Dezynfekcja gołebnika

jerzy1306
Kontaktowanie:

Dezynfekcja gołebnika

Post autor: jerzy1306 » śr mar 24, 2021 12:06 pm

Cześć,
niedawno założyłem gołębnik i chciałem go zdezynfekować. Co myślicie o tym produkcie https://mojahodowla.pl/70-dezynfekcja-golebnika? Wydaje się być dość ciekawy. Przyglądam się też suplementacji gołębi i nie wiem, na co się zdecydować. Moglibyście mi pomóc z jakimś niezbędnikiem na początek?

Zjak
Kontaktowanie:

Re: Dezynfekcja gołebnika

Post autor: Zjak » sob mar 27, 2021 8:04 pm

- "niedawno założyłem gołębnik" -- tzn. że postawiłeś nowy, czy zaadaptowałeś już istniejący budynek? Trzymasz już w nim gołębie, czy dopiero zasiedlisz?
Ma to zasadnicze znaczenie przy podjęciu decyzji odnośnie dezynfekcji, a także żywienia i ewentualnej suplementacji gołębi.
golebie.wombat.fc.pl

jerzy1306
Kontaktowanie:

Post autor: jerzy1306 » pn mar 29, 2021 4:19 pm

Postawiłem nowy i chce dopiero go zasiedlić. Chciałbym zadbać o przyszłe gołębie jak należy i na razie nauczyć się ile mogę.

Zjak
Kontaktowanie:

Post autor: Zjak » pn kwie 05, 2021 4:26 pm

To dobrze, że nowy. Od razu zapytam, jaka kubatura, ewentualnie powierzchnia i ile gołębi chciałbyś na początek trzymać?

Na początek przed zasiedleniem gołębi dobrze byłoby pomalować ściany wewnątrz wapnem gaszonym, czyli na biało. Dezynfekcja?, żadnej dezynfekcji, nie ma takiej potrzeby. Masz za dużo pieniędzy, żeby kupować różne wynalazki?
Jeśli chcesz się dowiedzieć coś praktycznego, to pisz na priw.
To tyle.
golebie.wombat.fc.pl

ODPOWIEDZ