Indiany - hodowca

sadlak111
Kontakt:

Indiany - hodowca

Post autor: sadlak111 » ndz paź 30, 2011 11:09 pm

Witam czy któryś z kolegów na forum hoduje Indiany :?: Ponieważ chcę kupić samicę zbliżoną klasą do tego samca ( jego zdj w załączniku) Jak myślicie ile Kasy mam szykować na takiego gołębia :D
Załączniki
indian1.jpg
indian.jpg
Pozdrawiam. Kamil

Awatar użytkownika
vice
Kontakt:

Re: Indiany - hodowca

Post autor: vice » pn paź 31, 2011 10:08 am

Indiany nie są drogie, hodowałem je kiedyś, miałem czerwone, czarne i białe, swego czasu w mojej okolicy były modne, i nagle moda znikła, popytam się, może ktoś tu u mnie jeszcze ma ;]

sadlak111
Kontakt:

Post autor: sadlak111 » pn paź 31, 2011 10:42 am

W moich stronach nie ma indianów. Jestem na każdym targu i raz tylko facet miał coś podobnego do indiana ( samiec indian a samica Bóg wie co) i wpierał mi że samica ma tylko rok i dlatego nie ma czerwonej brwi powiedział że później się jej zabarwi. Rozmawiałem z nim chyba z pół godziny ale on upierał się przy swoim. Akurat miałem ze sobą książkę z rasami i wzorcami i pokazałem mu jak wygląda prawdziwy indian, a on i tak wpierał mi że brew robi się czerwona dopiero jak Indian jest stary. I jeszcze powiedział mi:
a co ty możesz wiedzieć o gołębiach :?: ja hoduje przeszło 30 lat i nie będę tu z tobą dyskutował, jak będziesz miał taką wiedzę jak ja to będziemy mogli pogadać
Odszedłem miałem mu jeszcze coś powiedzieć ale mówie nie będę się do jego poziomu zniżał.
Pozdrawiam. Kamil

robert1993
Kontakt:

Post autor: robert1993 » wt cze 12, 2012 4:30 pm

Witam serdecznie!
Nie chciałem zakładać nowego tematu o tej rasie, więc napiszę w tym ;)
Piszę tu, gdyż chciałbym nawiązać kontakt z hodowcami rasy INDIAN, ponieważ właśnie na te gołębie nakierowuję już od dłuższego czasu swoją hodowlę. Posiadam Indiany w 4 kolorach (biały, czarny, żółty, czerwony), ale chciałbym też odnaleźć inne odmiany barwne, którymi jestem zainteresowany. Dlatego wszystkich hodowców Indianów prosiłbym o udzielanie się w tym temacie i w miarę możliwości przedstawianie własnych Indianów :)

P.S. To jest moja stronka, na której znajdziecie fotki moich Indianów: http://indian-hodowla-barb.blog.onet.pl/

Z góry dziękuję i pozdrawiam!

robert1993
Kontakt:

Post autor: robert1993 » pt cze 15, 2012 1:08 pm

Czy naprawdę nikt nie hoduje już Indianów? Żadnego odzewu ze strony hodowców, więc chyba rzeczywiście grono jest nieliczne...
Czekam z niecierpliwością na jakąkolwiek odpowiedź :)
Pozdrawiam!

sadlak111
Kontakt:

Post autor: sadlak111 » sob kwie 27, 2013 10:36 pm

Odświeżam temat-poszukuję hodowców indianów z okolic Sierpca, Rypina, Lipna i pobliskich miejscowości. gdyby ktoś takowych znał to proszę o kontakt na pw. Z góry dzięki
Pozdrawiam. Kamil

Zjak
Kontakt:

Post autor: Zjak » ndz kwie 28, 2013 9:37 am

Znam kogoś, ale z dużo dalszej okolicy.

Pozdr.
golebie.wombat.fc.pl

sadlak111
Kontakt:

Post autor: sadlak111 » ndz kwie 28, 2013 11:19 am

Zjak pisze:Znam kogoś, ale z dużo dalszej okolicy.

Pozdr.
Szczerze mówiąc szukam kogoś z pobliża bo nie lubię kupować w ciemno. Jak do kogoś pojadę to mogę obejrzeć tego gołębia i wiem co kupuje a z tymi zdjęciami to różnie bywa. Nieraz na zdj ładny ptak a jak sie go w realu zobaczy to jakieś straszydło
Pozdrawiam. Kamil

Zjak
Kontakt:

Post autor: Zjak » ndz kwie 28, 2013 6:23 pm

sadlak111 pisze:
Zjak pisze:Znam kogoś, ale z dużo dalszej okolicy.

Pozdr.
Szczerze mówiąc szukam kogoś z pobliża bo nie lubię kupować w ciemno. Jak do kogoś pojadę to mogę obejrzeć tego gołębia i wiem co kupuje a z tymi zdjęciami to różnie bywa. Nieraz na zdj ładny ptak a jak sie go w realu zobaczy to jakieś straszydło
Oczywiście, masz rację. Miałem na myśli hodowcę, który jako jedyny wystawiał indiany na "krajówce" w Kielcach w tym roku.

Pozdr.
golebie.wombat.fc.pl

ODPOWIEDZ