Wystawa Olsztyn 2007

stefan51
Kontakt:

Wystawa Olsztyn 2007

Post autor: stefan51 » pn sty 15, 2007 10:10 am

Osobiscie nie bylem na tej wystawie ,ale uczestniczylem jako wystawca ,gdyz koledzy zawiezli moje ptaki. Chce sie na goraco podzielic kilkoma uwagami po wystawie.Po powrocie z wystawy ,koledzy wreczyli mi to i owo ,miedzy innymi reklamowke z wieloma sywernirami.Bylo tego duzo ,wszystko o Warmi i Mazurach jak to na ten region przystalo.Przewracalem cala reklamowke kilka razy ,przewracalem ksiazki po kilka razy ,ale dla mnie najwazniejszego nie znalazlem ,otoz katalogu ,tak katalogu wystawy.Podobno ma byc rozdawany w pozniejszym terminie.Panowie organizatorzy ,po to jada na wystawe hodowcy ,;nie wszyscy; aby nabyc ,dostac katalog.On wlasnie ,katalog jest wykladniem wystawy. tam widac wszystko to ,co interesuje hodowce,tego ktory nie wystawial ptakow ,tego ktoremu kolega pozyczy go ,aby zorientowac sie w czym tkwi diabel.Z tym w tym roku nie popisaliscie sie ,nalezy sie zolta kartka.Nie mniej pozdrawiam i oby za rok nie bylo takiej istotnej wpadki.

Awatar użytkownika
bankes
Kontakt:

Post autor: bankes » pn sty 15, 2007 5:04 pm

kiedy odbyla sie ta wystawa ?

ekolog
Kontakt:

Post autor: ekolog » pn sty 15, 2007 7:47 pm

bankes wejdz w dzial wystawy na stronie glownej i wszystkiego sie dowiesz :lol:

Awatar użytkownika
JB-Borsuk
Kontakt:

Post autor: JB-Borsuk » wt sty 16, 2007 12:03 pm

:oops: :oops: :oops:
Witam
Wystawa w Olsztynie odbyla sie w dn.13-14 stycznia 2007 r w szkole podst nr 15 na ul. W. KetrzyĂąskiego

Za bledy organizacyjne PRZEPRASZAMY wszystkich uczestnikow.
Pozdrawiam
JB-Borsuk
Stefan postaramy sie dostarczyc katalogi do Was na wystawe.

opal
Kontakt:

Post autor: opal » śr sty 17, 2007 6:18 pm

Witam.Do kolegi J-B Borsuka.Czy moglbys krotko napisac o karierach w Olsztynie.Kto ocenial czyje golebie zajely czolowe miejsca i jaka byla punktacja.Z gory dziekuje i serdecznie pozdrawiam.

stefan51
Kontakt:

wystawa Olsztyn.

Post autor: stefan51 » czw sty 18, 2007 8:35 am

JB, to nie o mnie chodzi ,ale o tych co chcieli ewentualnie ,bedac na wystawie ,kupic katalog .Oni to powinni miec w swoich zbiorach i moc udostepnic to innym.Katalog to jest swoista reklama dla zwiazku dla calej wystawy a nie mowiac dla organizatorow wystawy.Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ