Wystawa w Toruniu

Bartas18
Kontakt:

Re: Wystawa w Toruniu

Post autor: Bartas18 » wt lut 22, 2011 8:39 pm

Namor

jakie są błędy?

szybki702
Kontakt:

Post autor: szybki702 » wt lut 22, 2011 9:14 pm

Filip30 pisze:Nie wiem co kolega szybki 702 miał na myśli tym :D ha,ha,ha............Nie wydaje mi się żebym się pomylił.Pozdrawiam i mam nadzieje że ukaże się wkrótce katalog do wglądu na jakiejkolwiek stronie w celu wyjaśnienia niejasności :D
Warszawa 2011 I-ce Zieliński sędzia Branicki obaj klub sokoła Gdańsk Toruń 2011 I-ce Olszewski sędzia Wilamowski obaj klub sokoła Szczecin I to właśnie jest cikawe, przypadek ? Pozdrawiam Hodowców Gdańskigo Wysokolotnego.

Michu_83
Kontakt:

Post autor: Michu_83 » wt lut 22, 2011 9:17 pm

Obliczenie pkt. i ustalenie miejsc w kolekcjiach tragedia. - Patrz katalog . Jeszcze jedno brak "fair- play'' wśród hodowców wystawców.

krzysiek
Kontakt:

Post autor: krzysiek » wt lut 22, 2011 9:22 pm

Co to , strona o gołębiach czy o UFO? Jakieś teorie spiskowe, może jeszcze latające spodki, Strefa 51,wunderwaffe Saddama, czy inne tego typu historie?Ktoś tu popada w paranoję.

Filip30
Kontakt:

Post autor: Filip30 » wt lut 22, 2011 9:49 pm

Kolego szybki 702.Pan Wilamowski nie jest typem sędziego który ocenia wystawcę czy członka macierzystego klubu.Nikomu nikt nie zabrania należenia do jakiejkolwiek organizacji czy klubu.Jeszcze jedno to w Szczecinie jest klub Gdańskiego Wysokolotnego ,a nie Sokoła Gdańskiego tak dla ścisłości.Sytuacja pan Zieliński i Branicki jest nie od dziś.Pan Wilamowski ma według mnie najlepsze pojęcie o Gdańskich i jest ich najlepszym hodowcą.Takie jest moje zdanie i go nie zmienię . :D

mateusz1
Kontakt:

Post autor: mateusz1 » wt lut 22, 2011 9:58 pm

Kolego Michu_83.Proszę coś przybliżyć.Jeśli mi wiadomo to Grudziądzki oddział był także współorganizatorem tej wystawy.o jakie gołębie panu chodzi :?: Pozdrawiam

szybki702
Kontakt:

Post autor: szybki702 » wt lut 22, 2011 10:38 pm

Filip30 pisze:Kolego szybki 702.Pan Wilamowski nie jest typem sędziego który ocenia wystawcę czy członka macierzystego klubu.Nikomu nikt nie zabrania należenia do jakiejkolwiek organizacji czy klubu.Jeszcze jedno to w Szczecinie jest klub Gdańskiego Wysokolotnego ,a nie Sokoła Gdańskiego tak dla ścisłości.Sytuacja pan Zieliński i Branicki jest nie od dziś.Pan Wilamowski ma według mnie najlepsze pojęcie o Gdańskich i jest ich najlepszym hodowcą.Takie jest moje zdanie i go nie zmienię . :D
Kolego Filip 30 ciekawe kto miał zwycięzcę w rasie w Szczecinie w kolorze czarnym i kto sędziował.

Michu_83
Kontakt:

Post autor: Michu_83 » wt lut 22, 2011 11:04 pm

Kolego mateusz1.Patrz w katalog, prawie wszystkie konkursy w kolekcji.A szkoda bo wystawa na bardzo wysokim poziomie.

Filip30
Kontakt:

Post autor: Filip30 » wt lut 22, 2011 11:41 pm

Kolego szybki702 dla pańskiej wiadomości to w Szczecinie Gdańskie nie sędziował tylko pan Wilamowski.Proszę sobie sprawdzić parę lat wstecz, jeśli panu tak żal wygranej pana Adama kto sędziował gołębie hodowcy Zielińskiego i dawał mu championy :evil:Po prostu miał lepsze gołębie.Dla mnie to poprostu jes śmieszne :D .To są tylko gołębie .Niestety mamy ważniejsze sprawy w życiu ,a nie tylko wykłócanie się na forum kto zajął pierwsze,a kto ostatnie miejsce. :cry:

gizmo1
Kontakt:

Post autor: gizmo1 » śr lut 23, 2011 9:11 am

Ludzie przestańcie się kłócić..Nie ważne jest kto i z kim należy do jakiego klubu.Po prostu jeden przegrywa ,a drugi wygrywa.Trzeba się pogodzić,a następny rok nam pokaże.Tam gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść ,dlatego było parę dociągnięć :lol: na Toruńskiej wystawie.Mi się wystawa podobała.Niedługo to zaczniemy podawać hodowców do CBS dla wyjaśnienia wyników,lub czy sędzia jest skorumpowany.Dlaczego tyle nie ma burzy przy pawikach kiedy sędzia SLIŻ ustalał nowy wzorzec z współpracą innych sędziów .Nowy wzorzec i tyle.Pozdrawiam tych nie skorumpowanych i spokojnych hodowców,oraz sędziów :P

bluebird
Kontakt:

Post autor: bluebird » śr lut 23, 2011 10:49 am

Chińczyk pisze:Ciekawi mnie czy były wystawiane Mewki Chińskie (chiński Gołąb) i kto wystawiał moze jakis skan z katalogu dotyczący tych gołabków . Bedę wdzieczny
pozdrawiam
Witam, w katalogu faktycznie byl balagan,ktos mial problem z dodawaniem no ale to akurat mozna zrozumiec przy duzej ilosci ptakow. Co prawda akurat w przypadku chinskich golebi (na wystawie jako mewki chinskie co mnie zdziwilo bo organizator wystawy i sedzia powinnien znac aktualny wzorzec i nazwe rasy!!!)bylo to zgloszone w sobote i ...do rozdania nagrod nic,niestety, nie zostalo z tym zrobione . Sedzia w tej rasie po prostu delikatnie mowiac chyba za bardzo nie wiedzial o co chodzi . Chinczyk znasz czesc tych golebi tam wystawionych i np.czarny tigerek wyrozniony w Wawie dostal 94pkt w tym -3 za strukture! ZW z Wawy zolta samica 94 pkt. ! Generalnie cala stawka mimo kolosalnych roznic w budowie,strukturze,postawie oceniona tak zeby nikogo nie skrzywdzic i nikogo za bardzo nie wyrozniac .Wygral niebiesko plowy groch 95 pkt,tez go znasz;)Pozdrawiam.

Pawel12125
Kontakt:

Post autor: Pawel12125 » śr lut 23, 2011 12:36 pm

Witam,panowie czy posiada ktoś zdjęcia gołębi z wystawy ?

Awatar użytkownika
bartekw94
Kontakt:

Post autor: bartekw94 » śr lut 23, 2011 3:12 pm

Pawel12125 mam kilka zdjęć.

flisek218
Kontakt:

Post autor: flisek218 » śr lut 23, 2011 3:42 pm

a mógłbyś mi pare wysłac na e-mail bartez218@wp.pl będę wdzięczny

Bartas18
Kontakt:

Post autor: Bartas18 » czw lut 24, 2011 8:08 am

Co do błędów w kolekcjach to nie jest moja wina ponieważ ja tylko wpisywałem a od podliczania kolekcji itd była specjalna ekipa a ja tylko dostawałem raport i go wprowadzałem ja nie miałem czasu żeby jeszcze sprawdzać kogoś ja z katalogiem do drukarni jechałem o godzinie 21 a miał być max o 19 a tutaj jeszcze jakbym miał każdą kolekcje i każde pkt sprawdzać to bym w niedziele wyjechał, powtarzam błędy były w raportach

Bartas18
Kontakt:

Post autor: Bartas18 » czw lut 24, 2011 8:10 am

A i za jakiś czas na stronie www.bshgridi.webd.pl na pewno pojawi się trochę zdjęć z wystawy, jakby co jeszcze napiszę o tym.

Pawel12125
Kontakt:

Post autor: Pawel12125 » czw lut 24, 2011 1:14 pm

bartekw94 > Witam,czy mógłbyś mi podesłać zdjęcia na mój e-mail pawelfrelek@wp.pl.Z góry dzięki za fatygę.Pozdrawiam

Pawel12125
Kontakt:

Post autor: Pawel12125 » czw lut 24, 2011 1:16 pm

Mój e-mail pawelfrelek@wp.pl ,przepraszam za błąd. :)

Awatar użytkownika
bartekw94
Kontakt:

Post autor: bartekw94 » czw lut 24, 2011 2:11 pm

Pawel12125 przeczytaj post nad swoim :roll:

Michu_83
Kontakt:

Post autor: Michu_83 » pt lut 25, 2011 6:44 pm

Witam. Wracając do wystawy,podoba mi się ocena gołębi wystawionych na pokaz.Można przynajmiej sprawdzic nabytki z zakupów do dalszej hodowli.

Edzio
Kontakt:

Post autor: Edzio » sob lut 26, 2011 10:18 pm

bluebird pisze:
Chińczyk pisze:Ciekawi mnie czy były wystawiane Mewki Chińskie (chiński Gołąb) i kto wystawiał moze jakis skan z katalogu dotyczący tych gołabków . Bedę wdzieczny
pozdrawiam
Witam, w katalogu faktycznie byl balagan,ktos mial problem z dodawaniem no ale to akurat mozna zrozumiec przy duzej ilosci ptakow. Co prawda akurat w przypadku chinskich golebi (na wystawie jako mewki chinskie co mnie zdziwilo bo organizator wystawy i sedzia powinnien znac aktualny wzorzec i nazwe rasy!!!)bylo to zgloszone w sobote i ...do rozdania nagrod nic,niestety, nie zostalo z tym zrobione . Sedzia w tej rasie po prostu delikatnie mowiac chyba za bardzo nie wiedzial o co chodzi . Chinczyk znasz czesc tych golebi tam wystawionych i np.czarny tigerek wyrozniony w Wawie dostal 94pkt w tym -3 za strukture! ZW z Wawy zolta samica 94 pkt. ! Generalnie cala stawka mimo kolosalnych roznic w budowie,strukturze,postawie oceniona tak zeby nikogo nie skrzywdzic i nikogo za bardzo nie wyrozniac .Wygral niebiesko plowy groch 95 pkt,tez go znasz;)Pozdrawiam.
Zgadzam sie z kolega bluebird. Golym okiem mozna bylo dostrzec, ze sedzia oceniające Golebie Chinskie nie mial o tej rasie zielonego pojecia. Dodam rowniez, ze miedzy jakoscią ptakow pierwszych trzech wystawcow, a czwartym była ogromna przepasc lecz mimo tego nie odbilo to sie znacznie na punktach. A tak ogolnie wystawa byla bardzo fajna, madrze zorganizowana i naprawde zostaje mi tylko pogratulowac zwiazkom z woj. Kujawsko - Pomorskiego , ze sprostali tak wielkiemu przedsiewzieciu. Mysle, iz wystawa ta sie przyjmie i na stale zagosci w kalendarzu polskich wystaw. Pozdrawiam ;)
golebie-chelmza.pl

raczkowski16
Kontakt:

Post autor: raczkowski16 » wt lut 07, 2012 6:05 pm

Witam! Przeglądam katalog z wystawy w Toruniu z tego roku, oczom nie mogę uwierzyć - czy już naprawdę jest całkowity zakaz hodowania gołębi z krótkimi dziobami. Kiedyś czytałem że UNIA chce zakazać takich hodowli. Gdzie nasze piękne - szeki,staluchy, wywrotki, mewki i wiele wiele innych. W Toruniu zero! Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
lewap125
Kontakt:

Post autor: lewap125 » śr lut 08, 2012 1:57 am

Bartas18 pisze:Co do błędów w kolekcjach to nie jest moja wina ponieważ ja tylko wpisywałem a od podliczania kolekcji itd była specjalna ekipa a ja tylko dostawałem raport i go wprowadzałem ja nie miałem czasu żeby jeszcze sprawdzać kogoś ja z katalogiem do drukarni jechałem o godzinie 21 a miał być max o 19 a tutaj jeszcze jakbym miał każdą kolekcje i każde pkt sprawdzać to bym w niedziele wyjechał, powtarzam błędy były w raportach
U nas podlicza wszystko komputer, a do druku wysyła się pocztą elektroniczną.

Chińczyk
Kontakt:

Post autor: Chińczyk » śr lut 08, 2012 5:25 pm

Tam gdzie są kolekcje to zakichanym obowiazkiem sedziego jest to podsumować i zapisać. Niektórzy sedziowie oczywiscie tego nie robią bo po co jak kase i tak za to dostają a osoby odpowiedzialne nie zwracają im na to uwagi i jest jak jest prawie na kazdej wystawie są błedy ,złe podliczenia chodzenie i zwracanie uwagi a katalog juz wydrukowany i kicha.

Namor
Kontakt:

Post autor: Namor » śr lut 08, 2012 9:40 pm

Jak są niegramotni protokólanci to taki jest efekt. Nie wszystko należy zwalać na sędziów.

ODPOWIEDZ