pocztowe, bije ????

Awatar użytkownika
@Robert
Kontakt:

Post autor: @Robert » sob lip 28, 2007 11:31 am

To nie zalezy ile jest Golebi, tylko od lotnosci i przodkow danego ptaka. Golab moze byc i jeden i latac sam z kilka godzin. Poprostu slabe lotniki, i tyle. Pozdrawiam :wink:.

quatro
Kontakt:

Post autor: quatro » czw sie 02, 2007 8:28 am

orcio10 pisze:No mam koledzy bije parke armawirskich parke polnocno-kaukazkich niebieskich i polnocno-kaukazkich bialoglowych sliczne!! :D :D Piekne mlodziutkie ptaszki ! :P Pozdrawiam
i co nabyles je od Bogdana Przystupy,juz sa na dachu, koroniate czy gladkie?, chwal sie kolego ...

Awatar użytkownika
orcio10
Kontakt:

Post autor: orcio10 » czw sie 02, 2007 9:27 pm

Nie na dachu jeszcze nie troche obawiam sie jastrzebia 2tyg.temu w niedziele byl 4 razy znikly mi wtedy 2 budapeszty i 1 skowronek A mam parke armawirskich czerwonych, kaukazkie bialoglowe koroniate i kaukazkie srebrzyste gladkie wszystkie mlodziotkie piszczaki dzis jest tydzieĂą jak ozdabiaja moja wolierke, korci mnie puscic popatrzec jak lataja ale jak mi cos zginie jestem zalatwiony moze lepiej trzymac do rozplodu mam zapewnienie od Bogdana ze to nie gniazdziaki a swoja droga bardzo serdeczny i duzo wie odnosnie tych ras. Oby tel. byly taĂąsze mozna rozmawiac z Nim godzinami.A jak twoje quatro pewno masz po swoich juz mlodziaki i jak lataja?pozdrawiam

quatro
Kontakt:

Post autor: quatro » czw sie 02, 2007 10:01 pm

no u mnie juz lata 12 kaukazkich, 6 takli i 1 agaran, wszystko mlode, turki pieknie wywracaja i bija, nie ida jeszcze wysoko ale dwa razy dziennie po 40 min lataja, natomiast kaukazy lataja zdecydowanie wyzej, ale nie pokazuja jeszcze akrobacji (dopiero w drugim roku), zauwazylem ze kaukazkie trzeba rozlatac, pierwsze dni na dachu to dla nich katorga, niesamowicie niezdarne (min. przez lapcie), a mlode ktore nie ganialem od poczatku w ogole nie chca latac, probowalem puszczac dwie rozplodowe pary z woliery , ale to juz calkowita porazka, mysle ze musisz sie juz zdecydowac co dalej, albo woliera albo na dach i kij.
Jesli chodzi o Bogdana to ma facet niesamowita wiedze i jest bardzo komunikatywny.

listonosz
Kontakt:

Post autor: listonosz » pn mar 24, 2008 8:04 pm

wiem, że tamatów było juz duzo. Jakie gołębie ( wysokolotne) są najlepsze, najtańsze na początek ???? Nie chodzi mi, żeby latały godzinami tylko 15 min - wiecej na nie czasu patrzec nie mam :cry: Budapeszt, zamojski tiplerek ???? A winer to chyba lotny, bo nie wysokolotny ?
Pozdrawiam.

eros
Kontakt:

Post autor: eros » czw mar 27, 2008 10:20 am

Może Gdański Wysokolotny zakupiłem sobie właśnie 4sztuki

ODPOWIEDZ