PROBLEM Z WERFLICĄ !!!

Szymon.
Kontakt:

PROBLEM Z WERFLICĄ !!!

Post autor: Szymon. » śr cze 02, 2010 5:32 pm

Moja werflica ma prawdopodobnie kręcka . Objawy sa następujące prawie nie lata , gdy trzymam ją swobodnie odrobinke leći do przodu i natychmiast spada obracając sie a następnie uderza coś jednak nie jest zgenziała jak chore gołębie . Czy to ta choroba o jakie myślałem czy jest na nią jakiś sposub leczenia czy odosobnić ją od innych gołębi .
Ostatnio zmieniony śr cze 02, 2010 6:09 pm przez Szymon., łącznie zmieniany 1 raz.

opal
Kontakt:

Re: PROBLEM Z WERFLICĄ !!!

Post autor: opal » śr cze 02, 2010 5:46 pm

Witam.Tu i program automatycznie podkreślający błędy będzie bezradny.Pozdrawiam.

Szymon.
Kontakt:

Post autor: Szymon. » śr cze 02, 2010 6:16 pm

Mi nie chodzi o jakieś błendy tylko o odpowiedź na pytanie.

CwAnIaK001
Kontakt:

Post autor: CwAnIaK001 » śr cze 02, 2010 7:04 pm

Szymon. pisze:Moja werflica ma prawdopodobnie kręcka . Objawy sa następujące prawie nie lata , gdy trzymam ją swobodnie odrobinke leći do przodu i natychmiast spada obracając sie a następnie uderza coś jednak nie jest zgenziała jak chore gołębie . Czy to ta choroba o jakie myślałem czy jest na nią jakiś sposub leczenia czy odosobnić ją od innych gołębi .
To poprostu taka zabawa:
"Kółko graniaste czworokanciaste,
kółko nam sie połamało cztery grosze kosztowało,
a my wszyscy BĘC"
Zrób kilka obrotów po 360st, też będziesz walił głową w ścianę, razem Werflicą :wink:

opal
Kontakt:

Post autor: opal » śr cze 02, 2010 7:40 pm

Witam.Po prostu masz bardzo dobrze wywracającego wejfra(puszczony z ręki robi pełny obrót i jeszcze wali łbem o ścianę ,moje tak nie potrafiły)
I jeszcze jedno .Pisałeś,że poprzednio kuna zabiła Ci gołębie.Czytam Twoje posty i dochodzę do wniosku(inni mogą miec odmienne zdanie i mogą wraz z Szymonem leczyc te ptaki),że lepiej by ta kuna Cię odwiedziła ponownie ,wtedy gołębie będą się krócej męczyły. Ala ta kuna też pewnie zdechła gdy zjadła tyle chorych gołębi.Pozdrawiam

Szymon.
Kontakt:

Post autor: Szymon. » śr cze 02, 2010 7:45 pm

ale czemu niechce latać

Awatar użytkownika
darecki
Kontakt:

Post autor: darecki » śr cze 02, 2010 8:04 pm

Szymon Bardzo ciekawe pytania zadajesz.....,ale pomyliłeś FORA.
Na tym forum http://rasowegolebie.pl/forum/ ,ziomale wytłumaczą Ci czy ptak jeśli nie jest ZGENZIAŁY ,powinien latac ,czy nie powinien latać :roll:

Awatar użytkownika
wscekly4405
Kontakt:

Post autor: wscekly4405 » śr cze 02, 2010 8:16 pm

dzieciak ma bodajże 13 lat i hoduje z bratem co ma 11 ładnie pyta a wy tylko jaja umiecie robić :D
golebie-akrobatyczne

opal
Kontakt:

Post autor: opal » śr cze 02, 2010 8:31 pm

Witam.Ładnie pyta, jest bardzo grzeczny i nieśmiały.I pewnie dlatego,że jest taki nieśmiały napisał do mnie na PW a nie na forum.Pozwolę sobie zacytowac (pisownia oryginalna) :" po tym jak czytam odpowiedzi widze że uwazasz sie za niewiem jakiego hodowce ale coś mi sie zdaje że tak naprawde to jesteś zwykłym burasem z zadupia" Miły, grzeczny chłopiec.Szymonku jestem z Warszawy(masz racje to straszne zadupie) a moje dane znajdziesz w spisie hodowców na tym forum.Pozdrawiam.

emil17
Kontakt:

Post autor: emil17 » śr cze 02, 2010 9:11 pm

Witam.Panie Opal nie ma się co dziwić że Szymon tak odpisał. Po prostu stara się w jakiś sposób buntować,przeciwstawiać takim ignorowaniem udzielając mu takich odpowiedzi . Normalny chłopięcy odwet . W pewnej mierze Pan się do tego przyczynił.

opal
Kontakt:

Post autor: opal » śr cze 02, 2010 9:42 pm

Witam.Emil, cierpliwie radziłem mu w sprawie kataru.Prosiłem by obejrzał dokładnie ptaki i opisał objawy.Olał moją prośbę. Nie chciało mu się odpisac.Mimo to podałem mu jak podawac czosnek a jak cebulę.Odpisał czy podał? Nie.Nie chciało mu się odpisac.Jego za chwilę zainteresowało czy na gołębiach da radę zrobic biznes.A za moment czy jego gołębniki nadają się do pocztowych.O takich młodych ,absolutnie nie nadających się do hodowania żywych stworzeń ,właśnie pisałem.Tu katar tu kręciek.Jego ptaki to zagrożenie dla sąsiednich hodowli.Na cholerę przedłużac agonię tych ptaków on je i tak zmarnuje,tak jak zmarnował poprzednie ,które zabiła kuna.Pewnie nie chciało mu się zamknąc na noc gołębnika.Pomijam tragiczną ortografię a zauważ,że w poście na PW nie ma prawie błędów.Czyli umie pisac poprawnie, tylko mu się nie chce. Olewa nasze prośby by pisał poprawnie.Dzisiaj nie chce mu się przyłozyc do ortografii jutro nie będzie mu się chciało dac ptakom wody.Nie drogi Emilu nie tędy droga.Pozdrawiam.

kwaku91
Kontakt:

Post autor: kwaku91 » czw cze 03, 2010 12:12 am

opal ma wiedzę i wcale mu się nie dziwię, że sobie żartuje 8)
Szymonowi ktoś dorosły powinien pomoc.
pozdro

opal
Kontakt:

Post autor: opal » czw cze 03, 2010 8:53 am

Witam.Ale nie tu na forum tylko tam na miejscu w gołębniku.Ktoś kto będzie wiedział,ze hodowla to obowiązek a nie zabawa.Pozdrawiam.

opal
Kontakt:

Post autor: opal » czw cze 03, 2010 10:50 am

Witam.Emil jeszcze jedno.Piszesz normalny chłopięcy odwet.Usprawiedliwiasz Szymona.Widziałem w TV film o chłopcach,którzy założyli nauczycielowi w trakcie lekcji kosz od śmieci na głowę.Pewnie napiszesz głupie chłopięce żarty.Szczeniacki wybryk.Ja jednak inaczej to widzę to nie wybryk to brak autorytetu.Są nauczyciele,którzy bez podniesienia głosu potrafią na lekcji zachowac dyscyplinę.Są tacy,którzy swoją małą wiedzę i doświadczenie rekompensują słuchaczom próbami "zakumplowania" się.To takim zakładają te kosze.Napisałem nie zniżajmy się do poziomu dzieciaków.My mamy byc dla nich autorytetem.A jeżeli mamy choc cień podejrzenia,że delikwent jest jeszcze za młody by opiekowac się ptakami to zróbmy wszystko by go do tej hodowli zniechęcic.Zmądrzeje ,wydorośleje i wtedy jak wróci na forum to go uczmy.Pozdrawiam.

opal
Kontakt:

Post autor: opal » czw cze 03, 2010 4:39 pm

Witam.Normalnego chłopięcego odwetu ciąg dalszy(pisownia oryginalna):"Słuchaj mam pytanie ile lat hodujesz gołebie mam 14 lat a młodsi odemnie hoduja zdenerwowales mnie tym ze napisales że gołembie sie u mnie mączą a nawet nie widziałes a wiesz po postach to ja sam też moge cos stwierdzic a to ze jestes zjobem genetycznym a i jeszcze jedno mnie nie zniechecisz ja to mam zainteresowanie po dziatku przejebana syjamska ciot
POZDRAWIAM HUJU."
Miły chłopiec miłe zainteresowania.Jak dla mnie to młodociany bandyta.
Pozdrawiam.

Szymon.
Kontakt:

Post autor: Szymon. » czw cze 03, 2010 5:13 pm

z gołębiami u mnie w porządku już nie kichają a werflice odkupiłem bo nabyłem ją tydzień temu no ale ty nigdy nie miałeś problemów bo jesteś najwspanialszym hodowcą gołębi na świećen królu prawda

Szymon.
Kontakt:

Post autor: Szymon. » czw cze 03, 2010 5:30 pm

Ja ucze się w szkole powinien sie pan Opal domyślic po moim wieku ale obiecuje panie Opal że jak będą wakacje to będe odpisywał a kataru gołembie nie mają . Przepraszam za moje zachowanie i za prowokującą waceśniejszą prowokującą odpowiedź a o tych pocztowych to napisał brat a werlice poprostu kupiłem taką na targach ja zaczolem hodować gołembie od sierpnia a tak wogule to pocztowe interesują mojego brata i dzięki za przepis na ten czosnek powoli widać skutki kuracji (to wcześniejsze zachowanie jest spowodowane rozwodem rodziców w środe sory )

CwAnIaK001
Kontakt:

Post autor: CwAnIaK001 » czw cze 03, 2010 6:28 pm

Widzisz Opal jaki uprzejmy młodzieniec, jak coś nie tak to wyzywa Cię od CH..., jak mu pomogłeś to porównuję Cię do "Króli" :lol: ... :shock:

Szymon.
Kontakt:

Post autor: Szymon. » czw cze 03, 2010 6:41 pm

tamta odpowiedź to prowokacja o ile wiesz co to jest

Awatar użytkownika
darecki
Kontakt:

Post autor: darecki » czw cze 03, 2010 6:54 pm

:lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:
INTERNET DLA KAŻDEGO :!: :!: :!: :!: :!:

arbiter
Kontakt:

Post autor: arbiter » czw cze 03, 2010 7:09 pm

pokolenie McDonaldów chociaż z drugiej strony czymś się interesuje.

opal
Kontakt:

Post autor: opal » czw cze 03, 2010 9:39 pm

Witam Szymon.Dziękuję za przeprosiny i przyjmuję je.Jest wszystko ok.Trzymaj się wiem,że Ci jest teraz ciężko.Masz problem z ptakami pisz na PW.Jeden warunek nie odpowiem na posty z błędami ortograficznymi.Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
donatello
Kontakt:

Post autor: donatello » czw cze 03, 2010 10:08 pm

Ale akcja... :D
Az mnie strach oblecial... :?
Z ta ortografia to ktos przesadzil... :wink:
Nie jestesmy na forum fanow polonistyki... :wink: z szacunkiem dla OPAL :wink:
Jednak moim zdaniem nic nie usprawiedliwia Szymona od tak wulgarnych wiadomosci...do niego wyslanych, wstyd
Szymon kazdy ma jakies problemy...jak zaczniemy tak z soba wszyscy rozmawiac to nie bedzie ciekawie :?

Chaczins
Kontakt:

Post autor: Chaczins » pn cze 21, 2010 9:33 am

Nawet nie napisał Ch** tylko H** :D Boże, mistrz! Mamy nowego mistrza polskiej ortografii! Ale jak widać, kiedy chce to umie napisać poprawnie. Ale musi chcieć. Może opal rzeczywiście ma rację, że jeżeli to jest taki "niechciałek" to niech się za gołębie nie bierze... :roll:
GG 9883309

ODPOWIEDZ