Strona 1 z 1

Wystawa mlodych

: pn wrz 17, 2012 8:45 pm
autor: bogdan_sokoly
Panowie jeżeli ktoś potrafi to proszę uzasadnić mi dlaczego gdańskie dwuletnie mają być zalicane do golębi mlodych a na przyklad srebrniaki nie ,myślę że będzie zamieszanie i podejrzenia że ktoś nie wyhodowal w tym roku golębi i dąży do wystawienia starych golębi.Dla mnie osobiście goląb mlody to jest goląb z tego roku ,a jeżeli tak bardzo komuś zależy to jaki problem zorganizować wystawę roczniaków.Pozdrawiam hodowca.

Re: Wystawa mlodych

: pn wrz 17, 2012 10:09 pm
autor: vice
Żeby nie zaczynać nowego tematu. Mam pytanie czy na wystawie gołębi młodych ptak musi być całkowicie wypierzony?, Czy traci na ocenie jeżeli do końca nie wypierzał?

Re: Wystawa mlodych

: pn wrz 17, 2012 10:28 pm
autor: jarooo
Z tego co się orientuje to ptak powinien być wypierzony do końca 8)
W tym jest głowa hodowcy aby gołębie do wystawy były wypierzone :D :D

Re: Wystawa mlodych

: pn wrz 17, 2012 11:07 pm
autor: vice
A masz jakiś pomysł jak można prócz karmy pierzeniowej wspomóc ptaki, żeby wypierzały do listopana, np ptaki z czerwca lipca...

Re: Wystawa mlodych

: pn wrz 17, 2012 11:20 pm
autor: bubi
Wyskubać :wink:

Re: Wystawa mlodych

: wt wrz 18, 2012 10:01 am
autor: turkot75
bogdan_sokoly pisze:Panowie jeżeli ktoś potrafi to proszę uzasadnić mi dlaczego gdańskie dwuletnie mają być zalicane do golębi mlodych a na przyklad srebrniaki nie ,myślę że będzie zamieszanie i podejrzenia że ktoś nie wyhodowal w tym roku golębi i dąży do wystawienia starych golębi.Dla mnie osobiście goląb mlody to jest goląb z tego roku ,a jeżeli tak bardzo komuś zależy to jaki problem zorganizować wystawę roczniaków.Pozdrawiam hodowca.

Może lobbing i ekonomia :idea:

Re: Wystawa mlodych

: wt wrz 18, 2012 11:01 am
autor: Happek
Jak Was to ciekawi to napiszcie do związku.

http://www.pzhgridi.pl/index.php

Do samego prezesa lub poprzez formularz, pisałem i dostałem odpowiedź kiedyś na nurtujące mnie pytanie, więc może warto spróbować i usłyszeć uzasadnienie a nie gdybać.

Re: Wystawa mlodych

: pn paź 21, 2013 9:23 pm
autor: sokol_46
Mam pytanie? krzywy mostek oznacza BO,czy punkty karne z budowy.Uważam o ile nie jest napisane we wzorcu ,nie powinno się karać dyskwalikacją.

Re: Wystawa mlodych

: wt paź 22, 2013 9:17 pm
autor: Daniel
we wzorcach nie pisze o krzywym mostku ale jest jeszcze instrukcja oceny i tam jest spomniane ze krzywy mostek dyskwalfikuje gołębia z konkursu.