CZAJKA SAKSONSKA

simona
Kontakt:

CZAJKA SAKSONSKA

Post autor: simona » czw kwie 06, 2006 10:29 pm

HODUJE CZAJKI I CHCIALBYM NAWIAZAC KONTAKT Z HODOWCAMI TEJ PIEKNEJ RASY.GLOWNIE CHODZI MI O KOLOR ZOLTY I CZERWONY.

Budapeszt

Post autor: Budapeszt » ndz kwie 30, 2006 5:33 pm

Witam :o
Mam zamiar hodowac ta piekna rase i szukam hodowcow wlasnie ktorzy ja hoduja...
Drogi Hodowco ! Masz moze zdjecia tych golabkow a moze znalazly by sie jakies na sprzedaz :lol: :?:

Czekam na odpowiedÂź.... :P

simona
Kontakt:

Post autor: simona » czw maja 04, 2006 8:31 am

Witam!Mam zdjecia,a jesli chodzi o mlode,to trzeba sie ustawic w kolejce :D Niestety zapotrzebowanie jest duze :shock: Bede mial najszybciej na sprzedaz niebieskie,poniewaz zolte i czerwone juz sa pozamawiane,chyba ze jesienia.Pozdrawiam!ps:podaj maila,to wysle zdjecia.

Budapeszt

Post autor: Budapeszt » ndz maja 07, 2006 12:31 pm

Moj adres email jaskolec1993@o2.pl

Pozdrawiam****

opal
Kontakt:

czajka saksoĂąska

Post autor: opal » pt maja 19, 2006 4:08 pm

ladne czajki hoduje sasiad p.Slawka Przygody z LASEK podWarszawa.Namiary na p.Slawka szukaj wsrod hodowcow detych oraz strukturalnych.Pozdrawiam.

simona
Kontakt:

Post autor: simona » wt cze 06, 2006 1:42 pm

Dzieki za namiary.Zdjecia niedlugo wysle.Pozdrawiam!

Carloss
Kontakt:

Re: CZAJKA SAKSONSKA

Post autor: Carloss » wt gru 20, 2011 6:30 pm

Witam, poszukuję hodowców tej rasy, najlepiej z woj. mazowieckiego. Interesuje mnie zakup niebieskiego samca z pasami i koroną. Z góry dziękuję za podpowiedzi.
Karol.

koniarz
Kontakt:

Post autor: koniarz » czw gru 29, 2011 7:16 pm

Ja też poszukuję takiego samczyka jak pan carloss. Mogę też sprzedać jedną samiczkę ponieważ mam 3 na zbyciu.

turkot1989
Kontakt:

Post autor: turkot1989 » czw gru 29, 2011 9:00 pm

panowie ja poszukuje jednej samicy nakrapianej czarnej ładnej

Awatar użytkownika
czeskikret
Kontakt:

Post autor: czeskikret » czw gru 29, 2011 9:10 pm

Carloss w Białobrzegach k/Grójca chyba jest niezły hodowca czajek.
czeskikret.flog.pl

Adrian90Maz
Kontakt:

Post autor: Adrian90Maz » pn gru 02, 2013 11:42 pm

Witam,
mam pytanie odnośnie czajek...
- Czy polecacie tą rasę na początek hodowli? Wcześniej nie miałem okazji hodować rasowych gołębi (miałem pocztowe)... Czajki mają dłuższe dzioby i chyba nie trzeba martwić się o mamki do wychowu... Jak wygląda możliwość zdobycia dobrego materiału rozpłodowego? Na początek chciałbym kupić 3-4 pary tych gołębi, z jakim kosztem muszę się liczyć na początek? Podkreślę, że mam dość duże ambicje i odpowiednią ilość dyscypliny i samozaparcia... Chciałbym w ciągu najbliższych 3 lat zadebiutować na wystawach (może to zbyt optymistyczne życzenie?), dlatego zależy mi na niezłym materiale... to na razie tyle z moich pytań.

Awatar użytkownika
czajek
Kontakt:

Post autor: czajek » śr gru 18, 2013 10:01 pm

witam,
hoduje czajki i mimo, że problemu z odchowem młodych nie ma, to musisz uzbroić się w cierpliwość dlatego że nie jest to rasa łatwa w hodowli jeśli chodzi o rysunek. z materiałem hodowlanym dobrej jakości w Polsce łatwo nie jest, ludzi którzy zajmują się czajkami na poważnie i mają ptaki na poziomie wystawowym można policzyć na palcach obu rąk, więcej ich nie ma. sporo jest gołębi średniej jakości - w sam raz na początek, choć radzę Ci kupić 4 sztuki dobrej klasy zamiast 10 średniej. a i jeszcze jedno - zacznij od ciemnych kolorów - łatwiej je dostaniesz w Polsce (czarne, niebieskie). Super jakościowo czajki mają Niemcy i to tam trzeba szukać głównie materiału do rozpłodu... Ogólnie zapraszam na wystawę do Skierniewic 4-5.01.2014 - będzie 4 lub 5 wystawców z czajkami, więc na pewno będziesz miał co pooglądać, może coś kupisz, może dowiesz się czegoś ciekawego. Jest to dla mnie najładniejsza rasa gołębi, bardzo wdzięcznych i na pewno nie pożałujesz, jeśli zdecydujesz się na ich hodowlę. Z Radzymina do Skierniewic daleko nie jest...
czajki.bloog.pl

Awatar użytkownika
czajek
Kontakt:

Post autor: czajek » sob maja 10, 2014 8:37 am

zapraszam na moją stronę internetową o hodowli czajek saksońskich - czajki.bloog.pl
Osobom zainteresowanym nadwyżkami hodowlanymi podaję numer telefonu 600 724 646
czajki.bloog.pl

ODPOWIEDZ