Przywitaj sie, napisz parę zdań o sobie

Patre
Kontakt:

Re: Przywitaj sie, napisz parę zdań o sobie

Post autor: Patre » pn mar 19, 2012 7:08 pm

Moje gratulacje:)

Awatar użytkownika
maniek86
Kontakt:

Post autor: maniek86 » wt mar 20, 2012 10:37 am

Witam.Przepraszam ze nie przedstawilem sie na samym poczatku,a chwile juz jestem na forum. :?
Moj nick wziol sie od ksywki i rocznika,prawdziwe imie i nazwisko to Damian Dyl.
Pasja do golebi nieswiadomie zarazil mnie starszy brat(szacun mu za to)przywiozl parke golebi rasy "mix nie widomo czego popularnie na forum zwna kokiem" ktore pozniej uciekly,tak mnie tym zdenerwowaly ze obiecalem sobie ze kolejne musza zostac.od kilku hodowcow przynioslem stawaki polskie i fajfry,a z czasem w hodowli przybywalo ras....i tak sie zaczela piekna przygoda z hodowla golebi. :D
pozdrawiam

KamilPawik
Kontakt:

Post autor: KamilPawik » ndz kwie 01, 2012 1:10 pm

Witam mam na imię Kamil mieszkam w Dorohusku 1km od granicy z ukrainą :) choduje pawiki w odmianach almond tiger zółtopłowe,białe,czarne srebrne oraz gołębie które mi na bierząco przywożą ukraińcy nikołajewskie tu bez nacisku na wygląd bardziej na lot ponieważ tam jeżeli gołąb nie lata 5h idzie do kociołka. Pozdrawiam i życze wszystkim udanego sezonu lęgowego

jery
Kontakt:

Post autor: jery » sob kwie 07, 2012 8:41 pm

Witam. Na imię mam Jarek,mój nick--- jery---
Mieszkam pod Warszawą. Gołębiami zajmuję się odkąd pamiętam.
Hodowałem gołębie tzw pod kij,potem zajołem się ptakami wolierowymi,od pół roku trzymam budapeszty.
Pozdrawiam

Bitek
Kontakt:

Post autor: Bitek » czw kwie 19, 2012 4:27 pm

Cześć gołębie pocztowe hoduję tok.Mam 14lat.Gołębie chciałem hodować już w wieku 5 lat, lecz sam nie umiałem budować gołębników.;)
Moje za podobanie gołębiami zaczęło się wtedy gdy zobaczyłem gołębie u wujka.;)Wujek dał mi 10 gołąbków zostało 7.;)Moje gołębie mają już rok i co tam jeszcze.....;D To chyba tyle.Pozdrawiam wszystkich młodych gołębiarzy jak i starszych.;)

adrian zamachowski
Kontakt:

Post autor: adrian zamachowski » wt maja 15, 2012 9:49 pm

Witam po dłógiej przerwie znów zabrałem się za chodowle gołąbków .Jestem z okolic opola lubelskiego

sadlak111
Kontakt:

Post autor: sadlak111 » śr maja 16, 2012 2:21 pm

adrian zamachowski pisze:Witam po dłógiej przerwie znów zabrałem się za chodowle gołąbków .Jestem z okolic opola lubelskiego

Jeszcze przydałoby się wziąć za ortografię :wink:
Pozdrawiam
Pozdrawiam. Kamil

Adam_91
Kontakt:

Post autor: Adam_91 » pt maja 18, 2012 11:31 pm

Witam wszystkich.
Na imię mam Adam, mam 20 lat i jestem z okolic Kalisza. Hodowlą gołębi zajmuje się od 12lat, zaczynałem od wywrotków staropolskich (wejfry,fajfry). Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i życzę udanego sezonu.

Awatar użytkownika
justysia2606
Kontakt:

Post autor: justysia2606 » wt maja 22, 2012 8:04 pm

Witam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kilka słów o mnie: mieszkam w niewielkiej miejscowości Nowe Ostrowy ok 60 km od Łodzi w stronę Torunia. W Łodzi także studiuję na kierunku "praca socjalna" jak na razie jestem na półmetku licencjatu. W czasie mojej nieobecności opiekę nad moimi "potworkami" sprawuje babcia

buddapeszt
Kontakt:

Post autor: buddapeszt » wt lip 31, 2012 2:50 pm

Witam Wszystkich użytkowników nazywam się Bartek mam 20lat mieszkam w Radomiu mój nick wziął się od mojej ulubionej rasy gołębi czyli budapesztów które swego czasu hodowałem około(130szt) ogólnie zajmowałem się hodowlą gołębi wysokolotnych Tipplerów zagłębiowskich,Sokołów Gdańskich, zamojskich gołąbki latały 3,5h do 5h. na dzień dzisiejszy zmieniłem typ hodowli na ogólny czyli w tej chwili hoduje gołębie pocztowe,szeki,tranzule ,srebrniaki, orliki,Motyle warszawskie.

Aroslaw97
Kontakt:

Post autor: Aroslaw97 » pn paź 08, 2012 4:47 pm

Witam
Mam na imię Arek i mam 15 lat mieszkam w Ostrzeszowie niedaleko Kalisza hoduje trzy rasy gołębi garłacze pomorskie i angielskie, motyle warszawskie hoduje je dla siebie mam także inne ptaki bażanty, przepiórki hoduje gołębie dopiero 7 lat

Awatar użytkownika
kamil.
Kontakt:

Post autor: kamil. » czw paź 11, 2012 10:37 pm

witam :)
Jestem, Kamil mam 15 lat pochodzę z Okolic warszawy. Interesuje się gołębiami z grupy Lotne.
(zapraszam na moje forum, poświęcone tej właśnie grupie, link w podpisie), hoduje budapeszty, jasne na składzie i wyszwance żółte koroniate.
Gołebiami zaczełem interesować się w wieku 7 lat .
Hodowca Budapesztów.

Georg90
Kontakt:

Post autor: Georg90 » sob paź 13, 2012 12:23 am

Witam, nazywam się Przemek, mam 22 lata, mieszkam w miejscowości Zamienie – okolice Mińska Mazowieckiego i aktualnie jestem na 3 roku studiów niestacjonarnych(finanse i rachunkowość-audyt i kontrola ..). Gołębiami interesuję się od najmłodszych lat, ale że tak powiem gołębiarzyć na własną rękę zacząłem niespełna 2 lata temu. Trzymam gołębie wielu ras, wyznaje zasadę że należy trzymać to co się podoba, a nie to co akurat dobrze płaci. Mogę śmiało powiedzieć że wywodzę się z nurtu gołębiarskiego – trzymam trochę gołębi pod kij i trochę do hodowli w dość szerokiej gamie po parce – wszystkiego lekko ponad 200sztuk... Moje ulubione gołębie to egzemplarze niewystawowe – z grupy PDL(tzw. Wyloty) żałowniki – koroniate i gładkie, pasiaki – gładkie, srebrniaki, perłowe – zwykłe i sercowe. Mazowiecki tuning... :lol: Posiadam także szymle, blauwindry, bociany siwe, bociany kostkowe, weszwance gładkie, winiery koroniate, tiplery itd. Poważną i profesjonalną hodowlą mam zamiar zając się za kilka lat, na razie skupiam się na ulepszaniu tego co mam w miarę możliwości finansowych studenta. :wink:

Srebnik
Kontakt:

Post autor: Srebnik » pn lis 05, 2012 8:39 pm

Cześć ;) mam na imię Mateusz mam 20 lat mieszkam w Łomiankach okolice Warszawy
kiedy miałem 6 lat dostałem 2 pary Gołębi rasy Garłacze od tamtej pory interesuje sie gołębiami
zakładałem gołębnik lecz szkoła niestety zepsuła wszystko
koło 7 miesięcy temu zrobiłem sam własny gołębnik
kupiłem lot 70 sztuk potem dostałem od wuja 40 sztuk ;)
lecz była zima poderwały sie w góre :/ i niestety 3/4 poszło za wodę
i teraz odnowa zakładam i będzie okej ;) teraz w składzie mam 12 jasnych 4 winerki ;)

Awatar użytkownika
kreto1992
Kontakt:

Post autor: kreto1992 » wt lis 06, 2012 6:54 pm

Witam! :wink: Nazywam się Rafał mam 20 lat(z reszta po nicku widać) Mieszkam w Lutyni oddalonej od Wrocławia 10 km. Interesuje się gołębiami od 10 roku życia, wiele ras przewinęło sie przez moje gołębniki do dzisiejszego dnia. Aktualnie zrobiłem bardzo mocną selekcje w swoich szeregach ale zostawiłem sobie: Garłacze siodłate łapciate(4 pary), Garłacze pomorskie(3pary) oraz perukarze(3pary). Na mamki posiadam gołębie pocztowe. Jestem w trakcie modernizacji gołębników.
Pozdrawiam!

zamojskie-warszawa
Kontakt:

Post autor: zamojskie-warszawa » pt lis 23, 2012 8:01 pm

Witam, mam na imię Wojtek.
Gołębiami zainteresowałem się gdy miałem 10 lat, pochodzę z Roztocza; stąd miłość do zamojskich.
Od niedawna zaczynam znów hodowlę w Warszawie.
Pozdrawiam

Lotnik_94
Kontakt:

Post autor: Lotnik_94 » pt lis 23, 2012 9:03 pm

A gdzie dokładnie w Warszawie, jeśli wolno wiedzieć? :)
Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
marcin90
Kontakt:

Post autor: marcin90 » czw sty 17, 2013 7:41 pm

Cześć, mam na imię Marcin i mam 23 lata, gołębie hoduję od kilku lat, ale tak naprawdę związany z nimi jestem od dzieciństwa, zawsze były w "domu", na forum jestem już jakiś czas, ale w końcu odważyłem się napisać, krótki film z moimi gołębiami http://www.youtube.com/watch?v=Bl_E1Prkeig , pozdrawiam wszystkich forumowiczów ;)

Awatar użytkownika
arek5959
Kontakt:

Post autor: arek5959 » śr mar 06, 2013 11:25 pm

A ja chciał bym powiedzieć że w tym roku dobijam okrągłą 10 letnią hodowle garłacza pomorskiego :D O to mój dorobek hodowlany

http://www.spishodowcow.pl/arek5959-kat ... ia_hodowcy

Wciąż podnoszę poziom i jakość swojej hodowli dążąc do nowych wzorców i wymagań.

KamilPawik
Kontakt:

Post autor: KamilPawik » pt mar 08, 2013 9:55 am

Witam! Mam na imię Kamil,mam 26lat mieszkam w woj Lubelskim a dokładnie w Dorohusku 450m od Ukrainy :). Hoduje pawiki w kolorze almond,tiger,opal,żółty płowy,srebrny,szymel i andaluzjan a dla okrasy kilka par perukarzy.To w wolierze a w wolnym oblocie nikołajewskie które przywoże regularnie z Kijowa nie wygladaja tak jak te u nas są krótsze i same podrywaja sie do lotu kolor to tylko ryżaki.Oprócz gołębi całkowicie poświęcony jestem swojej pracy i hobby"motocykle" :)

Awatar użytkownika
czeskikret
Kontakt:

Post autor: czeskikret » pt mar 08, 2013 12:12 pm

KamilPawik wejdź na PW.
czeskikret.flog.pl

Awatar użytkownika
bleki
Kontakt:

Post autor: bleki » sob mar 09, 2013 6:57 pm

Witam,mam na imię Marcin,mieszkam w małej miejscowości niedaleko Żywca,mam 34lata,zajmuję się hodowlą lub raczej odbudową rasy starych wiejskich garłaczy zwanych potocznie garlokami,w swoim gołębniku mam też garłacze siodłate wywrotne i stawaki starego typu,również wywrotne

Awatar użytkownika
Lotny22
Kontakt:

Post autor: Lotny22 » sob mar 09, 2013 7:48 pm

A masz może jakiś filmik z tymi garłaczami wywrotnymi w locie?

Awatar użytkownika
bleki
Kontakt:

Post autor: bleki » sob mar 09, 2013 7:54 pm

Jeszcze nie,mam zamiar coś jutro pokombinować,nic nie obiecuję,ale co się odwlecze to nie uciecze :D

ODPOWIEDZ