Profilaktyka dla gołębi

Marcin128
Kontaktowanie:

Re: Profilaktyka dla gołębi

Post autor: Marcin128 » pn kwie 16, 2012 10:12 am

Zajmuję się pośrednictwem sprzedaży płodów rolnych głównie fasoli.Bywam średnio trzy razy w tygodniu na ogromnej giełdzie owocowo-warzywnej.Na początku kupowałem tam wszelkiego rodzaju warzywa do domu i gołębnika.Jednak od czasu gdzie było głośno z czosnkiem z Chin,przystopowałem i zaczolem pytać znajomego sprzedającego m.in.czosnek z Chin.Powiedział mi tak nie jesteś dla mnie żadnym klientem, dam Ci radę;spróbuj czosnek maleńkie ząbki od babci sprzedającej po cichaczu pod bazarem rozglądającej się by nie wyłapać kary od str.miejskiej.Czosnek z Chin jest często duży i słabo piekący,od babci ze wsi maleńki i bardzo ale to bardzo piekący. Fasola tyczkowa z Chin rożni się ceną 3,5 kg i tym ze w środku jest żółta[niektórzy mówią ze to i tak na fasolkę idzie] Krajowa kosztuje 8,5 kg. Fasoli i czosnku z Chin nie spotkacie w sklepach ze zdrową żywnością nikt tego dziadostwa tam nie chce mimo tak niskiej ceny.Zaprzeczało by to nazwie sklepu. Panowie do babci po czosnek,a olej czosnkowy najpewniej samemu zrobić. Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ