Chory Niemiecki Wystawowy. Co mu dolega?

Awatar użytkownika
krzychu_olo
Kontakt:

Chory Niemiecki Wystawowy. Co mu dolega?

Post autor: krzychu_olo » śr cze 16, 2010 10:53 pm

Witam. Zachorował bardzo wartościowy dla mnie gołąb. Gołąb siedzi skulony, tuli głowę, ma lekko przymróżone oczy, lekko się trzęsie, czasami może nawet ma delikatne zachwiania równowagi, widać że jest osłabiony. Ma codziennie dostęp do świeżej wody, witamin. Zapobiegawczo podaję lek przeciw żółtemu guzkowi i rzęsistkowicy. Więcej obiaw choroby nie zauważyłem. Czy któryś z użytkowników forum mógłby mi pomóc? Jakieś lekarstwo? Co to może być za choroba? Jak go wyleczyć. Pozdrawiam i czekam na pomoc.

MILO
Kontakt:

Re: Chory Niemiecki Wystawowy. Co mu dolega?

Post autor: MILO » czw cze 17, 2010 12:02 am

-
Ostatnio zmieniony ndz paź 07, 2012 9:38 am przez MILO, łącznie zmieniany 1 raz.

opal
Kontakt:

Post autor: opal » czw cze 17, 2010 11:02 am

Witam.Tak jak napisał Milo oraz miód+czosnek+cytryna i jednocześnie probiotyk(Protexin).Zanim otrzymasz wyniki badań tym wzmocnisz ptaka.Może byc tak,że leki już nie będą potrzebne.Jednak gdy infekcja jest poważna może to do końca ,nie wyleczyc ptaka.Wtedy wypełniaj zalecenia lekarza.Pozdrawiam.

tomeczek
Kontakt:

Post autor: tomeczek » czw cze 17, 2010 3:07 pm

zabierz go od reszty stada i podawaj to co radzą opal i milo

Awatar użytkownika
krzychu_olo
Kontakt:

Post autor: krzychu_olo » czw cze 17, 2010 10:37 pm

Gołębnik już dawno wysprzątałem....dezynfekcja też była....ptak siedzi odizolowany....puszczam go przed wieczorem samego zeby pochodził po dworze....porady weterynarza niestety nie zasięgne gdyż gołębiami się nie zajmuje ;/ ....zobaczymy....może mu przejdzie

ODPOWIEDZ