budapesztanski wysokolotny

belciu
Kontakt:

budapesztanski wysokolotny

Post autor: belciu » czw lip 23, 2009 11:51 pm

,
Ostatnio zmieniony pt paź 30, 2009 4:03 pm przez belciu, łącznie zmieniany 1 raz.

januz
Kontakt:

Re: budapesztanski wysokolotny

Post autor: januz » ndz lip 26, 2009 2:12 pm

nawet niezłe samce ten węgier lepszy

Awatar użytkownika
stasiek
Kontakt:

Post autor: stasiek » ndz lip 26, 2009 5:38 pm

Nic ciekawego nie pokazałes

januz
Kontakt:

Post autor: januz » ndz lip 26, 2009 6:10 pm

stasiek ty się nie znasz

januz
Kontakt:

Post autor: januz » ndz lip 26, 2009 6:11 pm

nie znam człowieka ale widac ze coraz lepsze ptaki w polsce

belciu
Kontakt:

Post autor: belciu » czw lip 30, 2009 10:10 pm

,
Ostatnio zmieniony pt paź 30, 2009 4:04 pm przez belciu, łącznie zmieniany 2 razy.

belciu
Kontakt:

Post autor: belciu » czw lip 30, 2009 10:12 pm

,
Ostatnio zmieniony pt paź 30, 2009 4:05 pm przez belciu, łącznie zmieniany 1 raz.

Zjak
Kontakt:

Post autor: Zjak » czw lip 30, 2009 10:22 pm

Ptaki są ładne i nie ma co grymasić.

Pozdr.
golebie.wombat.fc.pl

Dispar
Kontakt:

Post autor: Dispar » pt lip 31, 2009 9:05 pm

Gdyby nie to, że miałem przyjemnośc oglądać kilka razy budapesztańskie januza na wystawach to bym mu prawie uwierzył, że te ze zdjęcia są niezłe :D
Chodzi mi o rysunek bo budowa jest OK.

belciu
Kontakt:

Post autor: belciu » pt lip 31, 2009 9:45 pm

ja nie trzymam golebi ozdobnych, ja trzymam golebie lotne :), tak budowa jest ok, to jest dla mnie priorytet w rasowosci tych golebi, rysunek mnie nie interesuje, na niebie go nie widac :)
ps. osobiscie preferuje wlasnie takie z zaciagami, jakos lepiej mi w oko wpadaja
pozdrawiam
Ostatnio zmieniony pt paź 30, 2009 4:04 pm przez belciu, łącznie zmieniany 1 raz.

krzysiek
Kontakt:

Post autor: krzysiek » sob sie 01, 2009 10:53 pm

To jest właśnie zdrowe podejście do buapesztów. budapeszt ma mieć wygląd, ak ptaki na fotkach i ma latać, rysunek to dodatek.Na naszych bazarach pełno jest koków o idealnym rysunku, dobrego budapeszta trudno spotkać. Co do zaciągów u białych z wiankiem,to u ptaków kilkuletnich normalka, ciemnieją z wiekiem.Mam 9-letniego samca, któremu białe zostały tylko lotki i ogon, a i tak ma już dwie sterówki ciemne.Mam go od młódka i wiem, że poza wiankiem był idealnie biały.

belciu
Kontakt:

Post autor: belciu » sob sie 01, 2009 11:25 pm

ten u gory wegier jest bodajrze 05 wiec tak jak piszesz co zreszta jest faktem zaciagi sa nieuniknione, :)
zreszta wszystkie tutaj przedstawione ptaki sa kupione jako rozplod i maja po kilka lat :P

Awatar użytkownika
dred
Kontakt:

Post autor: dred » śr sie 05, 2009 10:49 am

Belciu Samiec z czarno-pomarnczowa obrączką i samica ze żółtą skuwką jest ode mnie chyba na te ptaki nie masz co narzekać samiec jest 05 a samica 06 samica jest po oryginałach widziałem ich rodziców, po tej parze sam odchowałem kilka ładnych szt. w tej chili już nie posiadam konczatych budapesztów tylko tipplery angielskie i zagłębiowskie :)

A to jest własnie ta samica po lewej i ten samiec, no ale już nie sa moją własnością :mrgreen:
Obrazek
Obrazek

belciu
Kontakt:

Post autor: belciu » czw sie 06, 2009 10:36 am

:P

januz
Kontakt:

Post autor: januz » śr sie 12, 2009 8:26 pm

racja do lotu nie wygląd jest istotny lecz inne sprawy ale miło jest zobaczyc gołębia na wystawie o niezłym rysunku i wlaściciel twierdzi ze ten gołąbek na dodatek lata z doświadczenia wiem ze te o pięknych głowach to pięknego rozumu nie maja ale to już wiemy moim zdaniem ptaki tu pokazane z wersją lotną tej rasy nie maja zbyt wiele wspólnego raczej typ wystawowy co widac po głowach i dziobach ich znacznym skróceniu ptaki lotne przypominają raczej tiplery angielskie moim zdaniem jeżeli linia jest prowadzona rozsądnie i pod kontem czystości rysunku to można uzyska o małej pstrokatości a le to są moje doświadczenia wiec panowie mogą sie z tym nie zgadzac wiem jedno ze jeżeli ptak o ciemnym wianku tym więcej piór po barwnych po reszcie ciała a co do ,wystawy im mniej piór białych w wianku tym ptak lepszy najgorsze sa ptaki czerwone u nich to dopiero rysunek się rozlewa czy panowie się z tym zgodzą

belciu
Kontakt:

Post autor: belciu » pt wrz 11, 2009 2:11 pm

.

Awatar użytkownika
piobar
Kontakt:

Post autor: piobar » pt lis 06, 2009 6:55 pm

widzę że kolega belciu znikną z naszego forum

pragnę przestrzec osoby które planują jakieś zakupy u belciu
zakupiłem u kolegi 4 budapeszty (2 młode i 2 stare), po czym otrzymuje ptaki: młode z zaawansowana ospa, stare z adenowiroza- jestem pewien gdyż pokusiłem się o badania (samiec w zaawansowanej chorobie, samica do wyleczenia jeszcze)
kiedy zwróciłem koledze belciu uwagę ze przysłał mi chore ptaki i domagam sie zwrotu pieniędzy a ptaki mu odsyłam, przyznał racje że ptaki mogą mieć ospę <ale nie zauważył jej jak wysyłał gołębie, i mówił ze mogę sobie to spokojnie wyleczyć, a co lepsze sugerował abym je sprzedał na okolicznym placu>, a co do starych mówił ze są na pewno w 100% zdrowe i ze to u mnie musiały coś złapać (kpina w ciągu 2 dni w klatce)
i po tygodniu kolega belciu znikną widzę z forum, nie odbiera tel i nie odpowiada na maile, a ja zostałem jak ten głupi z chorymi ptakami które siedzą w klatce w garażu gdyż do gołębnika ich nie mogę wpuścić

widzę że nawet niektórym osobom z forum niemożna już ufać, do zarządzających forum proszę o wyciągnięcie jakiś konsekwencji względem forumowicza belciu
jeśli będzie trzeba mogę przesłać zdjęcia dokumentujące chore ptaki

do kolegi belciu jeśli mnie czytasz, jesteś najzwyklejszym pospolitym oszustem, kombinatorem <delikatnie mówiąc, aż mi sie różne inwektywy na temat takich osób cisną na usta>

Awatar użytkownika
piobar
Kontakt:

Post autor: piobar » ndz lis 08, 2009 1:21 pm

http://allegro.pl/item810568211_budapes ... lotne.html

jednak kolega belciu nie zapadł sie całkowicie pod ziemie, tylko tym razem szuka kolejnych frajerów na allegro

KOLEGA SPRZEDAJE CHORE GOŁĄBIE !

Awatar użytkownika
MiRasM
Kontakt:

Post autor: MiRasM » ndz lis 08, 2009 8:30 pm

"piobar"...uważam, że tego rodzaju wpisy są krzywdzące bo przez nikogo nie potwierdzone. Twoje odczucia mogą być subiektywne, a swoją opinią możesz skrzywdzić czasami dobrego hodowcę.W informacjach o użytkowniku wynika, że przeprowadził wiele transakcji, a każdy może zaliczyć nieświadomie jakąś wpadkę. Takie sprawy załatwiaj na priv i nie angażuj w to forumowiczów. Oskarżyć łatwo...przeprosić trudno.

Slawek

Post autor: Slawek » ndz lis 08, 2009 10:39 pm

.
Ostatnio zmieniony pt gru 18, 2009 10:04 am przez Slawek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MiRasM
Kontakt:

Post autor: MiRasM » pn lis 09, 2009 12:21 am

Sławek...to to samo jak by ktoś na tym forum narzekał na swoją żonę,bo mu nie pasuje, a innym pasuje...:) Kogo piętnować..męża czy jego żonę. Nie znasz prawdy.
Z tymi zawrotnymi cenami za zamojskie przypomina mi się kawał jak gość chciał sprzedać psa kundla za 3 tys zł...nikt nie chciał kupić, ale w końcu udało mu się zamienić psa za dwa koty po 1500zł za jednego.To, że ktoś chce to wcale nie znaczy,że inny da...patrz na ilość zawartych transakcji.

http://www.allegro.pl/item797848072_naj ... ztowy.html
masz na przykład pocztowego za 7tys. Czemu siedem,a nie tysiąc...a może siedemnaście tysięcy.Jak zacznie licytację od złotówki, a zakończy na siedmiu tys to chylę przed nim czoło.Pozdrawiam wszystkich hodowców i nie dajcie się zwariować...:)

Awatar użytkownika
zbiter
Kontakt:

Post autor: zbiter » pn lis 09, 2009 6:33 pm

Slawek pisze:Mirek niemasz racji ,, takie sytuacje należy piętnować . Choć z innej strony ...co można kupić za 20zl za szt???? .. Poprostu niedać się przefrajerzyć .. Gołębie wysokolotne osiągają w tym sezonie zawrotne ceny ,mam tu na myśli zamojskie wysokolotne oraz te wystawowe . Dużo było w tym sezonie na wszystkich forach o zamojskich dobry prognostyk dla tej rasy na następne lata.. Pozdrawiam
Nie wiem co Masz na mysli .znaczy im wyzsza cena to lepszy? Kupowaliśmy kiedyś na jednym z wiekszych rynków w Polsce zamojskie od takich starszych hodowców z krwi i kości ,którym zależało na locie a nie ile pkt zdobedzie ,na dzisiejszy dzień ok 5zł i nie zawiedliśmy się .Ptaki te z innych rąk ,np.handlarzy żerujacych na ludzkiej naiwnosci kosztowały by krocie a tak za psie pieniądze mieliśmy super lotniki i powiem że musiały być nie brzydkie bo hodowcy z Gorzowa wykupili je od nas po jakimś czasie na pniu
Szukaj a znajdziesz

Awatar użytkownika
darecki
Kontakt:

Post autor: darecki » pn lis 09, 2009 7:04 pm

zbiter
Mam pytanie ............,czy hodowcom z Gorzowa ,też sprzedaliście po 5zł... :?:

Awatar użytkownika
zbiter
Kontakt:

Post autor: zbiter » pn lis 09, 2009 9:07 pm

Nie po 10
Szukaj a znajdziesz

pampalini
Kontakt:

Post autor: pampalini » pn lis 09, 2009 10:11 pm

NO TO NIEZŁY BIZNES 100% PRZEBITKI :D