Zamykane tematy

Awatar użytkownika
lewap125
Kontaktowanie:

Re: Zamykane tematy

Post autor: lewap125 » wt gru 29, 2009 9:51 am

Nadchodzi trzeci sezon jak szukam odpowiedniej samiczki i jakoś nie przyszło mi do głowy żeby zapytać się kolegów na forum :oops: , a jestem trochę dłużej jak Ty :wink: , tylko ja wiem do czego służą odpowiednie działy i staram się tego przestrzegać.

Awatar użytkownika
tom
Kontaktowanie:

Post autor: tom » wt gru 29, 2009 11:36 am

Kolego, to że jesteś dłużej na FORUM nie świadczy o tym że możesz '' wieszać psy na innych"

Awatar użytkownika
golebiewski
Kontaktowanie:

Post autor: golebiewski » wt gru 29, 2009 12:02 pm

A może by tak Panie Jurku fotogiełdę podzielić na 3 części: kupię, oddam, sprzedam? Wprawdzie nie załatwi to sprawy powtarzających się tematów ale może warto nad tym się zastanowić.
golebiewski

Awatar użytkownika
bartekw94
Kontaktowanie:

Post autor: bartekw94 » wt gru 29, 2009 12:23 pm

tom pisze:Lewap 125, znajdż mi na FOTOGIEŁDZIE choć jednego turkota dwuczuba koloru niebieskiego,a słowem się nie odezwę.Widzę że ty jesteś z tych co lubią się wszystkiego czepiać.

tom a czy tylko na fotogiełdzie sprzedaje się gołębie ?? Jest wiele serwisów wystarczy poszukać, ale przecież po co jeśli napiszę to będą głupi forumowicze odpisywać.

Awatar użytkownika
michu1530
Kontaktowanie:

Post autor: michu1530 » wt gru 29, 2009 1:05 pm

lewap125 pisze:
michu1530 pisze:Zgadzam się z kolegą :D
michu założyłeś właśnie nowy temat "katar" ale nie zadałeś sobie trudu poszukać na forum takiego tematu , jest już cztery razy Twój jest piąty :!: . Czy dalej zgadzasz się z kol. "pampalini" ???. Ja z kol. pampalini zgadzam się w jednym , że "na forum jest grupa ludzi , która nie potrafi wnieść na to forum nic wartościowego" i czy kol. "pampalini" dalej twierdzi że chyba już wszędzie "tom" szukał , no chyba że szukaliście razem :wink: .
Osobiście uważam , że temat do zamknięcia Pan Jurek napisał co myśli na ten temat .

:roll: zadałem inne pytanie " czy jest jakieś naturalne lekarstwo" :!: :!: :!: czytaj ze zrozumieniem
Pozdrawiam
Artur.S

Awatar użytkownika
bartekw94
Kontaktowanie:

Post autor: bartekw94 » wt gru 29, 2009 1:20 pm

No pewnie że jest naturalne a mianowicie Chusteczki Higieniczne, nie musisz faszerować gołębi żadnymi lekarstwami.

Domyślam się że nie szukałeś wcale w internecie(ja znalazłem), a najłatwiej napisać i czekać aż ktoś się wysili i będzie pisał to samo 10 razy.

Awatar użytkownika
lewap125
Kontaktowanie:

Post autor: lewap125 » wt gru 29, 2009 2:18 pm

Na nikim nie wieszam psów , tylko dla mnie katar to jest katar , a nie kaszel i pod tym wspólnym tematem jakim jest ten nieszczęsny KATAR można zadać tyle pytań ilu jest forumowiczów

Awatar użytkownika
tom
Kontaktowanie:

Post autor: tom » wt gru 29, 2009 4:00 pm

Bartekw94, poszukać to nie znaczy znależć (twierdzisz że obrałem najprostszą drogę jaką jest FORUM,szukałem raczej wszędzie) to tyle.Swoją drogą proponuję zakończyć tą dyskusję która zmierza donikąd.

Pogromca40

Post autor: Pogromca40 » wt gru 29, 2009 5:41 pm

Witam panowie tak sobie mysle ze jak wszyscy zaczna szukac odpowiedzi na swoje pytania gdzie inndziej to to forum jest poprostu nie potrzebne i nalezy je zamknac!.Slawek czytaj ze zrozumieniem chodzilo mi o kupno nie o sprzedaz golebi!.Lewap 125 do twojej wiadomosci loguje sie wszedzie jako Pogromca40 wystarczylo sprawdzic tylko ilu jest takich jak ja?Pytaj sprawdzaj nie oskarzaj przeciez to twoja metoda szkoda tylko ze z niej rzadko kozystasz!A tak na marginesie kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamien ciekawe ilu odwaznych sie znajdzie?

pampalini
Kontaktowanie:

Post autor: pampalini » wt gru 29, 2009 8:15 pm

Koledzy niepotrzebne nerwy.
Temat ten założyłem gdyż wzorowałem się na forum dla myśliwych na stronce lowiecki.pl.
Tam również jest dział ogłoszenia, ale na forum w odpowiednim dziale można bez żadnych obaw zapytać się np. "czy ktoś się orientuje kto ma sprzedaż pieski z dobrej hodolwli sprawdzone i godne polecenia" no i inni koledzy polecają to te , a to inne psy tego a to tamtego hodowcy, i nikt nie robi z tego afery.
Myślę, że gdyby u nas na forum przyjęło się coś takiego jak "kto ma na sprzedaż gołębie dobrej klasy tej a tamtej rasy" i inni koledzy pomogli poszukać, mogli polecić czyjeś gołębie to chyba nic złego by się nie stało.
Oczywiście jestem również przeciwko temu aby każdy zamieszczał na forum ogłoszenia typu "sprzedam parę loczków, mewek, itp'' bo z naszego forum zrobil by się śmietnik.

Kupując gołębie na fotogiełdzie zazwyczaj nie wiem czyje to gołębie, jakie to gołębie, jaki to hodowca, czy godny zaufania i myślę, że tu na forum mógłbym zasięgnąć opinii forumowiczów na temat hodowcy i jego goębi.
a tak to allegro jest bardziej przejrzyste niż fotogiełda bo komentarze do transakcji są jakąś tam opinią o hodowcy i jego gołębiach
Mam nadzieję, że choć trochę naświetliłem to o co mi loto :D

A tematy to moim skromnym zdaniem powinny być zamykane gdy są naruszane w nich dobra osób trzecich, stosowane są wulgaryzmy itd, a nie tematy, które ktoś uważa za nudne, jeżeli kogoś coś nie interesuje dany temat(post) to niech tam nie zagląda i się nie udziela.

Zanim dostanę bana to proszę o żółtą kartkę :lol:

No i zaczynam podzielać pogląd Pogromcy40, że to forum robi się nie potrzebne bo wszystkiego trzeba szukać samemu i bron Boże zakładać nowego tematu bo cię zjadą :(

Awatar użytkownika
wscekly4405
Kontaktowanie:

Post autor: wscekly4405 » wt gru 29, 2009 11:25 pm

pampalini pisze: A tematy to moim skromnym zdaniem powinny być zamykane gdy są naruszane w nich dobra osób trzecich, stosowane są wulgaryzmy itd, a nie tematy, które ktoś uważa za nudne, jeżeli kogoś coś nie interesuje dany temat(post) to niech tam nie zagląda i się nie udziela.

No i zaczynam podzielać pogląd Pogromcy40, że to forum robi się nie potrzebne bo wszystkiego trzeba szukać samemu i bron Boże zakładać nowego tematu bo cię zjadą :(
zgadzam się z tym w 100 %
golebie-akrobatyczne

Awatar użytkownika
lewap125
Kontaktowanie:

Post autor: lewap125 » śr gru 30, 2009 11:14 am

Do Pogromca40 , ja nie napisałem że nie logujesz się jako Pogromca40 tylko miałem na myśli że po takim zalogowaniu dalej jesteś stałym bywalcem forum , ja też wszędzie loguję się jako lewap125 poza jednym wyjątkiem gdzie jestem zalogowany jako Paweł M , ale nie jest to foto giełda , ani allegro i do wszystkich Forumowiczów że może warto już skończyć ten spór bo "spór o wór , a w worze g.....o " :D

Awatar użytkownika
tom
Kontaktowanie:

Post autor: tom » czw gru 31, 2009 8:09 pm

Panowie, co tak buszujecie na FORUM zamiast się bawić na SYLWKU :?: :!:

Zablokowany