Krymka polska

krzysiek
Kontakt:

Re: Krymka polska

Post autor: krzysiek » ndz sty 19, 2014 4:40 pm

Stasiu, piszę to co widziałem na własne oczy. Dobry hodowca srebrniaków , mający ptaki naprawdę wysokiej klasy, podkłądał młode pod stralsundzie, kaliskie i sokoły gdańskie. Ganiał swoje srebrniaki i naprawdę nieźle mu latały, ale młode wypasały słabo. Przeważnie po jednym i to jeszcze czasami z pomocą hodowcy. Drugie młode z gniazda musiał podkładać pod mamki. Też mnie to dziwiło, że srebrniaki słabo pasą. Wytłumaczył mi że te najwyższej klasy mają kłopoty z karmieniem. Nie wiem jak jest w innych hodowlach, u tego akurat hodowcy niezbyt pasły. Nigdy mnie nie interesowały ptaki z grupy PDL i niezbyt się w nich orientuję, piszę tylko to co widziałem i co powiedział mi hodowca.

adamwarszawa
Kontakt:

Re: Krymka polska

Post autor: adamwarszawa » ndz sty 19, 2014 8:00 pm

Dla mnie to naprawdę fajne gołębie i tą parkę którą mam jest bardzo wesoła i wydaję mi się że ładna To jedna nie zmienia faktu że mam nadzieję że sprawdzą się u mnie jako "mamki" Na nowym gołębniku nie będę miała za wiele gołębi bo może nie wiele ponad 30 do 40 I dla tego nie chcę mieć czegoś co mi się nie będzie podobało

ODPOWIEDZ