Cenzura pod nazwą zaśmiecanie

ekolog
Kontakt:

Cenzura pod nazwą zaśmiecanie

Post autor: ekolog » wt kwie 01, 2008 12:47 pm

Ostatnio zostało usunięte ok 30 moich postów na różne tematy niewygodne ale prawdziwe. Tak się nie robi, Jestem członkiem PZHGR i DO , również w Obecnym Zarządzie, co pozwala mi na dostęp do informacji z pierwszej ręki i napisania tego tutaj. A pisanie pod nickiem nie naraża mnie na izolacje oraz krytyke, tych co nie chcą zmian. Już na krajówce mowa była o ekologu, który wynosi wiadomości i chęci ujawnienia jego nazwiska pod kątem zdyscyplinowania. Niestety ale za dużo podałem wiadomości o sobie i sporo osób juz wie kim jestem, jednak jestem nadal skłonny to robić, nawet podpisując się nazwiskiem, tylko z jakim skutkiem, takim jak kilka osób z tego forum, co już nic nie wiedzą co się dzieje w Zarządzie, bo są izolowani od nieoficjalnych decyzji bo takie są.Obecnie w tym forum uczestniczy ok. pięć osób z Zarządu głównego i ok. 10 z Kolegium Sędziów. Którzy skutecznie ucinają każdy temat mogący coś wyjaśnić porzez mądrą dyskusje.
Dlatego zwracam się do Pana Jerzego o przywrucenie wszystkich moich postów, które stanowią ciągłość tego co chciałem przekazać.
Ostatnio zmieniony wt kwie 01, 2008 10:09 pm przez ekolog, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
jbogacz
Kontakt:

Post autor: jbogacz » wt kwie 01, 2008 7:35 pm

Panie ekolog nie wiem czy Pan wie co oznacza słowo cenzura bo ja je pamiętam z czasów ”komuny”. Żadnego postu nie usunąłem pod naciskiem osób do minie piszących z taką prośbą czy poleceniem bo też takie były. Wczoraj usunąłem posty, które miały temat „pomocy” i podobne nie czytając ich przed skasowaniem, takie posty będą usuwane o czym informuję na stronie głównej pod nagłówkiem. Na większość z nich nikt nie zaglądał od kilkunastu miesięcy. Tych postów po prostu już nie ma. Idzie wiosna wszyscy robią porządki w ogródku a ja staram się posprzątać na forum i nadal będę to czynił.
Pozdrawiam
Jurek Bogacz

ekolog
Kontakt:

Post autor: ekolog » wt kwie 01, 2008 10:10 pm

Dziękuje za odpowiedz i przepraszam za straszny błąd, który poprawiłem

Awatar użytkownika
Big Al
Kontakt:

Post autor: Big Al » wt kwie 01, 2008 10:15 pm

Dobrze Powiedziane Panie Jurku.To w koncu Pana strona i porzadek musi byc.Pozdrawiam 8)
Big Al

ekolog
Kontakt:

Post autor: ekolog » czw kwie 03, 2008 10:14 am

Nie dziękuje za słowa popierające mnie na priva, możecie to samo napisać na forum pod pseudonimem, bo taki jest zwyczaj i dopuszcza regulamin, nie zwracajcie uwagi na podpuchy zacofanych Panów aby firmować się nazwiskiem bo to nieelegancko, nic bardziej mylnego.Nie odpisuje na priva 8)
Ostatnio zmieniony pn kwie 07, 2008 8:27 am przez ekolog, łącznie zmieniany 1 raz.

Leon Kowalski
Kontakt:

Post autor: Leon Kowalski » czw kwie 03, 2008 1:27 pm

Dzień dobry ekolog.
Jak się zapewne zorientowałeś, to ja też jestem jednym z tych, jak napisałeś cyt."zacofanych Panów".
Mimo, że tak mnie określasz to ja jednak pozostanę w grupie zacofanych, a nowoczesnym życzę dobrego samopoczucia z ich działania pod przykrywką.
Pozdrawiam
leon_k

opal
Kontakt:

Post autor: opal » sob kwie 05, 2008 7:45 pm

Witam.Leon nie przejmuj się. Na tym forum jest więcej takich zacofanych,którzy nie wstydzą się swojego nazwiska oraz nie kryją się ze swoimi poglądami, tylko walą prawdę prosto w oczy.Tylko ten,który ma nieczyste sumienie i zszarganą opinię wstydzi się swojego nazwiska.Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Lukezi
Kontakt:

Post autor: Lukezi » sob kwie 05, 2008 8:03 pm

Nie chciał bym się tu wtrącać w waszą konwersacje ale faktycznie lepiej w internecie nie podawać prawdziwych danych.

Awatar użytkownika
SETER
Kontakt:

Post autor: SETER » sob kwie 05, 2008 8:19 pm

Przepraszam, że wtrącam i swoją dygresję, ale zgadzam się z Lukezim. Dostęp do tego forum mają wszyscy - również niezarejestrowani.
Osobiście miałem spięcie z niejakim Crisbedem, który anonimowo postanowił
mnie oczernić (bo będąc anonimowym można wszystko), dlatego, że kiedyś zbłaźnił się na czacie tej strony, w sprawie swej wiedzy na temat ochrony zdrowia gołębi, czego nie omieszkałem mu wypomnieć (bo wprowadzał ludzi w błąd).
Opal, wiesz doskonale jak się nazywam, i znasz nazwiska wielu forumowiczów, bo to przecież żadna tajemnica - myślę jednak, że forum internetowe to nie miejsce, aby podawać swoje dane personalne. A większość osób (w tym ja) ceni swoją prywatność.

Leon Kowalski
Kontakt:

Post autor: Leon Kowalski » sob kwie 05, 2008 9:40 pm

Zgadzam się wami, tylko nie może to dotyczyć: osób wypowiadających się w sprawach zarządu i osób pełniących funkcje w zarządzie. W sprawach statutu czy innych kwestii będących w kompetencji zarządu należy swoje postawy firmować swoim nazwiskiem, by zwykły członek wiedział kto jaki ma pogląd na dany temat. W innych tematach można ukrywać swoje dane.
Kto decyduje się na pełnienie określonych funkcji we władzach musi sobie zdawać sprawę z utraty anonimowości.
Widać wyraźnie, że muszą zajść zmiany w świadomości, inaczej nie ma możliwości wyjść na prostą.
Pozdrawiam
leon_k

ekolog
Kontakt:

Post autor: ekolog » ndz kwie 06, 2008 12:02 pm

Panie Kowalski nie analizuje pan tego co ja napisałem więc napisze jeszcze raz, członek Zarządu jest to jeden człowiek wybrany jako delegat do reprezentowania przede wszystkim swoich wyborców i realizowania tych zadań które mu powierzyli, i nie jestem pewny czy na przykład moi wyborcy chcieliby abym na forum ujawniał np. Panu Kowalskiemu jakie zdanie oni mają na temat np. organizacji ostatniej wystawy we Wrocławiu (moje jest że była bardzo dobrze zorganizowana) taką ocene jest zobowiązany wydać Zarząd główny i zapewne to zrobi. W którymś z Pana postów panie Kowalski pisał Pan, że wie doskonale co się dzieje, więc prosze śmiało napisać, i wykazać się tymi wspaniałymi cechami o których Pan pisze. A po napisaniu i Pana ktoś podsumuje, że jest zdrajcą, i to człowiek któremu Pan tak pomaga brnąć w jego zaciętej złosliwości. Więć podsumujmy tak dla jasności-Kto to jest członek Zarządu Głównego wysłannik macierzystego związku :D Komu zdaje relacje z posiedzeń Zarządu Głównego- tym co go wybrali :D A z kąd pozostali członkowie mają wiedzieć co się działo, bo źle wybrali i ich delegaci im tego nie powiedzą- z oficjalnych wypowiedzi Zarządu Głównego czyli Biuletynu :D Czy członek Zarządu powinien się odznaczać takimi cechami które podał Pan Kowalski czyli, odwagą - oprucz odwagi (bo na wojne nie idzie) zapewne tak jednak przede wszystkim Powinien być dobrym organizatorem. :D
Troszke się rozpisałem i chętnie porozmawiam z tymi co chcą coś rzeczowego powiedzieć, bo na zaczepne tematy już nie odpowiadam. Pozdrawiam

Leon Kowalski
Kontakt:

Post autor: Leon Kowalski » ndz kwie 06, 2008 6:15 pm

Przepraszam, ale mocno się różnimy co do obowiązków członka zarządu. Obowiązki dla zarządu i jego członków określa statut danej instytucji oraz przepisy dot. działalności stowarzyszenia. Temu powinna być podporządkowana działalność poszczególnych organów związku.
Zaś pisząc słowa o pracy zarządu to miałem na myśli , że organy związków nie przestrzegają zapisów statutu i obowiązujących przepisów księgowo - finansowych. A najgorsze to jest to, że przeważająca część osób wchodzących w skład poszczególnych organów w ogóle nie zna swoich obowiązków wynikających z zapisów statutowych. Zarządy nie zawsze wiedzą jakie obowiązki ciążą na zarządach, by postępować zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi.. Komisje rewizyjne podobnie , nie wspomnę ,że o znajomości obowiązujących uregulowań prawnych a dotyczących i obowiązujących w działalności danego związku.
To są tematy ,które mają poważniejszy ciężar gatunkowy od tego, który sędzia lepiej lub gorzej wypełnia swoje obowiązki.
Na tym polu należy położyć większy nacisk w pracy poszczególnych organów związku.
Pozdrawiam
leon_k

Leon Kowalski
Kontakt:

Post autor: Leon Kowalski » ndz kwie 06, 2008 6:33 pm

Jeszcze jedna uwaga.
Daleki jestem od tego, by swoimi postami czynić jakieś niepotrzebne zamieszanie.
Robię to co robię ,ponieważ widzę, jak dużo postaw i poszczególnych wypowiedzi wynika z subiektywnej oceny sytuacji oraz z braku wiedzy co do obowiązków jakie stoją przed danym związkami i jego organami .
leon_k

opal
Kontakt:

Post autor: opal » ndz kwie 06, 2008 7:28 pm

Witam.Leon trafiłeś w sedno.Czytam posty Jogiego,czytam posty Ekologa i mam coraz większe wątpliwości czy Ci Panowie nie przecenili swoich sił i czy nie porwali się z motyką na słońce.Czytam: zmienimy statut i zadaję sobie pytanie czy ten nowy będzie lepszy od starego?Nie wiem bo nikt nie raczył go nam przedstawić.Nowy Zarząd przejął schedę po starym i słyszę,że stwierdzono wiele nieprawidłowości.Jakich i przez kogo popełnionych?Kto te nieprawidłowości stwierdził?Czy przeprowadzono audyt?Jakie wyciągnięto wnioski.Czy wśr
ód członków Komisji Rewizyjnej są biegli księgowi lub czy związek takowych zatrudnia?Czy w trakcie prac nad nowym statutem korzystano z pomocy profesjonalnych prawników i czy zarząd takowych zatrudnia?Pytań jest wiele i tak jak piszesz posty,że ten Pan tamtemu Panu zrobił kuku można o kant potłuc.Najważniejsze co teraz trzeba zrobić to profesjonalnie rozliczyć stary Zarząd,jak najszybciej o stwierdzonych nieprawidłowościach poinformować odpowiednie organa oraz nas -hodowców.Następny krok to poinformowanie nas jak nowy Zarząd ma zamiar działać aby takich nieprawidłowości w przyszłości nie było.Tylko tyle i aż tyle.Nie mam podstaw aby nie wierzyć Jogiemu,że nowy Zarząd intensywnie pracuje i ma dużo spraw do naprawienia.Ale sami sobie Panowie strzelacie samobója nie nagłaśniając publicznie tego faktu.Panuje cisza nikt nic nie wie i powstaje wrażenie,że nic nie robicie albo próbujecie jakieś brudy zamieść pod dywan.Pozdrawiam.

Leon Kowalski
Kontakt:

Post autor: Leon Kowalski » pn kwie 07, 2008 11:28 am

Cześć opal.
W sedno sprawy trafiam od 4 lat, tylko efekty są wątpliwe.
Twoja ocena sytuacji jest bardzo trafna.
Zmian można się spodziewać, mogą nastąpić dopiero, kiedy większość przyswoi sobie i zrozumie poniżej przytoczone słowa.
Profesor z ekonomii nam często powtarzał takie zdanie.
Cyt. "Na egzamin możecie się zgłaszać , nie wtedy, kiedy się wam wydaje, że wszystko wiecie, tylko wtedy kiedy wiecie czego nie wiecie".
To zdanie przypominam, szczególnie osobom, które mają parcie na władzę.
Pozdrawiam
leon_k

opal
Kontakt:

Post autor: opal » pn kwie 07, 2008 1:19 pm

Witam.Wystarczyłoby gdyby zrozumieli istotę zdania"wiem,że nic nie wiem".Pozdrawiam.

Zjak
Kontakt:

Post autor: Zjak » śr kwie 23, 2008 7:48 pm

Witam.
Po dłuższej nieobecności spowodowanej pobytem w szpitalu, przeszukuję dział Pozostałe celem odnalezienia swojego wątku, i okazuje się, że go nie ma. Tematem wątku było poszukiwanie zdjęć gołębi.

Źle sie stało, że prawo zadziałało wstecz, bo gdyby było napisane, że od dnia..... wszelkie tematy typu...........będą kasowane to wtedy wszystko jest jasne i wiadomo jakie konsekwencje czekają za umieszczenie niewłaściwego tematu. Mój wątek był od jesieni ubr.
Woda została wylana i przepadło. Natomiast argument, że wiosna i porządki jest mało poważny w tym gronie.

Ponieważ nie wolno udziałać pomocy to proszę o udzielenie mi informacji czy w Polsce jest Klub PDL, a jeśli jest to czy posiada stronę internetową.

Pozdr.
Zjak

Awatar użytkownika
SETER
Kontakt:

Post autor: SETER » śr kwie 23, 2008 9:13 pm

Witam
Zjak, taki klub istnieje, co więcej, link strony klubowej PDL znajduje się na stronie "Gołębnika" w dziale "Linki" :wink:
Podaję adres:
http://klub-srebrniaka.pl/
Pozdrawiam :wink:

Zjak
Kontakt:

Post autor: Zjak » czw kwie 24, 2008 7:48 pm

SETER pisze:Witam
Zjak, taki klub istnieje, co więcej, link strony klubowej PDL znajduje się na stronie "Gołębnika" w dziale "Linki" :wink:
Podaję adres:
http://klub-srebrniaka.pl/
Pozdrawiam :wink:
Dziękuję za informację.
Pozdr.

ODPOWIEDZ