Witam wszystkich hodowców. Jak wasze ptaki i zwierzaki znoszą u was huczne sylwestra, czy są po tej wystrzałowej nocy ptaki zmieniły zachowanie albo stały się płochliwe?
Otóż mój piesek chyba zwariował bo teraz się boi każdego hałasu i wystarczy jakiś hałas czy muzykę to ucieka w kąt, chowa się - jak go wyleczyć ze strachu?
Jeśli chodzi o gołębie to na poddaszu rano były bardziej płochliwe ale wszystko wróciło do normy.
Jak u was przebiegł nowy rok?
Jak wasze zwierzaki znoszą huczne sylwestra?
Re: Jak wasze zwierzaki znoszą huczne sylwestra?
Mój sąsiad przyjechał z Anglii i spędził sylwestra na swojej działce. Petardy waliły już od wczesnego popołudnia. Mimo to w Nowy Rok przed południem w zastawioną żywołapkę wpadł samie gołębiarz. Myślałem, że taka kanonada wystraszy całą dziką zwierzynę a tu niespodzianka.
-
- Posty: 99
- Rejestracja: ndz lis 07, 2010 10:05 am
- Kontakt:
Re: Jak wasze zwierzaki znoszą huczne sylwestra?
Ja myślę że gołąbki tak znoszą sylwestra jak ich hodowca,jak hodowca się fajnie bawi to gołąbki też. A tak na serio to jak koło gołębnika wyrzutni z fajerwerkami się zrobi to co ptaki mają do imprezy.U mnie też jakieś 100-150 metrów od mojej hodowli walili ale głównie tymi co w górę idą,a nie tymi hukowymi,to im nie przeszkadza.Mam gołębnik w budynku gospodarczym,murowanym to też troszkę tłumi dzwięk.
- arek5959
- Posty: 548
- Rejestracja: pt sie 14, 2009 1:56 pm
- Lokalizacja: SIENNO / OSTROWIEC ŚW
- Kontakt:
Re: Jak wasze zwierzaki znoszą huczne sylwestra?
Chyba zwierzęta nie zniosą zabawnych imprez w sylwestra jak ich hodowca 
