Kosze transportowe

garlacz84
Kontakt:

Kosze transportowe

Post autor: garlacz84 » ndz lis 09, 2008 6:31 pm

Witam wszystkich hodowców!

Zaczyna się sezon wystawowy a u mnie ciężko z zakupem kosza transportowego dzielonego na częsci, dlatego chętnie kupie kosz transportowy, dzielony na części o wymiarach jak dla garłączy lub kingów. Te na allegro wydają mi się chyba małe. Chciałem się zapytać jakie wymiary mają poszczególne części dla tychże ras i czy ktoś wie gdzie kupić taką klatke. Jakie kosze macie wy dla gołębi dużych i gzie je nabyliście???
Za odpowiedzi z góry dziękuje.

Awatar użytkownika
zbiter
Kontakt:

Post autor: zbiter » pn lis 10, 2008 5:51 pm

Kup kosz aluminiowy z wyjmowanymi przegródkami ,jest on na 8 ptaków ,jeśli wyjmiesz co drugą przegródke to bedziesz miał miejsce na 4 duże gołebie ,te kosze mozna łączyć ze soba po 2 szt ,tak więc w jednym zestawie przewieżiesz 2 kolekcje
Szukaj a znajdziesz

garlacz84
Kontakt:

Post autor: garlacz84 » pn lis 10, 2008 9:41 pm

Kol. Zbiter wiesz może gdzie kupic taki kosz i ile kosztuje. Z góry dzięki za odpowiedź.

POZDRAWIAM!!!

Dispar
Kontakt:

Post autor: Dispar » pn lis 10, 2008 10:41 pm

Firma Avistar się ogłasza ze sporą ilością różnych koszy na Allegro lub poszukaj kogoś kto sprzedaje je na allegro i jest ich producentem - zrobi Ci taki kosz na zamówienie.

krzysiek
Kontakt:

Post autor: krzysiek » śr lis 12, 2008 9:28 am

Witam. Niemieccy hodowcy przyjeżdżają do nas na wystawy z wiklinowymi koszami transportowymi. widywałem u nich także takie z przegrodami i to właśnie dla dużych gołębi. Niestety nie wiem, czy u nas też takie można dostać.

chwedor93
Kontakt:

Post autor: chwedor93 » śr lis 12, 2008 4:46 pm

krzysiek pisze:Witam. Niemieccy hodowcy przyjeżdżają do nas na wystawy z wiklinowymi koszami transportowymi. widywałem u nich także takie z przegrodami i to właśnie dla dużych gołębi. Niestety nie wiem, czy u nas też takie można dostać.

sam mam taki kosz i uwarzam ze to bardzo dobre rozwiązanie bo jest bardzo lekki i przewiewny swoj kosz tez mam z niemiec ale sądze ze u nas też można takie kupić

Awatar użytkownika
ARES
Kontakt:

Post autor: ARES » czw lis 13, 2008 7:48 pm

sam mam taki kosz i uwarzam ze to bardzo dobre rozwiązanie bo jest bardzo lekki i przewiewny swoj kosz tez mam z niemiec ale sądze ze u nas też można takie kupić[/quote] Witam. Poprostu znależć producenta produktów wiklinowych pokazać lub wyjaśnić jak ma wyglądać taki kosz i on wyceni, po sprawie. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ