Strona 1 z 1

King

: pt lip 17, 2009 11:12 pm
autor: Bajbus
Witam Was.
Ostatnimi czasy do mojego golebnika z ozdobnymi przylecial bialy duzy king. Samiec. Od poczatku sprawaial problemy, dziobal wszystkich dookola. Wzialem go do klatki . Gdy go wypuscilem po tygodniu wlecial do golebnika z pocztowymi wyrzucil samca z gniazda i wysiadywal jajka cudzej pary w cudzym gniezdzie. Wzialem go spowrotem do klatki. Do tej samej klatki wsadzilem rowniez samca king ktory bardzo odczul towarzystwo tego kinga.na drugi dzien golab mial caly tyl szyju wydziobany do skory. golabek zyje ale narazie szyja mu sie nie zrasta. Wczoraj wsadzilem tam samice pawika , w oczekiwaniu na samca, myslalem ze samicy nic nie zrobi , ale rowniez ja tak urzadzil jak tego samca kinga. Caly tyl szyji wydziubany do skory. Nie wytrzymalem wydalilem tego golebia z mojego golebnika. i pytanie co sie dzialo z tym kingiem ? czemu byl taki agresywny? i co z tymi poszkodowanymi golebiami ? Zrosnie sie im to ?
pozdrawiam

Re: King

: ndz lip 19, 2009 11:04 am
autor: Pako
Witam Tak zrośnie się im to,a jeżeli chodzi o tego bojownika ,warto by było spróbować ,klatkę przedzielić na pół jego wsadzić z jednej strony a samicę z drugiej strony żeby był kontakt tylko wzrokowy ,tak gdzieś około tygodnia ,później złączyć ich razem , jemu można podawać uboższą karmę ,powinno być ok,pozdr. :roll:

Re: King

: ndz lip 26, 2009 11:19 am
autor: Krzysiek_pigeon
Mam takie pytanie, po co własciwie zamykałeś inne gołębie z tym samcem.Jeżeli widziałeś, że jest agresywny to powinieneś go zamknąć osobno.Kolega wyżej dobrze doradził Ci żeby przedzielić klatkę jak chcesz sparować go z jakąs samicą.Pozdrawiam.

Re: King

: sob lis 14, 2009 9:24 am
autor: witek123459
witem mam pare kingów które miału dwa razy jajka i podmieniłem bo za pierwszym razem zdusiły
i gdy nadeszla wiosna to przestały lędz to normalne u kingów czy nie

Re: King

: sob lis 14, 2009 9:57 am
autor: eros
Powiem ci , że to zależy od charakteru danego gołębia rasa nie ma nic do tego...

Re: King

: ndz lis 22, 2009 9:46 pm
autor: @Robert
W nowym sezonie zmień partnerów dla tej pary i powinno być po kłopocie.