Jak wasze zwierzaki znoszą huczne sylwestra?

Awatar użytkownika
arek5959
Kontakt:

Jak wasze zwierzaki znoszą huczne sylwestra?

Post autor: arek5959 » pn sty 02, 2012 12:36 pm

Witam wszystkich hodowców. Jak wasze ptaki i zwierzaki znoszą u was huczne sylwestra, czy są po tej wystrzałowej nocy ptaki zmieniły zachowanie albo stały się płochliwe?
Otóż mój piesek chyba zwariował bo teraz się boi każdego hałasu i wystarczy jakiś hałas czy muzykę to ucieka w kąt, chowa się - jak go wyleczyć ze strachu?
Jeśli chodzi o gołębie to na poddaszu rano były bardziej płochliwe ale wszystko wróciło do normy.
Jak u was przebiegł nowy rok?

krzysiek
Kontakt:

Re: Jak wasze zwierzaki znoszą huczne sylwestra?

Post autor: krzysiek » pn sty 02, 2012 4:26 pm

Mój sąsiad przyjechał z Anglii i spędził sylwestra na swojej działce. Petardy waliły już od wczesnego popołudnia. Mimo to w Nowy Rok przed południem w zastawioną żywołapkę wpadł samie gołębiarz. Myślałem, że taka kanonada wystraszy całą dziką zwierzynę a tu niespodzianka.

griszaa-1975v
Kontakt:

Post autor: griszaa-1975v » pt sty 06, 2012 9:46 pm

Ja myślę że gołąbki tak znoszą sylwestra jak ich hodowca,jak hodowca się fajnie bawi to gołąbki też. A tak na serio to jak koło gołębnika wyrzutni z fajerwerkami się zrobi to co ptaki mają do imprezy.U mnie też jakieś 100-150 metrów od mojej hodowli walili ale głównie tymi co w górę idą,a nie tymi hukowymi,to im nie przeszkadza.Mam gołębnik w budynku gospodarczym,murowanym to też troszkę tłumi dzwięk.

Awatar użytkownika
arek5959
Kontakt:

Post autor: arek5959 » śr lut 08, 2012 11:51 pm

Chyba zwierzęta nie zniosą zabawnych imprez w sylwestra jak ich hodowca :D

ODPOWIEDZ