Skradziono ptaki proszę o pomoc w odnaleźieniu 14-15 styczna

Paweł 06
Kontakt:

Skradziono ptaki proszę o pomoc w odnaleźieniu 14-15 styczna

Post autor: Paweł 06 » wt sty 22, 2013 10:11 pm

Proszę o pomoc w odnalezieniu sprawcy kradzieży ptactwa ozdobnego. Skradziono między innymi kanarki, zeberki, gołąbki diamentowe, przepiórki chińskie, papugi faliste, mewki japońskie, ryżowca oraz gołębie ozdobne. Włamania dokonano z 14-15 stycznia w godzinach nocnych. Skradzione ptaszki były zabezpieczone na czas zimy w przystosowanych do tego pomieszczeniach, które niestety nie były w stanie uchronić ich przed człowiekiem bez sumienia. Straciłem kilkuletni czas pracy nad tymi zwierzętami, a teraz nawet nie wiem czy mają zapewnioną odpowiednią opiekę.... :(
Jeśli kupiliście państwo lub ktoś wam oferował w ostatnim czasie ptaki tych ras proszę o kontakt z komisariatem policji w Nowogardzie lub na mój prywatny nr.tel 530 975 637
DLA OSOBY KTÓRA PRZYCZYNI SIĘ DO ODZYSKANIA ZWIERZĄT I ZNALEZIENIA SPRAWCY PRZEWIDZIANA NAGRODA
Załączniki
DSC02327.JPG

Awatar użytkownika
turkot75
Kontakt:

Re: Skradziono ptaki proszę o pomoc w odnaleźieniu 14-15 sty

Post autor: turkot75 » śr sty 23, 2013 10:54 am

Paweł przenieś ten post do tematów POZOSTAŁE .Współczuję z powodu kradzieży, :?
Mariusz

Awatar użytkownika
donatello
Kontakt:

Post autor: donatello » pt lut 22, 2013 11:18 pm

turkot75 pisze:Paweł przenieś ten post do tematów POZOSTAŁE .Współczuję z powodu kradzieży, :?
Mariusz
W okresie wystaw najczęściej są teraz oglądane te strony z wystaw. Człowieka, hodowcy, dotkneło nieszczęście a kolega każe jego przenosić w ''pozostałe''? Kto tam zagląda?
Powinien być na głownej stronie z migającym fleszem normalnie. :!:
Trochę gołębiarskiej solidarności kolego...
P.s. Tak z ciekawości to dlaczego tak bardzo koledze przeszkadzał ten post?

Awatar użytkownika
donatello
Kontakt:

Post autor: donatello » pt lut 22, 2013 11:38 pm

Sam kiedyś straciłem ptaki w podobnych okolicznościach, byłem tak zdesperowany że byłem gotów powiesić sobie tabliczkę na czole że skradziono mi gołębie i paradować z tym po wszystkich bazarach, to jest szok. Dbamy o to latami, leczymy, wkładamy w hodowlę serce i pieniadze a tu jakiś h... przyjdzie i nam to zabiera :evil: Dlatego nie dziwię się że kolega umieścił post tam gdzie umieścił...
W ciągu ostatnich 3 miesięcy mialem 2 próby włamania, obie zgłoszone na policji, w obu przypadkach przed stratą uratował mnie profesjonalny alarm. ufff.Gdyby go nie było, moje ptaki byłyby dla mnie tylko wspomnieniem teraz...
Jednakże nie wszyscy mają takiego farta jak ja.
Wobec tego, oficjalnie teraz kieruję do admina naszego forum ideę, o stworzenie widocznego działu pod tytułem ''gołebie kradzione - nie kupuj'', myślę że warto i może się zdarzy tak że komuś pomoże.

Awatar użytkownika
donatello
Kontakt:

Post autor: donatello » pt lut 22, 2013 11:45 pm

turkot75 pisze:Paweł przenieś ten post do tematów POZOSTAŁE .Współczuję z powodu kradzieży, :?
Mariusz
Kolego ''Turkot75" niesmacznym też jest pisanie publicznie ''Paweł przenieś ten post do tematów POZOSTAŁE"
takie info to niech kolega pisze do admina na pw skoro ma taką władzę moderowania postów. :lol:

Zjak
Kontakt:

Post autor: Zjak » sob lut 23, 2013 10:12 am

Kol.donatello - po miesiącu odnalazłeś temat i od razu w ciągu kilkunastu minut piszesz trzy posty w tym samym wątku. I uważasz, że jest to w porządku, a komuś innemu zwracasz uwagę. A jakim prawem? chyba tylko po to, aby wywołać niepotrzebną polemikę.
Moderator
golebie.wombat.fc.pl

Awatar użytkownika
donatello
Kontakt:

Post autor: donatello » sob lut 23, 2013 7:09 pm

Może trochę podszedłem emocjonalnie do tego i dlatego napisałem 3 posty zamiast jednego dłuższego. Przepraszam za popełnioną zbrodnię i zapewniam że nie miałem na celu wzbudzać żadnej polemiki.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
turkot75
Kontakt:

Post autor: turkot75 » sob lut 23, 2013 8:18 pm

Kolego donatello opadło już Tobie ciśnienie ?
p.s Paweł 06 to mój kolega,wpis miał być w "pozostałych" po prostu jak mówił pomylił się.

Zjak
Kontakt:

Post autor: Zjak » sob lut 23, 2013 8:40 pm

Panowie! Temat pozostanie taki jakim jest. W momencie jego ukazania się miałem wątpliwości co z nim zrobić, ale ze względu na tragizm tego wydarzenia postanowiłem go zostawić.
Proszę już tego nie komentować. Jeśli zajdą jakieś nowe okoliczności tego wydarzenia i będzie potrzeba usunięcia tematu to proszę o info.
Pozdrawiam
Moderator
golebie.wombat.fc.pl

Paweł 06
Kontakt:

Post autor: Paweł 06 » ndz lut 24, 2013 10:58 pm

Panowie nie ma co się sprzeczać, popieram propozycję kolegi na założenie specjalnej listy skradzionych ptaków. Uważam, że ten co przyszedł, nigdy nie zostanie hodowcą ani człowiekiem który szanuje przyrodę i ptaki. Niestety, do dnia dzisiejszego nic się nie odnalazło. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ