsi panowie a zachowują się jak przedszkolaki. Moim zdaniem żenada.Pozdrawiam.

Bartas16
Kontakt:

Post autor: Bartas16 » pt cze 04, 2010 10:37 am

Tomekprzasnysz

ale ty mówisz o moim forum czy o tym forum? bo nie wiem.

Tomekprzasnysz
Kontakt:

Post autor: Tomekprzasnysz » pt cze 04, 2010 3:55 pm

Ja nie pisze o forum tylko o jego użytkownikach. Nie, nie o Twoim bo na nim jeszcze nie byłem. Pozdrawiam.

opal
Kontakt:

Post autor: opal » pt cze 04, 2010 5:50 pm

Witam.Tomku a może Ciebie interesują tylko te pyskówki,docinki i pajacowanie a nie czytasz fragmentów postów czy całych postów gdzie jest sporo cennych wiadomości dotyczących hodowli ptaków?Pozdrawiam.

Tomekprzasnysz
Kontakt:

Post autor: Tomekprzasnysz » pt cze 04, 2010 8:53 pm

Kol. Opal teraz nie czytam żadnych postów bo to nie ma sensu w kółko to samo powtarzacie jeden mądrzejszy od drugiego. Pisze prywatne wiadomości jak sam wiesz dlatego tu zaglądam. Pozdro dla Ciebie. Ps. Wczoraj byłem na grzybach koło Chorzel i powiem Ci że pokazały się.

eros
Kontakt:

Post autor: eros » pt cze 04, 2010 10:20 pm

Oj z tego forum można wynieść bardzo dużo cennych informacji , lecz szkoda że większość chłopa tutaj nadpobudliwa jest. :D
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
donatello
Kontakt:

Post autor: donatello » pt cze 04, 2010 11:52 pm

eros pisze:Oj z tego forum można wynieść bardzo dużo cennych informacji , lecz szkoda że większość chłopa tutaj nadpobudliwa jest. :D
Pozdrawiam
No.Jakies laski moze sprowadze to sie chlopy wyluzuja... :D sa jakies kobiety co hoduja golebie...?
Jak nie to zaprosimy te co kurki hoduja...tez ptactwo ozdobne :lol:

Mam haslo : KOBIETY LUBIACE PTAKI LACZCIE SIE...Z NAMI.
I jak? :lol: :D :lol:

Awatar użytkownika
zbiter
Kontakt:

Post autor: zbiter » sob cze 05, 2010 7:43 am

Chyba w łóżku :lol: :lol: :lol:
Szukaj a znajdziesz

opal
Kontakt:

Post autor: opal » sob cze 05, 2010 8:58 am

Witam.Ad.Tomek.Chwilę musiałem pomyślec zanim odpowiedziałem.Tomku piszesz o pyskówkach i o 2 starych zgredach,którzy chcą sobie udowodnic,że jeden wie więcej od drugiego.To nie tak to przemyślana taktyka.Pyskówki są po to by przyciągnąc zainteresowanie innych.Ba ,to nie pyskówki, to wręcz celowe prowokacje.Forum ożyło bo każdy wchodzi z ciekawości co dalej będzie się działo.Nie ma innej metody by omówic dokładnie problem jak dyskusja.Dyskusja to przeciwne zdania,argumenty i kontr argumenty.Prawda Wściekły?Inaczej jeden napisze ja bym zrobił tak, drugi odpowie zgadzam się z Tobą i temat się kończy.Twierdzisz,że się powtarzamy.Chłopie czytaj uważnie.Co chwilę(mimo że temat ten sam) omawiamy w tej dyskusji inne jego aspekty.
Ad.Eros to nie nadpobudliwośc to strategia działania.
Ad.Donatello słyszałem,że Pamela Anderson uwielbia ptaki(lub ptaka :lol: :lol: ) możemy ją zaprosic.Mam nadzieję,że uwagi o tym gołębniku z allegro traktujesz jako pomoc przy zakupie a nie bezmyślne żarty czy udowadnianie,że ja mam lepszy.
Ad.Zbiter Te łóżkowe ptaki to nieloty :lol: :lol:

Bartas16
Kontakt:

Post autor: Bartas16 » sob cze 05, 2010 11:50 pm

Przepraszam że się wtrącę ale to temat o moim forum a nie o jakiś pyskówkach.

opal
Kontakt:

Post autor: opal » ndz cze 06, 2010 12:35 am

Witam.Nie musisz przepraszac chociaż powinieneś.To trochę nieładnie wchodzic na czyjeś forum by reklamowac swoje ,konkurencyjne.Tego się nie robi.Nie przyszło Ci to do głowy?Chcesz miec więcej gości to ich zapraszaj osobiście.Wymień chociaż jeden powód zachęcający nas do przeniesienia się na Twoje forum.W czym Twoje forum jest bardziej atrakcyjne od tego?Powtórzę za Zbiterem "a po kiego" mamy tam zaglądac?Zaciekaw nas zaintryguj. I jeszcze jedno od zwracania uwagi,że wpis jest nie na temat jest moderator tego forum czyli Zjak.Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Lukezi
Kontakt:

Post autor: Lukezi » ndz cze 06, 2010 9:17 am

Bartas ale to chyba nie pierwsza Twoja próba z forum czy stroną o gołębiach. To po co nas zasypujesz swoimi propozycjami jak i tak to nie wypala??? po Drugie radze zerknąć na to nowe forum i zobaczyć jak jest zbudowane. Praktycznie zerżnięte wszystko z tego forum. Gratuluje pomysłowości i oryginalności przede wszystkim.
DARMOWE nagrody priv

Bartas16
Kontakt:

Post autor: Bartas16 » ndz cze 06, 2010 1:41 pm

Praktycznie zerżnięte wszystko z tego forum

Ciekawe co?

opal
Kontakt:

Post autor: opal » ndz cze 06, 2010 3:44 pm

Witam.Mogę Ci podac pewny sposób jak ściągnąc ludzi na Twoje forum.Zaproponuj po 100pln za każdy wpis a niedługo nie będzie miejsca na nowe wpisy.Ja pierwszy tam wpadnę.Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Lukezi
Kontakt:

Post autor: Lukezi » ndz cze 06, 2010 4:41 pm

Koń jaki jest każdy widzi tak i każdy widzi co jest takie samo tam jak i tu.
DARMOWE nagrody priv

wydmin
Kontakt:

Post autor: wydmin » czw cze 17, 2010 11:28 am

Nadal uważam,ze ...każdy ma prawo do oceny swojej forum. Ja uważam, że jest dla mnie doskonałe. Znajduję tu to czego poszukuję.Uzyskuje odpowiedzi i podpowiedzi , bo mimo , że coś tam wiem o gołębiach wychodzę z założenia, iż zawsze dobrze posłuchać, poczytać i poznać zdanie innych, by do swego odnieść to doświadczenia. jeśli zaś chodzi o pyskówki...bywam na kilku tematycznych forach...fotograficznych, rolniczych, motoryzacyjnych, literackich...z mego doświadczenia wynika, że wszędzie są pyskówki, wszędzie można znaleźć malkontentów więc...wszędzie trzeba umieć wybrać sobie to co mnie interesuję i co mnie odpowiada. Jak w życiu realnym...z tym, że mylne przeświadczenie o anonimowości powoduję dużą dawkę zawiści i poczucie odwagi skierowane w kierunku napaści pisemnej innych, by sobie humor i swoje ego "polepszyć" i "dowartościować" swa osobę. Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ