Gdzie golab ma uszy ?

HARNŚ
Kontakt:

Gdzie golab ma uszy ?

Post autor: HARNŚ » sob lis 10, 2007 6:42 pm

Przepraszam za debilne pytanie, hodowca nie jestem ale czasem trafia mi sie jakis znaleziony golabiek :) Gdzie golabki maja uszy ? Zawsze mnie to nurtowalo :roll: :wink:

Awatar użytkownika
zbiter
Kontakt:

Post autor: zbiter » sob lis 10, 2007 7:05 pm

:shock: Jesli dobrze sie przyjrzysz ptakowi to zobaczysz ponizej oka w stone tylna glowy inny rodzaj piorek -one przykrywaja otwor uszny,jesli odsuniesz je to zobaczysz :lol:
Szukaj a znajdziesz

garlacz84
Kontakt:

Re: Gdzie golab ma uszy ?

Post autor: garlacz84 » sob lis 10, 2007 10:03 pm

HARNAÂŚ pisze:Przepraszam za debilne pytanie, hodowca nie jestem ale czasem trafia mi sie jakis znaleziony golabiek :) Gdzie golabki maja uszy ? Zawsze mnie to nurtowalo :roll: :wink:
Kol. Harnas zapewne niemiales mlodzikow, a szkoda bo u nich zauwazylbys bez problemu otwory uszne ktore sa z tylu glowy za oczami, poÂźniej otwory te sa zasloniete piorkami, ale mozesz odslonic je i bez problemu zauwazyc. Jak by nie mialy narzadu sluchowego to po klasnieciu nie zrywalyby sie do lotu. :D :D :D
A po drugie i to zapamietaj sobie ze nie ma glupich pytaĂą sa tylko glupie odpowiedzi. :D :D :D
POZDRAWIAM!!!!

HARNŚ
Kontakt:

Post autor: HARNŚ » ndz lis 11, 2007 1:34 am

Dzieki za zrozumienie i konkretna odpowiedÂź, juz wiem gdzie szeptac czule slowka do swojej samiczki (doslownie) :lol: 8)

ODPOWIEDZ