Poznan 2008

Zjak
Kontakt:

Post autor: Zjak » pt lut 01, 2008 8:39 pm

Chciałbym zapytać czy p. J.Bogacz wybiera się za tydzień do Wrocławia?

Pozdr.

Awatar użytkownika
jbogacz
Kontakt:

Post autor: jbogacz » pt lut 01, 2008 9:29 pm

Witam
Przykro mi, ale stoiska Gołębnika już nie będzie. Z przyjemnością się z Wami spotkam, a może spotkamy się po prawej stronie przy bufecie? W niedziele możemy nasze spotkanie połączyć ze spotkaniem hodowców, które jest o godz.11 i spotkać się po wręczeniu nagród.
Na wystawie we Wrocławiu będę w niedzielę.
Jurek Bogacz

JacobinKeeper
Kontakt:

Post autor: JacobinKeeper » ndz lut 03, 2008 4:39 pm

Ostatnio zmieniony sob lis 15, 2008 4:28 pm przez JacobinKeeper, łącznie zmieniany 1 raz.

Hector
Kontakt:

Post autor: Hector » ndz lut 03, 2008 7:13 pm

Witam
To był mój debiut na wystawie w Poznaniu i nawet mój gołąb został wyróżniony. Widziałem już kilka wystaw i ta w Poznaniu nie odbiegała organizacją od innych. Poirytowało mnie spotkanie wystawców, nie wiem czy było dla wszystkich wystawców, czy tylko dla gości z Niemiec?.
Miejsce spotkania starannie dobrane......
Nagroda, pucharek mniejszych i bardziej tandetnych nie produkują, a tak chciałem przed rodziną i kolegami pochwalić się moją pierwszą nagrodą. Giełda, raj dla handlarzy chyba największa giełda gołębi w Europie.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
zbiter
Kontakt:

Post autor: zbiter » ndz lut 03, 2008 7:48 pm

Tak ale to jedyna okazja kupić to czego się szuka. Oczywiście można tez sprzedać nadwyżki hodowlane :lol: i spotkać kolegów :lol:
Szukaj a znajdziesz

Awatar użytkownika
tomekplewa
Kontakt:

Post autor: tomekplewa » ndz lut 03, 2008 10:05 pm

Ja jestem zadowolony z tej wystawy ponieważ spotkałem dużo znajomych mi osób z którymi mogłem podyskutować i wymienić się spostrzeżeniami na temat gołębi znajdujących sie i na giełdzie i na hali wystawowej.Niestety wszystkich nie spotkałem a szkoda bo sezon wystawowy powoli sie kończy i nie będzie już tyle okazji do spotkań a szkoda.Pozdrawiam wszystkich hodowców. :D
Pozdrawiam Tomek

Awatar użytkownika
jarooo
Kontakt:

Post autor: jarooo » ndz lut 03, 2008 10:34 pm

czy posiada ktoś moze fotki z tej wystawy i by zechciał się nimi podzielić :D :D :D

krzysiek
Kontakt:

Post autor: krzysiek » pn lut 04, 2008 11:11 am

Witam. Byliśmy z kolegami w niedzielę,prawie pełny autobus, ponad 40 osób. pomijając straszny bałagan przy wejściu, było nawet nieżle. Wystawa jak na mój gust średnia, jakość wystawianych ptaków różna, ale ogólnie było na co popatrzeć. Podobało mi się stoisko GWW, schowane trochę na górze, niewidoczne, a szkoda, jednak kto chciał, znalazł, a było warto. Nie bedę się rozpisywał o rasach, na których się nie znam, w każdym razie na pewno mogły się podobać garłacze, tutaj zwłaszcza pokazał się pan Kanicki, a naprawdę ma się czym pochwalić, o karierach nie wspominam, bo to pole dla Opala, w niektórych rasach słabizna, z tych, które mnie interesują, grzywacze raczej średniaki, no ale to nie poznańska rasa, siodłate morawskie, jedna z ras mojego dzieciństwa też słabiutkie, przy tym jeszcze jako morawski wysoko oceniony mieszaniec po niemieckim siodlatym, również śląskie tarczowe mnie rozczarowały. Jest to rasa zaliczana do grupy uformowanych, więc ptaszki o budowie cukrowki i z cieniutkim jak szpilka dziobem powinny mieć za te wady odliczone więcej punktów. W zeszłym roku hodowcy ze Śląska też nażekali na wysokie oceny niektórych drobniutkich ptaszków z tej rasy. nieżle prezentowały się rosyjskie gołębie z grupy postawnych, chociaz ja wolę starą nazwę: figurowe, jakoś bardziej mi pasuje. Teraz co-nieco na temat giełdy. Mnóstwo ludzi i ptaków, czasami aż trudno było się przecisnąć. Ptaki na giełdzie różne, czasami o klasę ( lub nawet kilka )lepsze niż na wystawie. Tutaj też było na co popatrzeć, no i oczywiście możliwość spotkania znajomych, często od dawna nie widzianych, porozmawiania, pochwalenia sie swoim dorobkiem hodowlanym, no i dokupienia ptaków, jakich nam brakuje w hodowli. kupiłem między innymi samca grzywacza , naprawdę pięknego no i bije od Litwinów, którzy przyjechali zorganizowaną grupą, cały autobus. Mieli takle, kaukaskie, bakińskie, czili, agarany i to po naprawdę możliwych cenach. Nie wiem, jak sprawdzą się w locie, ale zapowiadają się obiecująco.Ogólnie wycieczka udana, koledzy też zadowoleni. Zajęty rozmowami z innymi hodowcami i zwiedzaniem, w ogóle nie zauważyłem, że to już czas odjazdu, a zabranych do sprzedania nadwyzek w ogole nie mialem czasu sprzedac, więc razem z nowymi nabytkami pojechały do domu. A za tydzień Wrocław. Do zobaczenia na Krajówce.

davis96
Kontakt:

Post autor: davis96 » pn lut 04, 2008 9:55 pm

Witam!
Zapraszam do obejrzenia zdjęć z tej wystawy w galerii na mojej stronie.
www.golebie-rasowe.ovh.org
Pozdrawiam!
Dawid

ODPOWIEDZ