Pokaz na wystawie. :)

Zapraszam do dyskusji nad zmianami w regulaminie wystaw
seba98
Kontakt:

Post autor: seba98 » ndz gru 02, 2012 9:01 pm

Witam .Chciałbym się dowiedzieć czy jeśli nie należę do związku to mogę wystawić na wystawie gołębie jako ,,pokaz''?

Serdeczne dzięki za odp.:)

Namor
Kontakt:

Re: Pokaz na wystawie. :)

Post autor: Namor » ndz gru 02, 2012 9:17 pm

Nie.

Poldi
Kontakt:

Post autor: Poldi » śr gru 26, 2012 8:32 pm

Pan Urlich Prager z Niemiec nie należąc do Poznańskiego związku, wystawiał garłacze brneńczyki jako POKAZ. Jednego czempiona miał On, a zwycięzcę w rasie Pan Bogacz. Więc jeżeli jesteś KIMŚ znamym w Europie to TAK, natomiast gościem z ulicy, miłośnikiem gołębi reasumując NIKIM dla PZHGRiDI to NIE.
Tak to się sprawa przedstawia.
Pozdrawienia dla wszystkich milosnikow golebi.

Dispar
Kontakt:

Re: Pokaz Kilka lat temu na wystawie na wystawie. :)

Post autor: Dispar » śr gru 26, 2012 9:52 pm

Kilka lat temu na wystawie gołebi w Białymstoku brali udział hodowcy z Litwy na zaproszenie Białostockiego Związku Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego. Ich gołebie były oceniane na równi z naszymi. Widocznie podobna sytuacja miała miejsce w Poznaniu.

Chińczyk
Kontakt:

Post autor: Chińczyk » czw gru 27, 2012 8:14 pm

SEBA w Wystawach organizowanych przez Związki mogą uczestniczyć hodowcy zrzeszeni w Federacji Europejskiej tzn w naszych 'ONI" a My tam. Wszystko określa Regulamin kazdej Wystawy ,zobacz np Regulamin Krajówki Kielce.Facet zgłosił ptaki jako POKAZ bo miał takie prawo ,może był zaproszony jako gość a napewno bo kilka razy wystawiałem w Poznaniu i na rozdaniu nagród jest zawsze dużo niemieckich wystawców.Jeszcze jedno ja wystawiam na wystawach w Niemczech i mam tam prawo wystawić ptaki na niemieckich obrączkach (mam takie ptaki w rozpłodzie) z tym że na ich kartach jest rubryka czy ptak jest z mojej hodowli czy nie i trzeba to zaznaczyć.U nas tych ptaków nie mogę wystawiać bo nasz regulamin Wystaw stanowi inaczej ,ale ma się to i u nas zmienić .Wywołam tym dyskusję że dlaczego wystawia się ptaki nie przez siebie wychowane . Znam przypadki że Polski hodowca wystawiał kiedyś ptaki Kolegi z niemiec i wygrywał ale szybko to zmieniono bo "POLAK POTRAFI". Zawsze są uczciwi i nieuczciwi. Chyba na tyle . Może inni coś jeszcze w tym temacie dopiszą
Pozdrawiam

Zjak
Kontakt:

Post autor: Zjak » czw gru 27, 2012 9:56 pm

seba98 - przyjedź na wiosnę do Lublina na ZooTargi. Będziesz mógł pokazać swoje gołębie. Ile masz?
20,..50,..100,..200szt. Podpiszesz umowę z Targami i wystawiasz gratis jako pokaz.
golebie.wombat.fc.pl

seba98
Kontakt:

Post autor: seba98 » pt gru 28, 2012 2:05 pm

Zjak,na wystawe do Lublina mam za daleko .Che zacząć chodować tylko rostowskie jednokolorowe i łabędzie.A o tym pokazie chciałem sie dowiedzieć z ciekawości jeśli bym dochował sie ładnych młodych myślałem wystawić je jako pokaz chociaż,bo do związku mi się narazie nie spieszy.

Chińczyk
Kontakt:

Post autor: Chińczyk » pt gru 28, 2012 5:52 pm

Seba żle mówisz . Właśnie jak będziesz członkiem Związku to rozwiniesz skrzydła ,spotkasz ludzi którzy napewno udzielą Ci wielu rad ,nawiazesz kontakty z Kolegami co hodują rostowskie i łabędzie. Składka mała ,ale dostaniesz" legitymację" i będziesz mógł uczestniczyć w zebraniach i szkoleniach. Podaj Mi na priw gdzie mieszkasz to powiem gdzie najblizej Ci będzie lub sprawdz na stronie .

seba98
Kontakt:

Post autor: seba98 » pt gru 28, 2012 6:15 pm

Spokojnie,mam zamiar zapisać sie do Bydgoskiego związku ,mam 25km.Jeszcze zobaczę co czas pokarze ale mam zamiar zapisać sie na jesień ,może troche wcześniej.

ODPOWIEDZ