Wystawa Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza Regionu Zachod

Bartas18
Kontakt:

Wystawa Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza Regionu Zachod

Post autor: Bartas18 » ndz paź 17, 2010 12:54 am

Witam chciałbym wszystkich poinformować o wystawie Zachodnio Pomorska Wystawa Gołębi Rasowych w Solcu Kujawskim (Bydgoskiego Stowarzyszenia Hodowców Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza) która odbędzie się w dnia 18-19 GRUDZIEŃ 2010roku. Więcej informacji na pw lub pod adresem www http://www.bshgridi.webd.pl (wkrótce regulamin i karta zgłoszeń)
Ostatnio zmieniony pn lut 07, 2011 12:33 am przez Bartas18, łącznie zmieniany 1 raz.

jogi
Kontakt:

Re: Zachodnio Pomorska Wystawa Gołębi Rasowych w Solcu Kujawskim

Post autor: jogi » pn sty 31, 2011 10:38 pm

Bartas18
Tak mało jest informacji na temat waszej wystawy,żadnych zdjęć gołębi ani drobiu, a wiem, że wystawy u Was są coraz ładniejsze.Fajnie była przygotowana giełda z super obsługą,dobraliście dobrą ekipę sędziowską,oprucz jednego sędziego,co boi się oceniać,
Ten nowy zarząd działa coraz lepiej, bo widać coraz lepsze efekty- gratulacje http://golebnik.pl/forum3/posting.php?m ... f=5&t=3053#

SENIOR
Kontakt:

Post autor: SENIOR » wt lut 01, 2011 10:09 pm

Jogi
Masz rację wystawy Bydgoskiego Związku są coraz lepsze,to chyba zasługa tego i poprzedniego zarządu, i nie można przepisywać wszystkiego na ten zarząd, tamten terz dobrze działał, było nie było Pan Mariusz odbudował tą organizację w czasie;gdyby nie pomoc gościa chyba z Torunia albo z Włocławka tak mi kiedyś opowiadał Pan Mariusz, a to było za Pana Klajna,to mam wątpliwości czy ten związek by obecnie istniał,wtedy ten związek był w rozkładzie,nie działali kilka lat,a dwuch czy trzech kolegów powołali od nowa Bydgoski Związek, było bardzo ciężko wtedy nic nie mieliśmy,ja jestem dopiero kilka lat hodowcą, tak że za durzo nie wiem ,a może niech Prezes były by coś napisał o naszym związku,to była by fajna historia.I na zakończenie,podczas obiadu sędziowskiego na ostatniej wystawie sziedziałem przy jednym stoliku z sędziami z oręgu zachodniego,tak się stało ,że chyba wszyscy przy tym stoliku samym drugim daniem się troszkę pozapychali nie podano ani kompotu,ani zupy żeby czymś popić,było mi naprawdę wstyd,podszedłem do bufetu prosząc o jakiś napój,ta Pani mi powiedziała,że oprucz drugiego dania nic więcej nie było zamawiane,więc poczułem się w obowiązku i sam kupiłem napój,częstując tych Panów.Panie Prezesie trzeba to w pszyszłym roku zmienić,bo przez oszczędności możemy mieć problemy z sędziami. http://golebnik.pl/forum3/posting.php?m ... f=5&t=3053#

bubi
Kontakt:

Post autor: bubi » śr lut 02, 2011 9:19 am

A ja wziołem sobie piwko :wink:
mbudniewicz.pl.tl

Bartas18
Kontakt:

Post autor: Bartas18 » pt lut 04, 2011 6:35 pm

A ja siedziałem cały dzień nad katalogiem :P

Antoni
Kontakt:

Post autor: Antoni » pt lut 04, 2011 9:15 pm

Bartas 18 czy mógłbyś wyjaśnić jakim cudem wystawa ZACHODNIOPOMORSKA, która niedawno odbyła się w Szczecinie, teraz będzie w Solcu Kujawskim, a więc w woj. ŚRODKOWOPOMORSKIM?

zebra998
Kontakt:

Post autor: zebra998 » pt lut 04, 2011 10:38 pm

Antoni wyjaśnij nam gdzie znalazłeś takie województwo :shock:

Antoni
Kontakt:

Post autor: Antoni » pt lut 04, 2011 11:06 pm

Mam rozumieć, że bydgoskie, to właśnie jest ZACHODNIOPOMORSKIE?

Bartas18
Kontakt:

Post autor: Bartas18 » sob lut 05, 2011 12:09 am

Antoni

Jak nie wiesz to co gadasz

Zachodnio Pomorskie wystawy organizuje kilka związków (co roku kto inny) jest to "umowa" między 4 czy 5 związkami. Tak samo. Np. poznań też należał do tej "umowy" a jest gdzieś na pomorzu? chyba nie , chyba że powstały nowe podziały administracyjne.

zebra998
Kontakt:

Post autor: zebra998 » sob lut 05, 2011 9:27 am

Antoni masz rozumieć że w Polsce nie ma woj. środkowopomorskiego.

SENIOR
Kontakt:

Post autor: SENIOR » sob lut 05, 2011 8:14 pm

Bartas 18

Mała poprawka dla Bartasa 18,piszesz katalog a robisz ;byki?!" Paznań,czy Bydgoszcz piszemy z dużych liter ??!.napisz jakie masz wykształcenie,bo dzieci w pierwszej klasie wiedzą ,że miasta szczególnie zaczynamy pisać z dużych liter??!.
Ostatnio zmieniony śr lut 09, 2011 9:20 am przez SENIOR, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wscekly4405
Kontakt:

Post autor: wscekly4405 » sob lut 05, 2011 9:22 pm

SENIOR pisze:Bartas 18

Mała poprawka dla Bartasa 18,piszesz katalog a robisz ;byki?!" Paznań,czy Bydgoszcz piszemy z dużych liter ??!.napisz jakie masz wykształcenie,bo dzieci w pierwszej klasie wiedzą ,że miasta szczegulnie zaczynamy pisać z dużych liter??!.
kurna czemu polacy na forum zamiast szukać treści szukają ciągle błędów na zachodnich forach piszą gwarą przekręcają wyrazy i jest ok a u nas wieczne k...a dyktando pozdrawiam
golebie-akrobatyczne

Antoni
Kontakt:

Post autor: Antoni » ndz lut 06, 2011 9:01 pm

Przyznaję,pomyliłem się. Bydgoskie to Kujawsko-Pomorskie.Ale moje pytanie dotyczyło czegoś innego. Mianowicie tego, dlaczego związek bydgoski organizuje wystawę ZACHODNIOPOMORSKĄ? I jeśli Bartas tego nie wiesz, to nie reaguj agresją, tylko zapytaj starszych lub mądrzejszych od siebie. I ja, jako ten " starszy", mogę ci podpowiedzieć.Kiedyś związki zachodnich województw zawarły porozumienie o organizacji wspólnej wystawy. Wystawa była przechodnia, tzn. co roku odbywała się w innym województwie.Wrocław też w tym uczestniczył. Tylko że ta wystawa miała inną nazwę-Wystawa Regionu Zachodniego (lub jakoś podobnie). I prawdopodobnie tą wystawę organizujecie.No, ale jeśli organizator nie wie co organizuje, to jak może odpowiedzieć na proste i logiczne pytanie kolegi hodowcy z innego województwa?
Jakoś nie liczę na przeprosiny.

bubi
Kontakt:

Post autor: bubi » ndz lut 06, 2011 9:08 pm

XI Wystawa Regionu Zachodniego.Tak to sie nazywało :wink: .
mbudniewicz.pl.tl

Antoni
Kontakt:

Post autor: Antoni » ndz lut 06, 2011 10:01 pm

Dzięki bubi; nareszcie konkret.

SENIOR
Kontakt:

Re: Wystawa Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza Regionu Zachod

Post autor: SENIOR » śr lut 09, 2011 9:34 am

Bartas 18

Czegoś nie rozumiem,co ty piszesz?. napoczątku podałeś w informacji przed wystawą i jest to napisane w Twoim pierwszym poście, że wystawa Bydgoskiego Zw, odbędzie się w Solcu Kujawskim, a teraz piszesz ,że była to wystwa zachodnia?.Co tu jest zgrane???.
Po co to poprawiasz,i sam się oszukujesz??.

Bartas18
Kontakt:

Re: Wystawa Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza Regionu Zachod

Post autor: Bartas18 » śr lut 09, 2011 11:59 am

SENIOR

Ja cię nie ogarniam o co ci chodzi "omg", BSHGRiDI organizuje swoje wystawy w Solcu Kujawskim a w tym roku była Regionu Zachodniego wystawa organizowana w Solcu Kuj przez BSHGRiDI.

ODPOWIEDZ