czy opłaca się????????????????????????

Szymon
Kontakt:

czy opłaca się????????????????????????

Post autor: Szymon » wt cze 01, 2010 8:01 am

mam dwa gołębnikczi i morzna powiedzieci rze jeden jest pusty ale zastanawiałę się czy nie opłacało by się jak w pustym gołębniku bym chodował gołębie poczłowe. Opłacało by się?????????????? :? :| :?: :?: :?:

arbiter
Kontakt:

Re: czy opłaca się????????????????????????

Post autor: arbiter » wt cze 01, 2010 8:03 am

Boże widzisz a nie grzmisz....

Neshi
Kontakt:

Post autor: Neshi » wt cze 01, 2010 8:46 am

Amen. a do czego były by Ci gołębie pocztowe ? Zakładam że masz jakieś >15 lat to pewnie nie będziesz jeździł na zawody i nie będziesz prowadził selekcji wśród swoich gołębi

quatro
Kontakt:

Post autor: quatro » wt cze 01, 2010 8:50 am

w innym temacie pytasz czy trichoninazol podaje się profilaktycznie na żółtego guzka i nie bardzo wiesz co wogóle oznacza termin - profilaktyka, może lepiej zamiast patrzeć na opłacalność popatrzysz od strony zdrowotnej tzn czy bedziesz w stanie zapewnić im odpowiednią opiekę. Jesli chodzi ci o biznes to pomysł głupi, fortuny na gołębiach nie zrobisz. To nie jest jak ze zbieraniem znaczków, kolo tego trzeba chodzić, to są żywe stworzenia.

opal
Kontakt:

Post autor: opal » wt cze 01, 2010 10:37 am

Witam przyszły milionerze.Zanim rozkręcisz biznes to przysiądż na tyłku i trochę się poucz.Milionerowi nie wypada popełniac takich błędów ortograficznych.Będziesz pisał do prezydentów, premierów i będzie wstyd.O tym cały czas piszę Panowie Hodowcy.Wchodzi taki bajtel na forum a Wy zamiast ,krótko odpowiedziec synku do nauki.Synku za wcześnie na hodowlę.Synku zmarnujesz ptaki.To Wy dmuchacie, chuchacie aby tylko nie urazic.A przez takie postępowanie, zniżacie się do takiego poziomu jaki reprezentuje Szymon.A gdzie zasada,że na posty z błędami ortograficznymi nie odpowiadamy?Czyżby przestała już obowiązywac?Gdzie poziom tego Forum?Reasumując: Szymon do nauki a Panów Hodowców zapraszam do działu "choroby" temat"żółty guzek".Chciałbym poznac Wasze przemyślenia jak powinien wyglądac przyjazny ptakom gołębnik.Kudłaty wrzucił tam artykuł o gołębniku, może kilka uwag na temat tego artykułu.Ciekaw jestem Waszych opinii.Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Jarek Siedlecki
Kontakt:

Post autor: Jarek Siedlecki » wt cze 01, 2010 8:50 pm

opal pisze:Milionerowi nie wypada popełniac takich błędów ortograficznych.
:roll: Czy to jest napisane poprawnie ( w odpowiednim przypadku)? :?
:idea: Nie wspomnę o braku spacji po każdej kropce.
Prawdziwa cnota krytyk się nie boi. 8)
I tradycyjnie: :mrgreen:
Dirko

opal
Kontakt:

Post autor: opal » wt cze 01, 2010 9:06 pm

Witam.Nie zauważyłeś jeszcze,że nie ma zmiękczenia nad "c".Uszkodzona klawiatura.Pozdrawiam.Ps Idż do lekarza albo nie jedz tyle zieleniny.Gnijące mięso też przybiera zielony kolor.

Awatar użytkownika
zbiter
Kontakt:

Post autor: zbiter » wt cze 01, 2010 9:09 pm

Szymon pisze:mam dwa gołębniki i można powiedzieć że jeden jest pusty ale zastanawiałem się czy nie opłacało by się jak w pustym gołębniku bym hodował gołębie pocztowe. Opłacało by się?????????????? :? :| :?: :?: :?:
Na pewno by się opłacało ,albo będziesz sprzedawał młode na mięso-rosół lub będziesz produkował młode na loty i ktoś inny będzie miał rosół :lol:
Szukaj a znajdziesz

Awatar użytkownika
Jarek Siedlecki
Kontakt:

Post autor: Jarek Siedlecki » wt cze 01, 2010 11:20 pm

opal pisze:Idż do lekarza albo nie jedz tyle zieleniny.Gnijące mięso też przybiera zielony kolor.
Widzę, że moje uwagi Cię denerwują. :| Sądzę, że guru powinien wykazywać więcej klasy w reakcjach na krytykę. :?
I tradycyjnie: :mrgreen:
Dirko

Awatar użytkownika
Lukezi
Kontakt:

Post autor: Lukezi » śr cze 02, 2010 7:31 am

Jarek wytłumacz wszystkim co trzeba palić żeby pisać takie posty jak Ty???
DARMOWE nagrody priv

arbiter
Kontakt:

Post autor: arbiter » śr cze 02, 2010 7:33 am

Nic On to ma wrodzone, nie nabyte :lol:

Awatar użytkownika
Jarek Siedlecki
Kontakt:

Post autor: Jarek Siedlecki » śr cze 02, 2010 10:00 am

Lukezi pisze:Jarek wytłumacz wszystkim co trzeba palić żeby pisać takie posty jak Ty???
Nic nie palę. :o Robię to z przekory i dla zabawy. :mrgreen:
PS Sposób reakcji na uwagi krytyczne więcej mówi o człowieku niż analiza jego wypowiedzi na forum. :wink:
Dirko

opal
Kontakt:

Post autor: opal » śr cze 02, 2010 11:11 am

Witam.To może,pijesz jakieś wynalazki? Jak młody pyta to odpowiedz szczerze. Dostałeś kiedyś od Opala po uszach, bardzo bolało i do dziś nie możesz mu tego zapomniec. A ta zielona twarz to jad ,który z ciebie wypływa na widok ksywki Opal. Pozdrawiam. Spacja po kropkach jest?

Awatar użytkownika
Lukezi
Kontakt:

Post autor: Lukezi » śr cze 02, 2010 11:18 am

Nie palisz?? :shock: To odpowiedzi na posty Opala piszesz pewnie z całą rodziną?? Mam racje??? Nad 2 zdaniami Twoich wypocin ( jak Ci sie wydaje postawionych na wysokim poziomie językowym) schodzi Ci pewnie ze 2h albo i lepiej. Czepiasz sie składni i pisowni bo niczego innego nie możesz i taka jest cała prawda.
DARMOWE nagrody priv

opal
Kontakt:

Post autor: opal » śr cze 02, 2010 4:09 pm

Witam.Jeszcze jedno Jareczku.Ten jad o ,którym pisałem to nie jest jad kobry plującej.To byłby grożny przeciwnik.Ty natomiast jesteś żałosny i nieszkodliwy, bardziej przypominasz nadętą ropuchę,która też ma jad w skórze ale jest całkowicie niegrożna.Jeżeli to porównanie do Ciebie nie przemawia to jesteś dla mnie ujadającym kundelkiem.Cap za nogawkę i w nogi.Tylko na tyle Cię stac.Merytoryczna dyskusja jest Ci obca.Potrafisz tylko przepisywac sentencje ze starych kalendarzy i cytowac fragmenty żywcem zerżnięte z netu.Myślenie to nie Twoja dziedzina.Dlatego Ty nie możesz mnie zdenerwowac.Ujadający kundelek wywołuje tylko uśmiech :lol: .Na takiego psiaka mówię,że jest to pies zaczepno-obronny.On zaczepi a jego trzeba bronic.A tu na forum ,na czyją obronę liczysz?.Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Jarek Siedlecki
Kontakt:

Post autor: Jarek Siedlecki » śr cze 02, 2010 5:34 pm

Lukezi pisze:Nie palisz?? :shock: To odpowiedzi na posty Opala piszesz pewnie z całą rodziną?? Mam racje??? Nad 2 zdaniami Twoich wypocin ( jak Ci sie wydaje postawionych na wysokim poziomie językowym) schodzi Ci pewnie ze 2h albo i lepiej. Czepiasz sie składni i pisowni bo niczego innego nie możesz i taka jest cała prawda.
Piszę razem z psem Kajtkiem, który de facto jest członkiem rodziny. :wink:
Nie wiem jak u innych ale ja mam ustawione automatyczne podkreślanie błędów dlatego schodzi mi najwyżej 1:59. :o
Jest święta prawda, nasza prawda i gówno prawda i ta ostatnia to jest ta Twoja, Lukezi cała prawda. :?
:mrgreen:
Dirko

Awatar użytkownika
Jarek Siedlecki
Kontakt:

Post autor: Jarek Siedlecki » śr cze 02, 2010 5:39 pm

opal pisze:Spacja po kropkach jest?
No widzisz, Opalu. :roll: Wystarczy, że się odrobinę przyłożysz i od razu widać pozytywne efekty. :lol:
Dirko

Awatar użytkownika
Jarek Siedlecki
Kontakt:

Post autor: Jarek Siedlecki » śr cze 02, 2010 5:54 pm

To aż dziwne, że zniżasz się Opalu do wymiany zdań z bezmyślnym ropuchem, kundelkiem itp, itp.
Obrzucasz mnie obraźliwymi epitetami zamiast merytorycznie podważyć moje uwagi. A może nie mam racji? Zgnieć mnie faktami, żelazną logiką argumentacji a nie wymyślasz mi, jak jakaś przekupka. :oops:
Znowu zapominasz o spacjach. :(
Dirko

Awatar użytkownika
Lukezi
Kontakt:

Post autor: Lukezi » śr cze 02, 2010 5:58 pm

Hmmmm Opal zgniata Cie wiedzą której Ty nie masz za grosz. Nadrabiasz to nic nie wnoszącymi pyskówkami o spacje przy kropkach?? Czy w rozmowach z ludźmi też wytykasz im każdy błąd fleksyjny?? I dobrze Ci radze przestań się ośmieszać.
DARMOWE nagrody priv

opal
Kontakt:

Post autor: opal » śr cze 02, 2010 6:09 pm

Witam.Aby odbyła się merytoryczna dyskusja, niezbędny jest wyrównany poziom wiedzy osób w niej biorących udział.Z Twoim poziomem wiedzy, możesz dyskutowac co najwyżej z Szymonem(sorry Szymon).Pozdrawiam.

Zablokowany