Komputeryzacja

Awatar użytkownika
@Robert
Kontakt:

Komputeryzacja

Post autor: @Robert » sob sty 19, 2008 3:01 pm

Witam!
Oprocz Golebiami interesuje sie wszelkaka Informatyka. Dokladniej to zajmuje sie obsadzaniem roznych Skryptow, tworzeniem For, Stron WWW, grafika i te dalsze sprawy. Sprawia Mi to dochody, oraz wielka przyjemnosc z mojej pracy, rowniez dzieki temu ucze sie wiecej nowych doswiadczen. Mam nadzieje ze w dalszym zyciu osobistym rozwine to w dalsze kroki i pojde dalej. Narazie to tyle moze niedlugo cos jeszcze dopisze. Pozdrawiam Hodowcow, i sympatykow ;).

magpie
Kontakt:

Re: Komputeryzacja

Post autor: magpie » pn sty 21, 2008 9:38 am

Tiplerek pisze:Dokladniej to zajmuje sie obsadzaniem roznych Skryptow, tworzeniem For, Stron WWW, grafika i te dalsze sprawy.
Witam. A moze podasz linki do przykladowych stron ktore stworzyles zeby mozna bylo sie przekonac jakim webmasterem jestes? Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Bajbus
Kontakt:

Post autor: Bajbus » śr sty 23, 2008 12:49 am

Ja oporcz hodowaniem golebi zajmuje sie takze komputerami, ale mnie bardziej kreci sprzet niz oprogramowanie :) Teraz poznaje podstawy jezyka C++ juz zrobilem swoj wlasny kalkulator :) W devcpp

Awatar użytkownika
@Robert
Kontakt:

Post autor: @Robert » śr sty 23, 2008 11:15 am

Owszem czemu nie instalowanie Skryptow, For Style wlasne na Forum:
http://www.styl.boo.pl Pomoc phpBB by Przemo
http://www.styl.boo.pl/forumkomputery to moja pracownia Styli
tworze takrze teraz Strone o Golebiach ale wiecej jak skoncze.

magpie
Kontakt:

Post autor: magpie » śr sty 23, 2008 1:53 pm

Witam
Ad Tiplerek. Z tego co widze to wszędzie gdzie się da wykorzystujesz phpBB. Niestety muszę Cię zmartwić bo zmienienie kolorow, czcionek, itd to nie jest tworzenie stron. Poza tym musisz sie liczyć z tym ze wykorzystując darmowe, gotowe skrypty nie możesz ich wykorzystywać w celach komercyjnych, tzn to jeszcze zalezy na zasadach jakiej licencji sa rozprowadzane. Czemu robisz kolejne strony o gołębiach bo z tego co pamiętam to już kilka stworzyłeś?
Ad Bajbus. Jeśli już sie uczysz C++ to odrazu zacznij od programowania obiektowego. Wtedy bedzie Ci łatwiej przejść na Jave (nie mylić z Javascriptem) albo C# a sa to jęzki w tym momencie chyba najbardziej popularne (najwiecej ofert pracy)

Awatar użytkownika
@Robert
Kontakt:

Post autor: @Robert » śr sty 23, 2008 3:50 pm

Zmienienie kilka kolorow twoim zdaniem i tak.
Ale na linku gdzie podalem do pracowni to moja Grafika i moje wykonania i zabawa z kodem. Nie wiem jak sie znasz na Stylach, jesli nie to nie pisz bzdur. I prosze nie rob OT w moim Temacie zaloz sobie nowy!.

Awatar użytkownika
Bajbus
Kontakt:

Post autor: Bajbus » śr sty 23, 2008 7:09 pm

Magpie ja sie sam nie ucze :) chodze do technikum informatycznego. Po c++ bedzie pascal ale slyszalem ze to jest najlatwiejszy jezyk progromowania. Ale pewnie poczytam jakies poradniki czy ksiazki o Javie albo C# .

piotrk
Kontakt:

Post autor: piotrk » wt wrz 23, 2008 3:45 pm

cześć

podobnie jak Wy też interesuję się po za gołębiami informatyką ,ale jeśli chodzi o mnie to bardziej interesuje mnie oprogramowanie, programy(software),sprzęt(hardware) i systemy uniksowe(linuksy),trochę także sieci komputerowe,mniej programowanie(chyba,że mały program w bash'u) i grafika :)

Marcin292
Kontakt:

Post autor: Marcin292 » wt wrz 15, 2009 8:34 am

cześć ja też interesuje sie informatyka , prowadzę swoją własną strone tzn portal o gołębiach ;) mogę wykonać stronę na zamówienie ;)
Pozdrawiam
Obrazek

Bartas16

Post autor: Bartas16 » czw paź 01, 2009 10:08 pm

Siemka a ja mam pytanie czy może mi ktoś pomóc mam pewien problem. Jakby co gg 4097254 prosze o kontakt.

Marcin292
Kontakt:

Post autor: Marcin292 » pt paź 02, 2009 10:09 pm

Bartas16 - jaki to problem ?
Obrazek

sonik
Kontakt:

Post autor: sonik » śr sie 24, 2011 2:35 pm

Moją pasją (oprócz oczywiście gołębi) są również komputery , lubię pogrzebać w środku ,podkręcać procesory , zajmuje się też amatorsko cyfrową obróbką zdjęć .

ODPOWIEDZ