Forum portalu GOŁĘBNIK.PL

Aby zarejestrować się przeczytaj regulamin i wyślij swój login na adres admin@golebnik.pl

Regulamin forum
Dzisiaj jest śr gru 12, 2018 3:06 pm

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wstęp
Awatar użytkownika

Chociaż prawdziwy sezon wystawienniczy 2007/2008 dopiero przed nami, już dziś zapraszam do dyskusji jak powinny wyglądać wystawy w przyszłym sezonie, a zwłaszcza WYSTAWA KRAJOWA. Poniżej przedstawiam do dyskusji propozycje, zmian w regulaminie wystaw. Zapraszam wszystkich do dyskusji, również gości jest to forum otwarte. Niech to będą wpisy coś wnoszące, wpisujcie swoje propozycje, piszcie jeżeli nie zgadzacie się z jakąś propozycją podając uzasadnienie. Wszystkie wpisy nie na temat będą usuwane. Zobowiązuję się wszystkie złożone propozycje przedstawić władzom Polskiego ZHGRiDO. Albo na podstawie naszych propozycji napiszemy regulamin i przedłożymy go PZHGRiDO, przecież to są nasze - hodowców wystawy, a wybrani przez nas przedstawiciele władz związkowych są tylko ich organizatorami bez hodowców i ich gołębi nie ma wystaw.

Wyświetl profil Wyślij prywatną wiadomość  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam
Ponieważ jest potrzeba wypowiedzenia się na temat działania struktur związkowych otwieram nowe forum w kategorii Hyde park. W nim proszę otwierać tematy i pisać posty dotyczące działalności waszych związków i pozostałych struktur związkowych.
W tym temacie poruszajmy tylko problem wystaw !!!

Tytuł: regulamin
Regulami powinień być przesłany do wszystkich organizacji aby przedyskutować i wnioski przesłać do zarządu.

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ma Pan rację, ale mija tydzień dyskusji na temat regulaminu wystaw, na ponad 800 zarejestrowanych użytkowników forum i ponad 4000 unikalnych użytkowników odwiedzających dziennie portal Gołębnik wypowiedziało się 14 osób. Największą popularnością cieszy się foto - giełda, może nie trzeba nic zmieniać bo jest dobrze tak jak jest. Tu ludzie mogą wypowiedzieć się anonimowo i nie chcą, myśli Pan, że na zebraniu związkowym zabiorą głos?

Tytuł:

Napisał Pan "może nie trzeba nic zmieniać bo jest dobrze tak jak jest"
Nie jest dobrze jak jest. Ludzie nie chcą pisać ponieważ to nic nie zmienia. Nie zabierają głosu na zebraniach z tego samego powodu. W organizacji wystaw bierze wyodrębniona grupa osób tzw. "trzymająca władzę " a jej celem , jak pokazuje dotychczasowa praktyka, jest giełda. Natomiast wystawiającymi są to pasjonaci gołębiarstwa. Często można zauważyć, że wśród wystawiających nie ma organizatorów wystawy. A już kuriozalnym jest pomysł władz , by wprowadzić przymus do wystawiania gołębi przez członków związku.
By coś drgnęło należy: przywrócić szacunek do członków , przestrzegać obowiązujących statutów, wprowadzić dwu kadencyjność organów związku oraz poczucie odpowiedzialności za swoje działania. W przeciwnym wypadku Związki będą się chylić ku upadkowi.
Szanowni koledzy PRZYKRE ALE PRAWDZIWE>

Tytuł:

Witam.A jednak nasze pisanie ma sens ,jednak potrafimy doprowadzić do zmian.Moi drodzy jest nas 800 ,to potężna liczba ,to 4 duże Związki(warszawski liczy około 200 członków).Nasz głos ma w sobie sporo siły.Więc uwierzcie,że jeżeli człowiek bardzo,bardzo chce to może wszystko zmienić,trzeba być tylko bardzo konsekwentnym.Piszcie co Was denerwuje ,co chcecie zmienić i jak to chcecie zrobić?Niech piszą Ci ,ktorzy należą do Związku a Ci ,którzy nie należą niech napiszą co ich powstrzymuje od zapisania się .Czy tak jak mnie denerwuje Was głównie na wystawach jakość sędziowania i czy to powstrzymuje Was przed wystawianiem.Pozdrawiam.

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam
Kolego Opal ma sens, wróciłem z wystawy i jestem podbudowany, rozmawiałem z wieloma wystawcami, sędziami i są za. Czytają nasze forum. Twierdzą, że zgłoszone w dyskusji propozycje są dobre, będą próbowali je wprowadzić do regulaminów swoich lokalnych wystaw. Wielu powiedziało, że koniec z narzucaniem regulaminu wystaw. Regulamin musi być zatwierdzony przez członków związku, jeżeli nie to nie dajemy ptaków na wystawę i to jest chyba właściwa droga. Pytam dlaczego o tym nie piszą – odpowiedź – boją się OPALA. :wink:

Tytuł:

Powiada Pan, że boją się Opala :D , to prawda że kol. Krzysztof czasami nie przebiera w słowach i nie ma litości nad "przeciwnikem", ale w gruncie rzeczy to w porządku facet, poprostu nie boi się mówić tego co myśłi, przez co jest szczerym człowiekiem, kiedyś też miałem małe spięcie z Opalem o mewki jednego z forumowiczów, ale przeżyłem i czuję się wyśmienicie, także Panowie nie bać się Opala, myślę że jest otwarty na konkretne rozmowy

Tytuł:
Awatar użytkownika

Uważam, że to był zwykły wykręt moich rozmówców, który utwierdził mnie w tym, że są bywalcami forum i je czytają. Jestem pełen uznania dla kol. Krzysztofa, że pod swoimi przekonaniami ma odwagę się podpisać, że mówi głośno o sprawach, które nas wielu bolą.

Tytuł:

Dobry wieczór. Widać, że członkowie mają szacunek do postawy Pana Krzysztofa, ale dlaczego się ograniczają tylko do poparcia, a nie walczą ze negatywnymi zjawiskami.

Tytuł:

Witam.Dziękuję za uznanie .Faktycznie może nadeszła pora abym więcej czytał a mniej pisał.Piszcie śmiało ,bedę delikatny i będę uważał (jak byłem młodszy to każdej panience ,ktorą chciałem zaciągnąć do łóżka,to obiecywałem,więc mam wprawę).Pozdrawiam.

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam
Rozmawiam czasem na ten temat z hodowcami, którzy nie należą do PZHGR i DO, i mam kilka spostrzeżeń.
Temat sędziowania, układów i układzików sobie daruję, bo pisano o tym wiele, a i nie chcę psuć atmosfery.
Druga kwestia, to podejście PZHGR i DO, do hodowców gołębi wysokolotnych.
Związek całkowicie "olewa" tych ludzi, nie organizuje się konkursów lotów gołębi wysokolotnych czy akrobatycznych – ta dziedzina hodowli jest całkowicie marginalizowana. Więc po co hodowca np. orlików czy zamojskich ma wstępować do PZHGR ?, ze względu na obraczki ? – te bez problemu kupi na każdej giełdzie.
Gdyby PZHGR organizował konkursy lotu, organizował szkolenia z dziedziny genetyki czy ochrony zdrowia ptaków, to może zyskałby nowych członków, jeśli natomiast organizuje się zjazdy zarządu PZHGR i DO, których efektem jest sokłócenie jego członków, którzy "żrą"się o stołki, a finałem wystawny obiad :wink: z funduszy związkowych, to zainteresowanych będzie nie przybywać, lecz ubywać.

Tytuł:

Panie Bogacz Ja jeszcze coś słyszałem jak mówili wiec napisze, co słyszałem, iż gdyby oni tak niecenzuralnie się wypowiadali jak P nawiedzony, a zarazem przez niektórych hołubiony, to by Pan z miejsca zablokował temat więc nie ma sęsu :) Napisałem co słyszałem 8)

Tytuł:
Awatar użytkownika

ekolog pisze:
Panie Bogacz Ja jeszcze coś słyszałem jak mówili wiec napisze, co słyszałem, iż gdyby oni tak niecenzuralnie się wypowiadali jak P nawiedzony, a zarazem przez niektórych hołubiony, to by Pan z miejsca zablokował temat więc nie ma sęsu :) Napisałem co słyszałem 8)

Chłopie Ty dzis nic nie piłeś?

Tytuł:

Nie, bo sam prowadziłem z Poznania :D byli tacy, którzy zostali zablokowani, za mniej rynsztokowe słowa, niż wypisuje nawiedzony, mógłbym więcej napisać, ale po tym twoim pytaniu utwierdziłeś mnie tylko w przekonaniu, że wystarczy kilka chamskich zwrotów aby mieć racje i popierających :(

Tytuł:
Awatar użytkownika

Trochę szacunku -nikt Cię nie uczył jak się pisze do kogos ? Zwłaszcza że piszesz do starszej osoby , Nie przypominam sobie abym był z Toba na ty

Tytuł:

Ty pierwszy się ze mną spoufaliłeś czytaj swoje posty : Ale skoro Szanownego Pana obraziłem to przepraszam i prosze o wybaczenie :oops:

Tytuł:

Ekolog, w każdym wątku będziesz poruszał sprawę tego że Cię Opal troszkę pojechał? było minęło, życie toczy się dalej.

Tytuł:

Właśnie i dlatego,że się toczy to trzeba wyeliminować chamstwo, :o

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.