Grupa brodawczakow

Awatar użytkownika
papier
Kontakt:

Grupa brodawczakow

Post autor: papier » wt wrz 19, 2006 4:42 pm

Poszukuje adresu stron klubu golebi grupy brodawczakow a wszczegolnosci karierow. Prosze o pomoc w uzyskaniu takich adresow. :P

Awatar użytkownika
Empirek
Kontakt:

Re: Grupa brodawczakow

Post autor: Empirek » wt wrz 19, 2006 7:23 pm

Przejzyj dobrze w internecie - wystarczy na serwerach w wyszukiwarkach wpisac: golebie rasowe. Naprzyklad na www.gogle.pl A tu dla zachety masz skromny link: http://broda.szu.pl/zoo/golebie.html http://www.egl.webpark.pl/

Awatar użytkownika
papier
Kontakt:

Post autor: papier » wt wrz 19, 2006 7:43 pm

Tak wiem ,moze troszke zle mnie zrozumiano :roll: nie chodzi mi o strony gdzie moge obejrzec zdjecia golebi a tylko o strony klubu tej rasy a tu znajduje tylko ,ze takowy istnieje ale gdzie ...kiedy...i w jakiej postaci tego nie moge namierzyc. :?: :shock: :shock: :shock:

Awatar użytkownika
stasiek
Kontakt:

Post autor: stasiek » śr wrz 20, 2006 6:27 am

Bo masz za krotka miarke :?: :lol:

Awatar użytkownika
bankes
Kontakt:

Post autor: bankes » śr wrz 20, 2006 1:11 pm

Stasiek prosze Cie nie badz postojebca ! Twoj post jest bez sensu jak wiele takich innych. Mozna raz na jakis czas zazartowac ale nie co chwile ! Wchodze na forum patrze o cos nowego napisane wchodze i sie wkurzam bo tu taki beznadziejny post i musze wychodzic z powrotem. Czy ty to robisz dlatego licznika postow ?

Awatar użytkownika
papier
Kontakt:

Post autor: papier » śr wrz 20, 2006 5:55 pm

Stasiek dla Ciebie to powinni utworzyc dzial rozrywka, to moglbys tam blysnac swoim dowcipem,bo czytajac Twojego posta tak sie usmialem,ze boje sie bym zajadow nie dostal. :twisted:

ODPOWIEDZ