Strona 1 z 1

Zdegustowany czy głupi

: czw mar 24, 2011 10:07 am
autor: piotr trynka
Dwuletni niemiecki wystawowy. Wykluty u mnie, w parze. odleciał na dach sąsiada tam spędził
noc a rano przylecił bliżej potem znowu na dach (wyrażnie było widać ,że chce wrócić ale nie potrafi) aż w końcu poleciał w siną dal.Gołębie wypuszczam codziennie i nigdy nic takiego się nie wydarzyło. Jedna uwaga to ta ,że na dom sąsiada polecił pierwszy raz. Pyanie- czy to taka głupia rasa czy głupi był ten konkretny osobnik?

Re: Zdegustowany czy głupi

: czw mar 24, 2011 7:49 pm
autor: zbiter
Jeśli ptak jest z wolnego oblotu to możne być ze dopadła go jakaś choroba i dlatego się tak zachowuje (najczęściej gołębie tak mają przy początku paramyxo )

Re: Zdegustowany czy głupi

: czw mar 24, 2011 8:35 pm
autor: perros
A może coś go przestraszyło w gołębniku albo przed nim i się bał. Miałem kiedyś taka sytuację że coś wieczorem zabiło jednego gołębia, pozostałe wyleciały i już nie chciały wejść do gołębnika bo się bały i w trzecią noc ściągałem je z dachu domu.

Re: Zdegustowany czy głupi

: pt mar 25, 2011 2:53 pm
autor: sadlak111
U mnie jak mi kot wystraszył kiedys gołębie to też ze 2 dni na dachu siedziały, ale żaden nie uciekł, jak zgłodniały to weszły :D :D . A może ktoś w twojej okolicy ma gołębie i się do nich przyłączył :?:

Re: Zdegustowany czy głupi

: czw mar 31, 2011 9:34 am
autor: piotr trynka
Dzisiaj gołąb wrócił. Siedział na dachu gołębnika i po jego otwarciu wszedł jak gdyby nigdy nic do środka. Czyli zdegustowany ale nie głupi.