Co to z choroba???????

kamilek17
Kontakt:

Co to z choroba???????

Post autor: kamilek17 » pn kwie 12, 2010 4:58 pm

WITAM KOLEDY JESTEM NOWY NA FORUM JEŻELI ZROBIŁEM JAKIS BŁĄD TO MI WYBACZCIE MAM PROBLEM Z MEWKAMI A MIANOWICIE Z TA PARĄ CO JEST NA ZDJĘCIU NIE WIM CO IM JEST ALE COŚ MUSI IM DOLEGAĆ NIE DBAJĄ O SWÓJ WYGLĄD MAJĄ POSTROSZONE PIÓRA I TRZYMAJĄ SKRZYDŁA POD OGONEM A TRZYMAŁY NAD ? PROSIŁ BYM O POMOC??????????????
Załączniki
01042010618.jpg

golabek01
Kontakt:

Re: Co to z choroba???????

Post autor: golabek01 » pn kwie 12, 2010 6:24 pm

Miałem coś takiego szkoda ze zapomniałem nazwy wyszła mi z głowy jak mi się przypomni to ci napisze gołąbki powinny wyjsc z tego ale skrzydła będą miały opuszczone już na zawsze

quatro
Kontakt:

Post autor: quatro » pn kwie 12, 2010 6:41 pm

golabek01 pisze:Miałem coś takiego szkoda ze zapomniałem nazwy wyszła mi z głowy jak mi się przypomni to ci napisze gołąbki powinny wyjsc z tego ale skrzydła będą miały opuszczone już na zawsze
zlituj się :( , gołąbki wyjdą a skrzydłą zostaną :lol: (bez urazy)

żeby gołębie leczyć trzeba wiedzieć na co, a żeby wiedzieć na co to trzeba je zbadać. Z tego zdjęcia mozna wyczytać tylko jedno, są w kiepskiej kodycii, wątpie żeby ktoś zgadł co im dolega. Musisz podać więcej info, od kiedy masz te ptaki, co im ostatnio podawałeś (leki, suplementy), czy są one w gołębniku, czy w izolatce, jak się zachowują pozostałę ze stada, jakie mają odchody (konsystencja, kolor, zapach), czy nie mają zatkanych dróg oddechowych itp., wtedy można coś sugerować, jednak najlepiej zobaczyć pod mikroskopem na pasożyty (kokcydia, kapilarki itp) i zrobić wymaz z wola, to jest rutyna, jeśli nic nie wyjdzie to należałoby zrobić posiew

pierdół od znachorów nie słuchałbym za bardzo, wprowadzają tylko w błąd, era jasnowidzów mineła

http://avimedica.pl/ zobacz ten link, szczerze polecam

Awatar użytkownika
zbiter
Kontakt:

Post autor: zbiter » pn kwie 12, 2010 7:09 pm

Odbierz wiadomość prv coś Ci doradzę
Szukaj a znajdziesz

ola_wet
Kontakt:

Post autor: ola_wet » pn kwie 12, 2010 8:29 pm

Ja zdecydowanie zaczełabym od badania na pasożyty

Carloss
Kontakt:

Post autor: Carloss » śr kwie 14, 2010 1:02 pm

zbiter pisze:Odbierz wiadomość prv coś Ci doradzę
Poradź kolego wszystkim, ciekawy jestem jaki masz sposób.
Karol.

ODPOWIEDZ