WYSTAWA SZCZECIN

Filip30
Kontakt:

Re: WYSTAWA SZCZECIN

Post autor: Filip30 » czw sty 27, 2011 11:14 am

Święta prawda.Każdemu dogodzić jest trudno.Czasami jest tak że samo zdjęcie nie odzwierciedli wszystkiego tak samo jak się widzi na własne oczy.Dla mnie Europejska Wystawa Gdańskich Wysokolotnych była bardzo udana.Za to brawo dla organizatorów.Pozdrawiam

raczkowski16
Kontakt:

Post autor: raczkowski16 » czw sty 27, 2011 5:01 pm

Witam ! Mam 73-lata, byłem,widziałem, zwiedzałem. wystawiałem, starałem się coś zobaczyć i zapamiętać -. katalogów zebrało się ponad trzysta - chcę tylko powiedzieć młodszym kolegom jak coś robią niech to robią w miarę dobrze. Wystawy w Szczecinie zawsze były udane. Mam miłe wspomnienia. Pozdrawiam !

reksiur
Kontakt:

Post autor: reksiur » czw sty 27, 2011 9:02 pm

witam! mam takie samo odczucie co raczkowski "pokazują nam takie dziadostwo nie widac gołębi za krat"w końcu to nie pokaz w koziej wólce tylko wystawa "pomerania"-do czegoś to zobowiązuje skoro zamieszczacie fotorelacje :.nie każdy ma możliwośc byc na wystawie.może do krajówki 2012 sprzęt zbitera dotrze wreszcie z dalekiej podróży i wtedy nam gapiom zbieleją oczy oby.

Awatar użytkownika
zbiter
Kontakt:

Post autor: zbiter » pt sty 28, 2011 5:17 am

Nikt Ci nie broni przyjechać i zrobić własną fotorelacje zwłaszcza że to krajówka :lol:
Szukaj a znajdziesz

raczkowski16
Kontakt:

Post autor: raczkowski16 » pn sty 31, 2011 5:13 pm

Witam! Odpuśćmy sobie już tą fotolerację - ale kiedy dowiemy się o wynikach kto zwyciężył w Gdańskich-wysokolotnych no i innych.....

Filip30
Kontakt:

Post autor: Filip30 » wt lut 01, 2011 1:40 am

Witam.Jeśli chodzi o Gdańskie to w kolorze białym zwyciężył pan Andrzej Wilamowski a w czarnych pan Adam Olszewski.W kolorze niebieskim członek Zachodnio-Pomorskiego klubu tylko zapomniałem nazwiska,ale i tak gratulacje wygranej :lol: .Na tą ilość gołębi to i tak nie lada wyczyn.O ile pamiętam to pan Wróbel uzyskał najlepszą ocenę za żółtego Gdańskiego.Gratulacje.Szkoda że nie ma katalogu na żadnej stronie.Pozdrawiam

slaby1986
Kontakt:

Post autor: slaby1986 » sob mar 12, 2011 5:42 pm

Filip30 pisze:W kolorze niebieskim członek Zachodnio-Pomorskiego klubu tylko zapomniałem nazwiska,ale i tak gratulacje wygranej :lol:
W tym kolorze wygrał Sławek Batkiewicz

Zgłoszono 444 Gdańskie w 13 kolorach i 2 kolory w otwartej klasie.

Zwycięzcy w danych kolorach:

Biały- Andrzej Wilamowski
jasny mazer- Klotzche Wolfgang
szymel- Schott Wilfred
ciemny mazer- Andzejczak Dariusz
niebieski z czarnymi pasami- Batkiewicz Sławomir
żółty- Strzelkowski Tomasz
czerwony- Polewacz Andrzej
czerwony tyger- Dziewiątkowski Tomasz
czarna sroka- Kostack Joachim
czerwony bunt- Lange Detler
zółty bunt- Lange Detler