Pytanie o zegar. PILNE !!!!!

wooof
Kontakt:

Pytanie o zegar. PILNE !!!!!

Post autor: wooof » sob lip 04, 2009 3:23 pm

Witam, chciałem się poradzić. Chciałem zrobić tacie prezent i kupić mu zegar, ale ja sie na tym nie znam a znalazlem na allegro taki : http://www.allegro.pl/item673754777_ele ... y_100.html i prosze o rade czy w takim stanie jak go kupie jest on od razu zdolny do uzytku czy jeszcze cos musze dokupic i czy wogole jest on wart zachodu, na drozszy mnie nie stac wiec taki wybralem, dziekuje za odpowiedzi.

Awatar użytkownika
zbiter
Kontakt:

Re: Pytanie o zegar. PILNE !!!!!

Post autor: zbiter » sob lip 04, 2009 7:53 pm

Cena bardzo dobra ,ale wszelkie porady odnosnie gołębi pocztowych dostaniesz na http://www.dobrylot.pl.Chociaż nie chce mi się wierzyc w to że chcesz kupić to dla ojca ,a bardziej dla siebie
Szukaj a znajdziesz

wooof
Kontakt:

Post autor: wooof » sob lip 04, 2009 10:44 pm

:D Naprawde dla taty, ja z racji tego ze sie przeprowadzilem do miasta zostawilem hodowle tacie , aten postanowil pobawic sie w to troche profesjonalniej.

Zjak
Kontakt:

Post autor: Zjak » ndz lip 05, 2009 10:26 am

wooof pisze::D Naprawde dla taty, ja z racji tego ze sie przeprowadzilem do miasta zostawilem hodowle tacie , aten postanowil pobawic sie w to troche profesjonalniej.
Nie napisałeś w jakim celu chcesz kupić ojcu ten zegar. Na tym forum jesteś od 2007r, a zadajesz pytanie jak dziecko. Takie zegary używają lub używali hodowcy gołębi pocztowych do odbijania obrączek przy lotach konkursowych, a Ty zadajesz pytanie na tym forum.
Wg mnie ten zegar był na czasie 30 lat temu, a teraz to jest archiwum.
Najlepiej zadaj to pytanie na forum gołębi pocztowych, np: http://www.zloteskrzydlo.pl/news.php

Pozdr.
golebie.wombat.fc.pl

wooof
Kontakt:

Post autor: wooof » ndz lip 05, 2009 1:54 pm

[/quote]Nie napisałeś w jakim celu chcesz kupić ojcu ten zegar.[/quote]
Pewnie po to zeby zalozyl sobie na reke.

PS.
Jesli masz odpowiadac i "pomagac" w ten sposob to lepiej wogole sie nie wypowadaj.

Zjak
Kontakt:

Post autor: Zjak » ndz lip 05, 2009 8:36 pm

Właśnie chciałem Ci pomóc i wskazałem właściwą stronę. A napisałeś w jakim celu chcesz kupić ojcu zegar? nie, i jeszcze głupoty piszesz, że na rękę. Widzisz jaki masz rozum!

Pewno nie wiesz, bo i skąd, że są ludzie, którzy zbierają stare zegary dla celów muzealnych, również i takie.

Pozdr.
golebie.wombat.fc.pl

wooof
Kontakt:

Post autor: wooof » ndz lip 05, 2009 9:28 pm

Spoko, przepraszam. ALe sam widzisz w pierszym poscie ze nie za bardzo jestem zorientowany w temacie lotowania golebi a nazywasz mnie dzieckiem zadajacym glupie pytania, owaszem w tej sprawie jestem dzieckiem i moje pytania moze sa glupie ale dlatego wlasnie chcialem was doswiadczonych zapytac . Ojciec chce golebie lotowac, nie jest kolekcjonerem , dlatego zalezy mi na sprzecie sprawnym, wiem ze sa super zegary radiowe ale na takie mnie nie stac zeby kupic wiec chcialem kupic cos tanszego azeby nadawalo sie do uzytku poki co.

a co myslicie o tym?
http://www.allegro.pl/item646151849_ben ... lebie.html
nawiazalem kontakt z wlascicielem i chce sprzedac za 500, wszystko to co jest w ogloszeniu. JAk myslicie oplaca sie, i czy po zakupie tego zestawu jest on juz w pelni gotow do uzytku i nie musze nic dodatkowo kupowac?

opal
Kontakt:

Post autor: opal » ndz lip 05, 2009 9:49 pm

Witam.Trzy razy pytasz,trzy razy odpowiadają nie ten adres.To nie to forum.My wstawiamy do woliery budziki(też zegar) aby gołębie nie zaspały i nie spóżniły się na śniadanie.Pozdrawiam.

Marcin292
Kontakt:

Post autor: Marcin292 » ndz lip 05, 2009 10:03 pm

czy wy nie macie innego forum o gołębiach pocztowych ? wystarczy wpisać w google
dobrylot.pl
pzhgp.pl
igolebie.pl
Obrazek

ODPOWIEDZ