FOTOWYSTAWA

Ed
Kontakt:

FOTOWYSTAWA

Post autor: Ed » pt sty 13, 2006 11:28 am

Witam.Chcialbym poruszyc temat fotowystawy,pamietacie jak prawie wszyscy internauci zapalili sie do tego przedsiewziecia,a teraz co KLAPA.Swoje golebie zglosilo kilku hodowcow,a gdzie reszta,Ci ktorzy tak popierali pomysl teraz wymiekaja,czyzby bali pokazac swoje ptaki. Uwazam ze warto pokazac swoje ptaki szerszej publicznosci,chociaz wiadomo ze nie wszyscy maja championy,pamietajmy jednak ze Ci wybitni tez kiedys zaczynali hodowle i musialo uplynac troche czasu zanim doszli do dzisiejszych osiagniec.Tak wiec mowie jeszcze raz NIE BUJMY SIE POKAZAC SWOICH PTAKOW,po to jest ta fotowystawa zeby kazdy mogl w przyblizeniu/wiadomo ze na zywo to calkiem inna sprawa/ dowiedziec sie jakie posiada golebie w swojej hodowli.Pozdrawiam Ed

duszekM
Kontakt:

fotowystawa

Post autor: duszekM » ndz sty 15, 2006 6:21 pm

Ciekaw jestem jak mozna ocenic golebia nie widzac go na zywo, nie dotykajac, poza tym komputer i technika "czyni cuda".

Awatar użytkownika
jan kowalczys
Kontakt:

Post autor: jan kowalczys » ndz sty 15, 2006 8:41 pm

Fotowystawa miala byc alternatywa w razie braku wystaw a jak wiadomo wystawy sie odbywaja i pewnie dlatego nikt nie wysyla zgloszeĂą na ta Fotowystawe. :?:

Mirek.M
Kontakt:

FOTOWYSTAWA

Post autor: Mirek.M » ndz sty 15, 2006 8:55 pm

Ja tez jestem ciekawy, ale naiwnych nie brakuje. A ci wrozbisci, co oceniaja to zapewne metoda kuli i to ci sami, co dzis wyceniali we Wroclawiu. Jak skuteczna metoda dla
naiwnych? :roll: Niech wypowiedza sie zwiedzajacy. :wink:

Ed
Kontakt:

Post autor: Ed » pn sty 16, 2006 10:42 am

Do Duszka,skoro uwazasz ze komputer czyni cuda to zrob cudownwego golebia i nam pokz,sadze ze wielu by go chetnie zobaczylo.Pozdrowienia Ed

duszekM
Kontakt:

Re: fotowystawa

Post autor: duszekM » pn sty 16, 2006 4:27 pm

duszekM pisze:Ciekaw jestem jak mozna ocenic golebia nie widzac go na zywo, nie dotykajac....
Ed, ja tego nie potrafie, ale zapytaj ludzi od komputerow- na pewno duzo ci wytlumacza. Poza tym jeszcze raz mowie- jak mozna ocenic golebia na odleglosc???

Awatar użytkownika
zbiter
Kontakt:

Post autor: zbiter » pn sty 16, 2006 4:48 pm

Duszekm -widze ze jestes znawca golebi ,pewnie masz uprawnienia sedziowskie albo jestes dlugoletnim hodowca .Pochwal sie nam
Szukaj a znajdziesz

Warcraft
Kontakt:

Post autor: Warcraft » pn sty 16, 2006 8:02 pm

Wydaje mi sie ze fotowystawa nie jest zbyt dobrym pomyslem skoro mozna organizowac prawdziwe wystawy....

Awatar użytkownika
jan kowalczys
Kontakt:

Post autor: jan kowalczys » wt sty 17, 2006 12:36 pm

Oczywiscie ze lepiej jest wystawiac na zywo. Mialem zamiar wyslac moje golabki na Fotowystawe ale jak sie odbywaja wystawy to zrezygnowalem i wystawialem juz w Kobylnicy , teraz w GdaĂąsku a 18-19 luty w Rusocinie k/Pruszcza GdaĂąskiego. :D

ODPOWIEDZ