były zawsze chore

Awatar użytkownika
lewap125
Kontakt:

Re: były zawsze chore

Post autor: lewap125 » ndz gru 30, 2012 11:32 pm

Jan pisze:20 lipca 2010 "witam na wiosne dalem 4 in 1 mix srebniakom i chowaly sie mlode teraz mlode maja mokro w miskach i zdychaja czy dac im jeszcze to lekarstwo czy cos innego pozdrawiam"

30 lipca 2010 "jeszcze jedno czy do 4in1mix moge teraz podac witamine b cobleks czy mozna chcem ptaki zmocnic a jak nie to moze copozdrawiam i dziekuje ze tyle piszecie zawsze cos zostanie w glowie"
30 grudnia 2010 "panowie co napiszecie ja teraz na styczen odrobaczywiam ptaki pigulkami w lutym daje 3 pojniki awiometronit i 2 poj energoflox i caly czas witamina E i mineraly I czosnek do picia czy to starczy zeby dobrze sie legly ptaki"
29 grudnia 2012 "wiele lat trzymam ptaki dokładnie srebrniaki dobrej klasy"
wiele lat to w sumie trzy i pół
20 września 2010 "dzien dobry mam na imie lukasz mieszkamw czestochowie mam 16 lat dostalem srebniaki berlowe po dziadku"
Primo. Z tego co się uczyłeś w szkole na lekcjach polskiego niewiele w głowie zostało.
Secundo. Nie jesteś cudzoziemcem (mieszkasz niedaleko Jasnej Góry) używaj więc polskich liter, kropek, korzystaj z podpowiedzi komputera.
Tertio. Po trzech latach hodowli pouczasz doświadczonych hodowców (nie chodzi o mnie).
Quarto. BREDZISZ stylistycznie, ortograficznie, gramatycznie i "gołębiarsko".
Brawo :!: lepiej jak KGB :wink: :lol: :lol:

wik76
Kontakt:

Post autor: wik76 » pn gru 31, 2012 1:44 pm

Widzę, że po poście Jana nasz ,,kolega" lukasz pokasował swoje posty i wycofał się z dalszej dyskusji :oops: :P
Teraz przeniósł się na inne tematy szukać odwetu na Janie :lol:
lukasz swoją drogą bujasz w obłokach……
Do Twojego tytułu ,,były zawsze chore" dodaj i długo jeszcze będą :mrgreen:

Jan
Kontakt:

Post autor: Jan » pn gru 31, 2012 2:13 pm

Prywatna wiadomość od Łukaszka "juz tu nic dobrego nie napiszesz".
Pozdrawiam Cię Łukasz końcoworocznie i dedykuję Ci pieśń
http://www.youtube.com/watch?hl=pl&v=-_uZ4S7YAzs&gl=PL

Pogromca40

Post autor: Pogromca40 » pn gru 31, 2012 7:44 pm

Witam Panowie trochę wyrozumiałości w ten sylwestrowy wieczór,chłopak trochę za dużo się napalił zioła :lol: może nowy towar jeszcze nie wypróbowany i daję większego kopa niż się spodziewał.A jak widać po jakości postów do szkoły to raczej żadnej nie chodził to i obliczyć siłę uderzenia było trudno :mrgreen: .NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU 2013.

ODPOWIEDZ